BalkanNation: Contry RolePlay v1.0 BETA [OTVORENO !]

Započeo BalkaNation, Mart 20, 2014, 10:19:47 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: קlเשà¸,, poslato April 04, 2014, 23:51:53 POSLE PODNE
Ma to su ti sve [cenzura] od sistema,a i svaki [cenzura] nazivate sistemom.Mene takve skripte ne zanimaju,zato mi ih je mrsko i pravit.Ja nisam s CH,ali uvijek cu reci kad netko pokupi ideju s nekog servera i predstavlja je pod svoju.

Pricas nesto za gangzone,nekakvo neznanje,ovo što si ti napravio je smiješno nazivat sistemom.
Nekakva statistika koja se moze pronaci na mnogim serverima,balkanskim.
VokiToki,tebi je sistem SendClientMessage....

Uglavnom dugo sam u ovome i znam prepoznat Å¡ta vrijedi,a Å¡ta ne.
קlเשà¸,,  mnogo ti je krivo sto ovaj server ima unikatne sisteme za razliku od drugih.. CH sa ovim serverom mozes uporedjavati samo po broju igraca, a po modu su dva razlicita svijeta... I nemoj tu da govoris da sistemi ne valjaju de se to ne mogu nazivati sistemom ( Mnogo si ga slagao tu ), ovakve sisteme nisam vidio ni na jednom serveru i unukatni su a de nam ti pokazi jedan tako slozen sistem pa da vidimo i nemoj vise molim te komentarisati ovde vidi se iz aviona da ti je krivo .. BN Svaka cast na modu nadam se da cete uspjeti.

Omladinci, ja nisam vaših godina pa da me pate lude godine. Kao sto sam rekao ja nisam niti na jednom serveru,ali oprat ću svakog za one stvari koje mislim da mogu.Duže sam u ovome,jeste s prekidom,a i znam mnogo više.

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno


Citat: קlเשà¸,, poslato April 05, 2014, 12:41:42 POSLE PODNE
Omladinci, ja nisam vaših godina pa da me pate lude godine. Kao sto sam rekao ja nisam niti na jednom serveru,ali oprat ću svakog za one stvari koje mislim da mogu.Duže sam u ovome,jeste s prekidom,a i znam mnogo više.

Od mene si možda viÅ¡e u ovome ja sam počeo igrati u razdoblju kada je ch bila samo preveden gf mod...ovo ću iskomentirati vise kada doÄ'em doma ali nemojmo ovdje prepucavati se, doÄ'i na nas ts pa ću ti reći o tim systemima i o serveru jer čim tako komentiras nisi shvatio bit moga servera. Ako želiÅ¡ da ti objasnim server u 9 sam doma pa se čujemo ja ta. Ako si dugo u sampu svidjet će ti se bn, nezelim da se svadamo bezveze :)



Da kazem svoje iskustvo o ovom serveru, danas sam se reggistrirao i sve je ljepo izgledalo dok nisam dosao u igru.... nisam znao da su sela inace nemam protiv ali bolje je u gradu jer je ovo premaleno.... onda... bugovi ? mozes voziti policijska auta, od postara auta. hot dog prodavaca... i od mafije... dialog kod ulaska u kuce,banke jako smeta.... i na kraju dobio bann zbog cheata koji nisam imao....

ugl sretno trebat ce vam

Citat: magarac poslato Maj 04, 2014, 23:06:58 POSLE PODNE
Da kazem svoje iskustvo o ovom serveru, danas sam se reggistrirao i sve je ljepo izgledalo dok nisam dosao u igru.... nisam znao da su sela inace nemam protiv ali bolje je u gradu jer je ovo premaleno.... onda... bugovi ? mozes voziti policijska auta, od postara auta. hot dog prodavaca... i od mafije... dialog kod ulaska u kuce,banke jako smeta.... i na kraju dobio bann zbog cheata koji nisam imao....

ugl sretno trebat ce vam

za ovo hot dog/postar/policiska vozila, server ne ide na samu rp igru tako da, ti koji si se navikao na rp nemoras svasta pricat, srecno vam .
Jedini pravi, pouzdani hosting na Balkanu :)!