LG - Dokaz da su admini citeri

Započeo Frankox, Jul 20, 2009, 12:13:40 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Citat: rk01 poslato Jul 20, 2009, 17:55:20 POSLE PODNE
Ma nedami se ganjat onaj server log ali koliko nacionalizvam taj franjo ima u sebi trebo se je sramit... Tad me je pobijedio 1 i pobijego... Uso sa drugim nickom igrali do 5 i razultat je bio 5:4 za mene... Ali nebitno je dijeco porast ce te i vi :D
Aj rk suti 1:0 si izgubio a ja nisam pobjego vec otiso da me ne banas ko inace kad te uvjek pobjedim.... Inace ti imas 22-23 godine a ponasas se ko da imas 7-8

Correlli

Citat: rk01 poslato Jul 20, 2009, 17:55:20 POSLE PODNE
Ali nebitno je dijeco porast ce te i vi :D

To reci sebi, tebi nešto fali u glavi.

haha ,novi koji dodju na server on ih naziva nobinama haha , ma to je faca ,haaaaaahhaha
Citat: zerocoolosZatim su tu meni osobno dva najdraza
admina,a to su Funky i Kreso,decki hvala vam na
vasem trudu i zalaganju,sa vama mi je bilo puno lakse voditi samparenu.

Nikad nisam iso 1vs1 sa ovim frikovima, ali volio bih izbugio ili pobjedio :D
BTW: nikad nisam puco sawnom tecom i tim, ajmo rade deaglom sta kazete?  ;D ;D ;D ;D

Citat: [CH]Jony_Man aka Lukas poslato Jul 21, 2009, 01:38:41 PRE PODNE
BTW: nikad nisam puco sawnom tecom i tim, ajmo rade deaglom sta kazete?  ;D ;D ;D ;D
Aj igrat cu ja sa deagleom moze? Samo bzvz 1 vs 1 nista posebno samo da igram....

.:Woozie:.

Citat: Frankox poslato Jul 20, 2009, 12:13:40 POSLE PODNE
Evo posto je rk puno meni srao i puno mi banova davo nakon sto dodjem na visok lvl onda sam odlucio da ih sjebem tako da stavim sliku (inace nestavljam al kad me tolko mogo sjebat covjek ko ga jebe) jednu kako im HEAD ADMIN koristi cheat....
Pa evo vidite:



A ti franko, nakon sveg onog preseravanja "osvojio sam balkan" idem na svijet, "ja sam najbolji" "ja sam bog" "ja sam kralj svjeta" "ne mozete mi nis" "ja sam najbolji od svih nemoze mi niko niko nista" covjek bi te pozelio minigunom izrokat i to dobro.. zasto banati ako se mozes zabaviti.. /givegun id 38 5000 eto ti bez cheata minigun.. a vrlo cesto i igraci dobiju minigun da se malo zabavljaju. eto tolko od mene.. mozda svratim koji put, ali glavni razlog sto ovdje ne zelim ulazit je "nema rivalstva" a ch bi samo pljuvao vrjedao kurcio se prema drugima, a gori su od tih koja pljuju..

Citat: .:Woozie:. poslato Jul 21, 2009, 18:05:52 POSLE PODNE
Citat: Frankox poslato Jul 20, 2009, 12:13:40 POSLE PODNE
Evo posto je rk puno meni srao i puno mi banova davo nakon sto dodjem na visok lvl onda sam odlucio da ih sjebem tako da stavim sliku (inace nestavljam al kad me tolko mogo sjebat covjek ko ga jebe) jednu kako im HEAD ADMIN koristi cheat....
Pa evo vidite:





A ti franko, nakon sveg onog preseravanja "osvojio sam balkan" idem na svijet, "ja sam najbolji" "ja sam bog" "ja sam kralj svjeta" "ne mozete mi nis" "ja sam najbolji od svih nemoze mi niko niko nista" covjek bi te pozelio minigunom izrokat i to dobro.. zasto banati ako se mozes zabaviti.. /givegun id 38 5000 eto ti bez cheata minigun.. a vrlo cesto i igraci dobiju minigun da se malo zabavljaju. eto tolko od mene.. mozda svratim koji put, ali glavni razlog sto ovdje ne zelim ulazit je "nema rivalstva" a ch bi samo pljuvao vrjedao kurcio se prema drugima, a gori su od tih koja pljuju..
Potpis jer ja jos uvijek imam slike kad sam tek dosao na LG (barem tako mislim jer sam nekoliko puta reinstall SA ali cu bas potraziti zbog njega) sta je govorio, evo nekoliko primjera.
"Sta ti je balavac mali balijski??" A stariji sam od njega nekoliko godina :-[. "Ja sam bog i batina" Ti si Bog? 1!!"Malo je reci idol. "Sta pricas ti nesto vjerujete muslimani u Allaha koji nepostoji, i muhamed neki samo ISUS postojiiii". Mislim da je ovo dovoljan dokaz a i sam ce vam priznati da to govori, koliko je pametan. Btw. Bistrik Boy dijete od 12 godina se proserava na LG govori svasta o LG imate tamo na forumu, u trazilici kucajte LG pisat ce vam njegov post "Ima da im hackujem i forum i server", i tako te stvari, samo kazem da se spusti malo jer se previse digao i *i wont flame anymore* dize se samo da bi se uvuko plivi (veci adm lvl ocito), slusaj ja nemam nista protiv tvog admina nit adm levela ali ja imam nesto protiv tebe sto preseravas LG ovdje. Molio bi te da vise negovoris da imamo malo igraca jer je to jadno od tebe, na proslom forumu koji je oboren ima barem 20 tema kada neko ide na more. Pogledaj koliko igraca nama ima kada nije raspust, godisnji odmor ili sl. pogledaj koliko nama ima a koliko vama. Pozz svima i ne serite vise o LG necemo ni mi o CH, jer nismo svi floodali kao sto kazete i ovo sto Lego ima minigun jer sigurno nema cit i ja mogu u vatru ruku stavit da to dokazem, ma lol on ima 14 ili kolko vec godina ozbiljniji je i pametniji od polovine ovdje, od mene, plive, od ovih sto govore samo da te nadjem i to. Svi ste sutili kad je "neko" saznao pass od jednog naseg admina i sve banovao, svi ste sutili kad ste floodali, hackovali a mi nismo tuzili cijelu CH zajednicu ali kazemo da je to igrac sa CH i molim vas da negovorite vise da je nasa cijela zajednica hackovala i floodala jer je to jedna velika neistina. LG najbolji za nas CH za vas i zdravo.
Poslednja Izmena: Jul 21, 2009, 19:13:07 POSLE PODNE od [LG]razorsky

Citat: [CH]3m1r .aka. the Boss poslato Jul 21, 2009, 19:15:57 POSLE PODNE
Oki doki ja imam 12 godina,ali ja stavljam dokaze protiv vas,


P,S;Mogli ste u 8 put flodat?  :mad:

P.S2:Sjeti se ko je molio admina i lidera kada je bio RR (Meni si na PP molio da reknem da ti vrati lidera i admina).Ali ti si niko-nista tak da.... :-X

P.S3:Vi ne vrijedajte nas ni mi necemo vas (bar ja necu)

P.S4:Kad god da vi nas floodate mi cemo ovdje stavljati slike.I nekada ce tii igarci skontati na cemu igraju. 8)
Bog te mazo ba znasli ti da sam ja od pocetka igro na CH? Ti mislis da sam ja onaj RUS? Hahhaha ok necete vrijedati necemo ni mi. I jos jedno ja sam poceo igrati na LG tu cu i zavrsiti.

Correlli

Samo da opomenem: nemojte poćeti vrijeÄ'anje o vjeri, svako vjeruje u svoje i to trebate poÅ¡tivati.

Citat: [LG]razorsky poslato Jul 21, 2009, 19:10:18 POSLE PODNE
Citat: .:Woozie:. poslato Jul 21, 2009, 18:05:52 POSLE PODNE
Citat: Frankox poslato Jul 20, 2009, 12:13:40 POSLE PODNE
Evo posto je rk puno meni srao i puno mi banova davo nakon sto dodjem na visok lvl onda sam odlucio da ih sjebem tako da stavim sliku (inace nestavljam al kad me tolko mogo sjebat covjek ko ga jebe) jednu kako im HEAD ADMIN koristi cheat....
Pa evo vidite:


A ti franko, nakon sveg onog preseravanja "osvojio sam balkan" idem na svijet, "ja sam najbolji" "ja sam bog" "ja sam kralj svjeta" "ne mozete mi nis" "ja sam najbolji od svih nemoze mi niko niko nista" covjek bi te pozelio minigunom izrokat i to dobro.. zasto banati ako se mozes zabaviti.. /givegun id 38 5000 eto ti bez cheata minigun.. a vrlo cesto i igraci dobiju minigun da se malo zabavljaju. eto tolko od mene.. mozda svratim koji put, ali glavni razlog sto ovdje ne zelim ulazit je "nema rivalstva" a ch bi samo pljuvao vrjedao kurcio se prema drugima, a gori su od tih koja pljuju..

Razoree aj suti znas dobro da sam ja bio uvjek na lgu najjaci i da sam uvjek dobijo ban, a razlog bio "Auto-aim"...Inace(da nebi ispalo da sam ja neki ateist) ne kazem ja sam bog posto nisam vec ja sam vama ko bog nemoze mi niko nista il kazem ja sam bog i batina, ne bog pravi vec bog u igri znaci onaj koji je najjaci u igri....

A sad ovo dalje da kazem... I da je bilo /givegun id 38 xxxxxx svejedno jel posteno doc u ubijat igraca sa minigunom?

Sry za dupli post al jbg samo da kazem ovaj post gore to citajte ono zadnje ispod zadnje crte.. Nesto sam sjebo slucajno sve stavio u quote

Citat: Geoo[Nepoznat] poslato Jul 20, 2009, 18:31:05 POSLE PODNE
haha ,novi koji dodju na server on ih naziva nobinama haha , ma to je faca ,haaaaaahhaha

to je tacno kad sam otisao na dm server odma su kod njih poceli da me vregaju noobu glupak si onakav si ovakav a kad sam otisao na ch malo sam igrao odma sam se zdruzio i na samp arene isto





Kopiraj ovo u potpis ako mrzis cheatere!


Scripting status:

PittBull Stunt: 5%

My works:

[MAP]
LS Beach
LS Areo Stunt
Baza za dm serveru NEW!

[FS]
not!

[GM]
not!

KLIKNI TU!

Oke dosta smo culi o LG i zgrozili se...

Poslednja Izmena: Jul 21, 2009, 22:49:15 POSLE PODNE od BornToKillNoobs