LG - Dokaz da su admini citeri

Započeo Frankox, Jul 20, 2009, 12:13:40 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo posto je rk puno meni srao i puno mi banova davo nakon sto dodjem na visok lvl onda sam odlucio da ih sjebem tako da stavim sliku (inace nestavljam al kad me tolko mogo sjebat covjek ko ga jebe) jednu kako im HEAD ADMIN koristi cheat....
Pa evo vidite:


ne mora znacit da je chiter ima komanda da spawna gun..samo je ukucao komandu i id miniguna i dobio


Da, al opet da head admin dere sa minigunom  ???
Pre bolesno!!!!!!!!!!!!  ;)



Citat: [ST] Outlander poslato Jul 20, 2009, 12:17:35 POSLE PODNE
ne mora znacit da je chiter ima komanda da spawna gun..samo je ukucao komandu i id miniguna i dobio
Nek ima komanda al ovaj je haxor sto posto, a i da je samo komanda neka opet nije to to nemoze on doc i ubijat novog igraca sa minigunom...

Citat: [CH]3m1r .aka. the Boss poslato Jul 20, 2009, 12:42:33 POSLE PODNE
treba mi skinuti admina 
Treba skinit? Treba ga banat pa jbt dje ima to da admin hoda sa minigunom po serveru... A jos pogotovo head admin...

i da je spawnao i da nije, za head admina tako nesto je za debile!

btw. kad smo vec kod DM-a, imate CH DM  ;)

to je server  ;D

turker_kc

HAHAHAHA to isto kad je Kora na CH RPG (( Marko_Korrosec : ADMINI CHEATERI )) hjahahahahah

Daj Franko samo kenjas nesto,ti sve mislis bolji si od rk01 a od njega nemozes nikad biti bolji
Poslednja Izmena: Jul 20, 2009, 14:29:11 POSLE PODNE od [L]J.o.k.e.R[G]

jebiga a njegovi igraci zovu da je najaci na balkan





Kopiraj ovo u potpis ako mrzis cheatere!


Scripting status:

PittBull Stunt: 5%

My works:

[MAP]
LS Beach
LS Areo Stunt
Baza za dm serveru NEW!

[FS]
not!

[GM]
not!

KLIKNI TU!

Najjaci igrac  :D

Daj ownam ga kad zelim  afro

Citat: Chago poslato Jul 20, 2009, 14:33:43 POSLE PODNE
Najjaci igrac  :D

Daj ownam ga kad zelim  afro

potpis.

ccc.. cak ga i ja dobim -.-

Citat: [L]J.o.k.e.R[G] poslato Jul 20, 2009, 14:24:34 POSLE PODNE
Daj Franko samo kenjas nesto,ti sve mislis bolji si od rk01 a od njega nemozes nikad biti bolji
Jokere ajd tiho suti nemoj se uvlacit rku u supak kad znate svi da sam bolji kad ga uvjek dobjem i da mi ban... Ko i shox.
Evo da nebi ispalo da lazem....(Samo sto me nije bano ovaj put al inace znam doc sa drugim imenom pobjedim ga armor mi jedva skine i kaze ovaj ima auto aim a njegove kurve kazu da i da mi ban rk)



Ime: XBladex (to sam ja bio)

Citat: Chago poslato Jul 20, 2009, 14:33:43 POSLE PODNE
Najjaci igrac  :D

Daj ownam ga kad zelim  afro

ozb njegovi igracu zovu da je on najbolji ali nema vrska da je on najbolji na balkanu





Kopiraj ovo u potpis ako mrzis cheatere!


Scripting status:

PittBull Stunt: 5%

My works:

[MAP]
LS Beach
LS Areo Stunt
Baza za dm serveru NEW!

[FS]
not!

[GM]
not!

KLIKNI TU!

Citat: mario_kumanovac poslato Jul 20, 2009, 15:37:38 POSLE PODNE
Citat: Chago poslato Jul 20, 2009, 14:33:43 POSLE PODNE
Najjaci igrac  :D

Daj ownam ga kad zelim  afro

ozb njegovi igracu zovu da je on najbolji ali nema vrska da je on najbolji na balkanu
Pa kako nece govorit da je najbolji kad je vlasnik servera pa mu se uvlace u supak??? Ko ga god pobjedi on optuzi da je citer i da ban... Zato ja i zadnjih par dana prije nego sto sam otiso sa lga nisam igro 1 vs 1 sa njim.

Ma nedami se ganjat onaj server log ali koliko nacionalizvam taj franjo ima u sebi trebo se je sramit... Tad me je pobijedio 1 i pobijego... Uso sa drugim nickom igrali do 5 i razultat je bio 5:4 za mene... Ali nebitno je dijeco porast ce te i vi :D