[GM]MegaCity RolePlay v3.5 {DODAN ORGINAL PWN!}

Započeo Joy, Novembar 16, 2013, 14:07:14 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Joy Punisher dajem ti za mod 9/10 jer moze jos bolje da bi bilo 10/10 bil mi dao link da skinem pawno originalan i da ga zamijenim ?

E de mi reci kako da prestane onaj snijeg da pada i kapa da se skine ?

Joy

*

Citat: stefann poslato Januar 09, 2014, 00:12:49 PRE PODNE
E de mi reci kako da prestane onaj snijeg da pada i kapa da se skine ?

Stavio sam u opisu ispod linka moda ima i link originalnog pawna  :D


Citat: KixManjak poslato Januar 08, 2014, 21:11:55 POSLE PODNE
Mod je edit Balkan Gaming-a,zato ne govorite da je od 0

Nikad mi nije jasno odakle ispadaju ovi i ovolika gomila ovakvih ...
Dobar mod samo mi se nesvidja sto su komande promenjene... sto su na nasem...
Al ok...

Joy

*

Citat: √erGĨL poslato Januar 10, 2014, 08:18:21 PRE PODNE
Citat: KixManjak poslato Januar 08, 2014, 21:11:55 POSLE PODNE
Mod je edit Balkan Gaming-a,zato ne govorite da je od 0

Nikad mi nije jasno odakle ispadaju ovi i ovolika gomila ovakvih ...
Dobar mod samo mi se nesvidja sto su komande promenjene... sto su na nasem...
Al ok...

Ni meni nije jasno,svi zele nesto da ukradu neke zasluge ili ovo,ono,neznaju ni od cega je mod nastao a nesto komentarisu,hvala za lijep komentar  ;) ,a sto se tice komandi lako ih je promijeniti ali ja sam se vec navikao na nase komande  :D
Poslednja Izmena: Januar 10, 2014, 11:53:32 PRE PODNE od Joy Punisher

Joy Fini buraz moj... Sta te nateralo na ovo

"Bolje posteno izgubiti nego varanjem pobediti"
Respect: Luka_Horvat,|>Cianan<|
Big Respect: Joy_Punisher Brat moj
Balkan Nation <3
XD

Mozete li vi meni sad reci,kako ja da vratim sve na tom modu u normalu da sve kuce budu na prodaju sva kola u oijaci na prodaju svi stanovi biznisi i sve ostalo da bude na prodaju . sa tim se mucim vec dosta vremena i nemogu da provalim kako se to radi. inace mod je 10/10

Joy

*

Citat: Dragank88 poslato Januar 13, 2014, 10:48:34 PRE PODNE
Mozete li vi meni sad reci,kako ja da vratim sve na tom modu u normalu da sve kuce budu na prodaju sva kola u oijaci na prodaju svi stanovi biznisi i sve ostalo da bude na prodaju . sa tim se mucim vec dosta vremena i nemogu da provalim kako se to radi. inace mod je 10/10

Da prodas sve nekretnine: /aprodajsve a da obrises auta plovila imas u scriptfiles fajlove Vozila i Plovila,sve u njima obrises...

stalno izbacuje da komande nepostoje a ustvari rade u cemu je caka, ja sam nov pa nista nekontam.
Poslednja Izmena: Januar 14, 2014, 00:27:46 PRE PODNE od Dragank88

Joy

*

Citat: Dragank88 poslato Januar 13, 2014, 22:20:22 POSLE PODNE
stalno izbacuje da komande nepostoje a ustvari rade u cemu je caka, ja sam nov pa nista nekontam.
Ufff kada ne kontate da treba ubacit NOVI pawno u mod ja cu vam ga ubacit uff  8)

Druze pa ja sam totalni pocetnik bre neznam nista. Hteo sam to da ubacim al neznam jel mogu od bilo kog moda.

Joy

*

Citat: Dragank88 poslato Januar 14, 2014, 16:11:16 POSLE PODNE
Druze pa ja sam totalni pocetnik bre neznam nista. Hteo sam to da ubacim al neznam jel mogu od bilo kog moda.
Sacu ti ja sredit  8) kad ti kazem onda skini....

E hvala ti puno mod je bruka kako je dobar. problem je jer ja nzm da editujem i nista da radim znam samo mod da ubacim da dam admina i nesto malo jos oko fajlova.

Joy

*

Citat: Dragank88 poslato Januar 14, 2014, 16:16:13 POSLE PODNE
E hvala ti puno mod je bruka kako je dobar. problem je jer ja nzm da editujem i nista da radim znam samo mod da ubacim da dam admina i nesto malo jos oko fajlova.
Eto skini sad.... Sjedinjen je sada sa pawnom,popravio sam jos neke bugove,sada je 100% ok
Poslednja Izmena: Januar 14, 2014, 16:40:03 POSLE PODNE od Joy Punisher