[GM]MegaCity RolePlay v3.5 {DODAN ORGINAL PWN!}

Započeo Joy, Novembar 16, 2013, 14:07:14 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.



Zas u pwn file nema pola moda ?? na modu ima ono preko pola ekrana pise vlasnici ja to u pwn nmg nac onda ono pise gamemod by arman ni toga nema u pwn jer to u nekim posebnim fileovima ??

pa jer mozes postavit pravi pwn file trebam edit radit i onda nmg nist promenit :(

Joy

*

Citat: matejpetric poslato Decembar 30, 2013, 15:20:18 POSLE PODNE
pa jer mozes postavit pravi pwn file trebam edit radit i onda nmg nist promenit :(
Izvini brt al jbg,procitaj prijasnje komentare nmg ja sad svakome posebno objasnjavat  8)

Citat: Joy Punisher poslato Decembar 30, 2013, 16:06:13 POSLE PODNE
Citat: matejpetric poslato Decembar 30, 2013, 15:20:18 POSLE PODNE
pa jer mozes postavit pravi pwn file trebam edit radit i onda nmg nist promenit :(
Izvini brt al jbg,procitaj prijasnje komentare nmg ja sad svakome posebno objasnjavat  8)

Oke aj samo probaj nac na svom kompu ap uploadat jer ovako je jako tesko nmg nist promjenit na modu. Sry sto te zezam al kad m treba mod je 10/10 testo sam ga sve savrseno radi i ivo sa dva grada je pre mocno al treba mi pwn. :)

Joy

*


Zas si opet stavio neki bezveze pwn jer kad ga otvorim pise neki yugoslavia rp i nema toga sto je na MC modu

Joy

*

Citat: matejpetric poslato Januar 08, 2014, 15:10:15 POSLE PODNE
Zas si opet stavio neki bezveze pwn jer kad ga otvorim pise neki yugoslavia rp i nema toga sto je na MC modu
Procitaj opis,mod je bio koristen na Yugoslavia Power RolePlay,dosta je ubaceno  ::)

Kako rijesit bug kad saljem neku poruku izbacuje gresku ?

Joy

*

Citat: stefann poslato Januar 08, 2014, 16:56:20 POSLE PODNE
Kako rijesit bug kad saljem neku poruku izbacuje gresku ?
Skines originalni pawno i zamijenis ga iz moda  8)


Dobar mod osim sto ima previse Textova svejedno 8/10   ;)

Mod je edit Balkan Gaming-a,zato ne govorite da je od 0

Joy

*

Citat: KixManjak poslato Januar 08, 2014, 21:11:55 POSLE PODNE
Mod je edit Balkan Gaming-a,zato ne govorite da je od 0
Hahahaha nemoj se prosipat,nikad cuo za to  :D :D :D ako imas jos nekih g-l-u-p-osti zadrzi ih za sebe,nemas ti pojma o modu  8) Mod nije od 0,nego je Las Venturas od 0 ja sam ga radio,ostalo sam popravljao,to je od UP-a,zato molim te obrisi forum account...

Ostali:Hvala na lijepim odgovorima.  ;)
Poslednja Izmena: Januar 08, 2014, 21:37:48 POSLE PODNE od Joy Punisher