SA:MP .:.:>GHS<BaLkAn gAmEr[S]^^<:.:.

Započeo [BW]fitiLj., Maj 31, 2010, 17:16:30 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

ma mako bih ga ja al nisu sve skripte kod mene mislim na gamemod :( kod ninoslava su  :'(

omg vidim kako ti je stalo do servera botaro neznas ni tudji gm edit :S nemas ti pojma sta je priga o nekim serverima :S

Citat: aleluja poslato Jun 24, 2010, 00:20:29 PRE PODNE
omg vidim kako ti je stalo do servera botaro neznas ni tudji gm edit :S nemas ti pojma sta je priga o nekim serverima :S
Potpis,al ipak Sretno,,, ;)



zelim ti sve najgore jer si mi ukro mod i postao samo da bi bio KAO poznat

i jos

server nista nevalja

Hahahah...server nema ni Dialog Login/register...onda Nije RP,los edit,pola komandi nedostaje a ima ima ih u /help I najvaznije NIJE PREVEDEN DO KRAJA!

Citat: [GeniusGaming]Karim_Ivanov poslato Jun 26, 2010, 11:11:46 PRE PODNE
Hahahah...server nema ni Dialog Login/register...onda Nije RP,los edit,pola komandi nedostaje a ima ima ih u /help I najvaznije NIJE PREVEDEN DO KRAJA!
hahaha nisan rekao Sretno S Serverom ako vec nije izgasen xD ;)



EPIC FAIL!!!
Citat: zerocoolosZatim su tu meni osobno dva najdraza
admina,a to su Funky i Kreso,decki hvala vam na
vasem trudu i zalaganju,sa vama mi je bilo puno lakse voditi samparenu.

bojicu ja ti nisam krao mod zato sto sam ga pre ko zna kolko meseci skinuo sa forum.sa-mp.com zato cuti!

Citat: [AdmTeam]_jovan poslato Jun 26, 2010, 17:59:45 POSLE PODNE
bojicu ja ti nisam krao mod zato sto sam ga pre ko zna kolko meseci skinuo sa forum.sa-mp.com zato cuti!

da

ja sam preveo, i dok je dole ta tema Preveden Xtreme Stuntages ti uzmes i postas si odma noobe

ukro si mi mod samo skines i novi topic

nije tvoj mod nego od maykox-a samo sto sam ga ja preveo jos dok nisam ni znao za balkan-samp a za balkan-samp sam sazno preko r4zora na obicnom sa-mp-u!

Citat: [AdmTeam]_jovan poslato Jun 28, 2010, 12:10:16 POSLE PODNE
nije tvoj mod nego od maykox-a samo sto sam ga ja preveo jos dok nisam ni znao za balkan-samp a za balkan-samp sam sazno preko r4zora na obicnom sa-mp-u!

haha

pa ja sam ga postao prenego sto si dosao na balkan-sampu, pogledaj malo gamemode skripte

ma gledo sam glupane pa sam i zato skino sa gamemode skripte  >:(