SA:MP .:.:>GHS<BaLkAn gAmEr[S]^^<:.:.

Započeo [BW]fitiLj., Maj 31, 2010, 17:16:30 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BaLkAn gAmErS

by [AdmTeam]_jovan [NS]PaPaGaJ i [CN]Djeneral


IP:188.72.202.107:7785

za vise informacija na forumu grandtheftautoserbia.forumotion.com !!!!



Na serveru ima 6 organizacija i 6 poslova!

ORGANIZACIJE: (organizacije se mogu menjati preko komandi!)

POLICIJA

SAJ /saj radis kao SAJ i hvatas kriminalce Komande SAJ-a:/sajo /sajo1 /sajwanted /sajjail /sajunjail /sajhq /sajbenter /sajbexit /sajcmds i /sajc (saj chat)

FBI /fbi radis za fbi i hvatas kriminalce Komande FBI-a:/fbio /fbiz /fbihq /fbiwanted /fbijail /fbiunjail /fbibenter /fbibexit i /fbc (fbiChat)

GM /gm radis kao god maker i hvatas kriminalce Komande GM-a:/gmo /gmz /gmwanted /gmjail /gmunjail /gmhq /gmbenter /gmbexit /gmcmds i /gmc (God Makers chat)


MAFIJE

CN /cn radis kao mafijas Komande CN-a:/cnrob1 /cnrob2 /cnrob3 /cnkidnap /cnunkidnap /cno /cnz /cnbenter /cnbexit i /cnrob!!

NS /ns radis kao mafijas Komande NS-a:/nsrob1 /nsrob2 /nsrob3 /nskidnap /nsunkidnap /nso /nsbenter /nsbexit /nsz i /nsrob!!

ZNIK /znik radis kao mafjias Komande ZNIK-a:/zrob1 /zrob2 /zrob3 /zkidnap /zunkidnap /zrob /zbenter /zbexit /zniko i /zniko1!!



JOBS:
TAXI /taxi radis kao taxista i kao bus vozac u ls-u i isto u /lv-u

CAFE /bistro radis u cafeu u lc-u interior cafea u jednoj misiji iz sa

CAR PRODAVAC /carsale prodajes kola kupcima u ls-u

MEDIC /medic radis kao doktor u lv-u

ARMY /army radis kao vojnik i stitis civile od mafije

PILOT /pilot radis kao pilot i kupis ljude


SERVER:Server je napravljen da bi dolazilo sto vise igraca i da bi se druzili svakodnevno
za sada server ima 20 slotova
PRAVILA:
1.Nema citera
2.Postujte admine
3.Nepsujte
4.Posetite forum grandtheftautoserbia.forumotion.com

GAMEMODE:Game mode je mesavina RPG-a i stunt servera server nije skroz do kraja dogradjen ali ce uskoro nadam se postati najbolji server u srbiji itd... na balkanu
ja bih voleo da nam dodju svi koji mogu i obecavam da cu opis prosiriti i pozdrav od [AdmTeam]_jovan-a



VIDEO:
BaLkAn gAmEr^^ SA:MP Best server ever in balkan


Poslednja Izmena: Jul 31, 2010, 09:32:17 PRE PODNE od [AdmTeam]_jovan


WTF ?
Mogo si procitati pravila neka prije nego si temu otvrorio...
Opis fali
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

Nevjerujem da će te uspjeti ni da vam je stalo do servera, da vam je stalo makar bi opis našli, ovako mislim da je već neki postojeći DM server možda preveden, ali sve u svemu Sretno :)

iYoko

O boze mili... Pa dajte jer ovo neka zezancija?? Dobro mogao sam normalno gledati u forum sa suncanim naocalama, ali sto sam vidio nemogu vjerovat... Pa da se nemozete udostojit da barem naslove sekcija napisete velikim pocetnim slovom?

Sramota za cjeli SAMP... Malo pogledajte druge forume.

cek cek cek radim na opisu samo se malo strpite imam problem sa jednim slepcem na serveru


jbg sta mogu svuda me ban ako reklamiram a vamo ko jos i gleda moj topic :(

M-Gun


iYoko

E da jos nes, zasto vam je konobar i car dealer organizacija?


Pa nije ni los tako opis. Da ste ga malo procitali vidjeli biste da je on napisao da je rijec o RPG/Stunt serveru.

Da mi je i to vidjet... mozda navratim ali u svakom slucaju Sretno sa serverom.
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]