BALKAN LIFE - PREVARANTI

Započeo [ST]Injection, Jun 29, 2009, 23:29:36 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav!

Vidio sam da se otvorio novi server Balkan Life. Bacio sam oko na forum i server, nije loše...

MeÄ'utim sada, prije pola sata, zvali su me igrači mog servera da je forum hackiran! DoÅ¡ao sam tamo i imao Å¡to vidjeti...

DoduÅ¡e, hack je noobovski (ubačen je index.html file) ali su u hacku stavili link svog foruma, tj. reklamu servera i pozivali sve da doÄ'u na njih server. o su napravili na portalu i forumu.

Budući da se bavim web designom, imam puno stranica, posječenih i donose zaradu... Nalaze se na istom web hostingu i bile su zahvaćene hackom! Da je bio veći hack, bio bi mi nanio veliku štetu!

Što je moj cilj ovom temom? Pokazati kakvi su zapravo oni! Mi nismo ni znali da su online, a kamo li im nešto napravili, ali oni moraju hackati konkurenciju i pravit se pametni!

Vidim da ste razmijenili banere, znaći već su vam se "uvukli u guzicu"... a jbg, takav je zivot...

trajko

Ali ja majkemi nevidim razlog sto si otvorio ovu temu????? :? :-[ ;D

Correlli

Citat: â˜... Tяαjkσ â˜... poslato Jun 29, 2009, 23:54:01 POSLE PODNE
Ali ja majkemi nevidim razlog sto si otvorio ovu temu????? :? :-[ ;D

Možda želi drugim poručit kakvi prevaranti su oni (ako jesu, ja to neznam i nemogu tvrdit)?

Pa naveo sam moj cilj gore --> POKAZATI DRUGIMA KAKO SE ONI BORE ZA IGRAÄŒE

Kad se tek osnivao Balkan SAMP, čuo sam da serveri koji varaju itd. će biti na crnim listama ovdje itd. i da je dobro da se zna koji su takvi... pod tim se uglavnom mislilo na reklamiranja i te stvari, ali reklamiranje nije ni do koljena hackiranju! Da reklamiraju na mom serveru, to toleriram! Da hackaju, NE

Mislio sam im uzvratiti istim ili jačim udarcem, ali neću se spuÅ¡tat na njihovu razinu... Moj frend uvijek govori: kad naiÄ'eÅ¡ na govno na cesti, ne diraÅ¡ ga nego ga zaobiÄ'eÅ¡...

Nemojte me pogrešno shvaćat... Ne želim ja pljuvat po serveru i nisam ja tu da sudim kakav je to server... Samo želim pokazat kakvi su, i koja su im sredstva... Možda to bude utjecalo na nečije mišljenje o serveru...

Možda i nisu admini krivi, nego su neki igrači ti napravili, ali nevjerujem da nebi bez nagovora ili poticaja... Još me više razbjesnilo što su sebe reklamirali, a istovremeno je to i noobovski. Onaj tko stvarno želi uništiti konkurenciju, potrudio bi se da uništi baze podataka, backupove na hostingu i srušio bi totalno server. i nebi ostavio traga...

No neću više pljuvat po njima...

Danas sam razgovarao sa svima vama poznatim Koljenom vidjevši da on reklamira Balkan Life, a ovaj hack je njegov tipican (vec poznati)... Reko je da nije on, ali da onaj tko je to napravio da je bio placen za to (vjerojatno od strane admina ili igraca)... Na sta su sve spremni... Ma nek oni igraju prljavo...

Kad sam ja zaprijetio osvetom, Koljeno je hackirao sve moje sajtove... Treba ga ic posjetit u Split i naucit ga kako se hakira  :D

hahahahahhahaha ma koljeno je specijalac nema sta samo zna biti manga preko tastature neka dode malo u rijeku samo pet minuta neznam kakav bi izasao ;D

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









bas specijalac  :D

To mu i ja kazem, lako se skrivat iza tastature... Jednog dana ce morati izaci i onda bolje da ga nema  :D

Neka u Rv dode... ovdje ima hrpa ljutih nabildanih SAMP-era koji cekaju samo na njega  :D  :D

Ja znam osobu koja je hakirala tvoj sajt, ako zelis razgovarat s njim, poslat cu ti na pm njegov msn. ;)

P.S: Registriran je ovdje i jos mi je rekao za stranicu te se hvalisao time.... ::)

Citat: Chago poslato Jun 30, 2009, 14:52:44 POSLE PODNE
Ja znam osobu koja je hakirala tvoj sajt, ako zelis razgovarat s njim, poslat cu ti na pm njegov msn. ;)

P.S: Registriran je ovdje i jos mi je rekao za stranicu te se hvalisao time.... ::)

potpis :D Samo ima razlike od chaga necu ti reci ko je nisam cinkaros :D

matejdz

Citat: [ST]Injection poslato Jun 29, 2009, 23:29:36 POSLE PODNE
Pozdrav!

Vidio sam da se otvorio novi server Balkan Life. Bacio sam oko na forum i server, nije loše...

MeÄ'utim sada, prije pola sata, zvali su me igrači mog servera da je forum hackiran! DoÅ¡ao sam tamo i imao Å¡to vidjeti...

DoduÅ¡e, hack je noobovski (ubačen je index.html file) ali su u hacku stavili link svog foruma, tj. reklamu servera i pozivali sve da doÄ'u na njih server. o su napravili na portalu i forumu.

Budući da se bavim web designom, imam puno stranica, posječenih i donose zaradu... Nalaze se na istom web hostingu i bile su zahvaćene hackom! Da je bio veći hack, bio bi mi nanio veliku štetu!

Što je moj cilj ovom temom? Pokazati kakvi su zapravo oni! Mi nismo ni znali da su online, a kamo li im nešto napravili, ali oni moraju hackati konkurenciju i pravit se pametni!

Vidim da ste razmijenili banere, znaći već su vam se "uvukli u guzicu"... a jbg, takav je zivot...

Nisu nam se "uvukli u guzicu" jer mi sa svima razmjenjujemo bannere...

Mozes mi poslat MSN ako zelis ali nema mi ni puno koristi od toga... Buduci da je hack izvrsen u ime servera, krivit cemo BL server za svaki takav napad, a ne bas pojedinca... Ali bi volio porazgovarat s njime da vidim sto je time postigao... Nece bit svada...

Samo ne kuzim jednu stvar; kad se je Balkan SAMP tek pravio, rekli su da ce uvest reda ovdje i da nece tolerirat takve stvari i slicno. Zato je i nas server odlucio igrati posteno i onda, ajmo rec zakonski, osvetit se serveru, a ne se spustat na njihovu razinu i uzvracat... No koliko vidim, od tih zakona nista... Ovo svi ignoriraju i pitaju se zasto je ova tema otvorena... Ova tema je u biti, ajmo to rec tako, bila prijava ovog servera za krsnenje Balkan SAMP pravila (unistavanje konkurencije, postizanje rezultata prljavom ilegalnom igrom, nanosenje stete konkurenciji).

Prema ovome, mozemo svi jedni druge hakirat i nikome nista... A nastavi li tako, SAMP na balkanu ce otici u PM... Vec se jednom bilo dogodilo da je sve podivljalo... U gotovo isto vrijeme su bili hakirani i CH i GF, te nas server.

Vec se 2 godine bavim web designom i imam dosta posjecene stranice ali NIKAD PRIJE PROBLEMA! Jedan site mi ima i po 1800 posjeta dnevno i nikad nitko nista ne rusi... Ali zato website naseg servera sa ono malo posjeta vec je imao X-puta hackove, a posto je sve na istom serveru, najebu mi i ostali sajtovi... Jednom je moj frend rekao: "SAMP je kao mafija"  :D

Ja to gledam ovako: ima ljudi koji oce server, a nemaju pojma sto je SAMP, jos manje znaju skriptat i tako nebi nikad uspjeli! Jedini je nacin srusit konkurenciju...

matejdz

Da malo aktivirate igrace mozda bi se i osnovao BST...

Taj pokusaj "rusenja konkurencije" ne ispadne uvjek kako valja  8) oni ce ga mozda srusit i sta pocice 2 igraca na taj server u potrazi za adminom ko pascad lutalice u potrazi za hranom ja ne razumijem toliko ljudi je zeljno toga admina jeli moguce!?

Ovo djelo se meni licno nije svidjelo cemu to?Cemu da se narusava neciji trud?Radi glupe igrice?Evo kao sto si ti naveo mogao je da ti "pokvari" te ostale sajtove sta imas ili sta vec.

Jednostavno mislim da nije fer!!!!A,sto se tice balkan-samp-a mislim da je glupo pricat o nekim pravilima i krsenju pravila balkan-sampa...wtf?/seSamim tim djelom hackiranja ili rusenja tudjeg foruma/servera i ostavljenje potpisa,je uzasno ruzno cak i sama pomisao na to!!!

Ali ako ljudi misle da ce tako da uspiju samo naprijed u "kradju igraca"!!Ali mislim da vam se to ne isplati evo pogledajte server Blue Sky RPG odmah se procula prica kako reklamiraju ovo ono i nemaju bas nesto mnogo igraca,barem sto sam ja vidio.Ja,licno, sam oprostio reflexion-u na ono djelo sto je uradio jer ipak doso je i prizno ko covek!Izvinio se i uredu,neki ce prihvatiti izvinjenje neki nece ali je covjek priznao da je pogrijesio i da se zeli izviniti!!

Eto to je bilo od mene!!!! ZIVJELI  8) 8)

Ako neznas kako rijesit taj problem onda ti ni nemoram dati njegov msn. Necu otkrivati njegov "identitet"...  ;)

Gle u to je vjerovatno upleten vlasnik servera i tako. Medutim BST (team koji bi trebao vrsiti koliko je moguce zastitu medu serverima) nije osnovan iz razloga sto na pocetku nisu nas svi prihvatili i medu njih se ubrajate upravo i vi, vama je ova sva ideja bila malo bezveze i tako, jer ja sam dao ovlast Benjaminu da malo se raspita medu serverima i znam tocno sta je koji vlasnik servera odgovorio i vi nas niste nikako podrzavali tako da ni nismo mogli osnovati BST jer nas nisu mnogi podrzavali.

A sto se tice drugog dijela, tema ima smisla i treba biti otvorena, treba se znati kakav je tko i trebaju ljudi biti upoznati s time, i mi za takve radnje raskidamo razmjenu bannera (naravno ako se priloze dokazi) i takoder na ovom forumu imaju zauvijek losu reputaciju.

I ta taktika je dosta djelotvorna, jer mnogi su tako napravili sranje pa su nas kasnije molili da im vratimo bannere i obecali da nece vise ponavljati takve ispade jer ovdje imaju slobodno reklamiranje i ne znam cemu onda ici po tudim forumima kad se ovdje okuplja dosta SAMP-era.