BALKAN LIFE - PREVARANTI

Započeo [ST]Injection, Jun 29, 2009, 23:29:36 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

A, vec i kad zele da reklamiraju po tudjima ne vidim da mogu dovuc ista igraca osim onih potrckova za adminom!!  :police:

Citat: Chili Willie poslato Jun 30, 2009, 18:39:48 POSLE PODNE
A, vec i kad zele da reklamiraju po tudjima ne vidim da mogu dovuc ista igraca osim onih potrckova za adminom!!  :police:

Istina, ali takvih je najvise.

Treba otvoriti neki server de ce svi biti admini :D Ko sto ima i lineage 2 server de su svi GM-ovi da se iskale,to treba napravit i ovdje mozda bi se onda "izadminovali" hehehe

hahaha nakon dosta citanja koje je vrijedilo bar sam se nasmijo :D... Ja uvijek spreman da upoznam te nabildane SAMP-ere kao sto je 30 ljudi koji su prijetili nakon hacka CH neki nisu izasli iz kazne kad sam im mami reko a neki su ostali bez neta tjedan dana... kao i nas rovinjanin injection koji ce danas dobiti... Ko ima sta protiv mog hacka nek kaže...

Oko za oko koljeno za hack
Ja nisam hacker slomljenog srca i cvjetnoga ja sam hacker koji voli da prca meni inspiracija dolazi iz jaja....

Hvala adminu i jos nekima sto su podrzali temu... Mislim kao i vi... Ta im taktika ne uspjeva a samo narusava nas trud i moje vrijeme trati (iako se taj hack lako ispravi)... Doduse ovo sto nam sada ne radi forum ni portal, ja sam kriv... Isao sam upgradeati sve na novije, sigurnije verzije pa se sve zeznulo.

Ja nisam bio bas podrzao taj BST, ali sam mislio da ste ga ipak napravili... Bas sam zato ovdje prijavio...

Ali i inace mislim da je bolje prijavit pa da ostanu bez vase podrske... Kao sto admin kaze, vasa podrska i suradnja dosta znaci jer se ovdje okuplja dosta SAMP-era i onda ubrzo dodu molit i vise ne rade takve stvari...

A da sam im uzvratio, Koljeno je na njihovoj strani i odmah bi to popravio i opet meni rusio... Ja bi opet njima i oni opet meni i tako u nedogled... Unistili bismo jedni drugima servere, izgubili vrijeme i na kraju krajeva ispali kao mala djeca... Nema smisla... Necu lagati; u onom trenutnu bjesa doslo mi je da im sve unistim i isao sam na engleske forume citati kako hackati, ali brzo sam se primirio i shvatio da to ne vodi nigdje...

@Koljeno: imas ti cak i pravo... svi ti prijete a nikad nista... ipak, svi smo mi klinci koje starci nebi pustili ni da idu tek tako u Split, a kamo li da idu terorizirati jednog drugog decka tamo... Ali sto se kazna tice, vjeruj, nebi ja zavrsio u kazni da ti prijetim... Svaki put kad nesto rusis, ja psujem i bjesnim po kuci i vec je i stara shvatila u cemu je stvar i vjerojatno je i ona vec bjesna na tebe  :D a usput nabijam i telefonske racune pricajuci o hackovima sa ostalim clanovima servera, te kad psujem hosteru na njegovu zastitu  :D

Doduse, Benjo je mogo doci do tebe (ipak ima masinu od auta  ;)), ali nije... Odlucio je takoder igrati posteno, i tu ga ja postujem... Nitko ne zeli SAMP pretvoriti u "mafiju"  :D

Doduse, ni neznam sto si se ti razbjesnio na mene... Nekad smo bili frendovi i stitio si nas website... No novac cini svasta, tako da si vjerojatno i ti par puta za pare rusio nas bez razloga, a to ti necu tolerirat bez obzira o kojoj se svoti radi  :D

A jucer, ja sam pobijesnio vidjevsi da reklamiras na sve strane Balkan Life i da si u njihovom timu, a hack je bio onaj tvoj tipican... Nije mi bio problem zbrojit 2 i 2... No ja sam ciganom nazvao onoga tko je hackirao, a ti si se odmah uvrijedio iako si rekao da nisi to bio ti...

Ali dobro... Nek ti bude... Iako neznam za sto ti se moram ispricat... Rekoh, cigan je onaj tko je hackao u BL ime, a ako to nisi bio ti, nisam ti nista ni rekao... Morat cu ti se izvinuti, iako mi je to tesko jer nisam pickica, ali nek to bude za dobrobit servera... Kad su igraci saznali da si hackao zbog mog psovanja, poceli su oni psovat mene  :D da kako zbog mog svadanja oni sad nemaju forum, kojeg sam ja sjebo  :D

Sto se tvog hacka tice, nemam ja nista protiv... Hackaj koliko zelis, ali dalje od nas! U biti, neznam sto si se ti tu umjesao u cijelu ovu pricu... Ja sam te tek slucajno spomenuo, ali ovdje je rijec o BL serveru... Osim ako nisi njihov glasnogovornik  :)

Bez uvrede, malo se mozda previse hvalis ovim svojim sloganom... Hackajuci ove sajtove poput naseg nista ne postizes (osim sto mene i jos nekolicinu razbjesnis i postignes da psujemo okolo  :) ako je to tebi postignuce, onda...). Zelis slavu? Hackaj Facebook i baci 98 % mladezi u depresiju  ;)

turker_kc

bas i nije istina, kad ga je admin prijavio plavci su mu pokucnuli na vrata haha  :D :D

Citat: turker_kc poslato Jul 01, 2009, 12:57:12 POSLE PODNE
bas i nije istina, kad ga je admin prijavio plavci su mu pokucnuli na vrata haha  :D :D

Eh, za to moras imati nekog u policiji inace oni nece tako reagirati, ali eto...

Cekaj, admine ti si prijavio Koljena i plavci su mu dosli?

Haha Koljeno, nisi mi se pohvalio za to  :)

Citat: [ST]Injection poslato Jul 01, 2009, 13:27:03 POSLE PODNE
Cekaj, admine ti si prijavio Koljena i plavci su mu dosli?

Haha Koljeno, nisi mi se pohvalio za to  :)

Ne njega, drugi jedan decko je bio, pa je kasnije tu pizdio na forumu.

Jos dode pizditi...

Kako mogu biti takve budale? Neznaju ni sto rade...  :D

Nekad je bilo malo hackera, ali su bili pametni i mogli su svasta... Danas sami klinci glume hackere okolo, a neznaju ni sto rade... placaju da ih nauce... ajme majko, u sto se pretvaramo...

matejdz

Ja samo mogu reci, Balkan je bio "bure baruta", Balkan je "bure baruta" i Balkan ce biti "bure baruta" ;)

Citat: [CH]matejdz poslato Jul 01, 2009, 15:41:23 POSLE PODNE
Ja samo mogu reci, Balkan je bio "bure baruta", Balkan je "bure baruta" i Balkan ce biti "bure baruta" ;)

Bas tako  thumbsup

A tko je kriv? Klinci koji si umiÅ¡ljaju da su hackeri... Nemaju pametnijeg posla pa idu raditi "nesto pametno za svoj omiljeni server"  :)

Ma sve je to davno izmaklo kontroli!

Gledaj! To su ti sve klinci koji neznaju sta bi sa sobom i sa svojim životom u RL ih vjerojatno svi zejbavaju pa žele na internetu biti face zato ejr nisu u RL pa pokušavaju to stjeći tako da hackiraju servera pa su kao neke face ma molim te...
To su sve sami noobovi i može ih biti sram Å¡to se tako ponaÅ¡aju naÄ'u si zabavu tako da kvare neÅ¡to oko ćega se neko puno namućio!

Ma pustite ih na miru NE POSVEČUJTE IM PAŽNJU! Jer ako im posvetite pažnju bilo deranjem i psovanjem oni se osjećaju moćnima i nastavit će s tim!
Ko ih jebe pustite ih na miru i ne obraćajte im se jer to su samo luzeri i daleko su ispod vaše razina STOGA SE NEMOJTE I VI TAMO SPUŠTAT!

A Balkan Life je takoÄ'er jedan od takvih da se koristi svim prljavim trikovima kako bi privukli igraće tako da ih takoÄ'er sram može biti! No svejedno tako neće puno postići jer takvim trikovima privući će smao one noobove koji se doÅ¡li na server da bi bili admini i face a one prave igraće neće tako NIAKD nabaviti!

Budite razumni...

Pozdrav!
Poslednja Izmena: Jul 01, 2009, 17:36:23 POSLE PODNE od [ST]Michele

JingSaw

cuj koljeno da si ti faca ti bi znao programirati a ne googlati  "how to hack"  :D

Evo, nasi igraci su bili vrijedni i istrazili cijeli slucaj, pa nabavili mi neke slike i poslali... Vrijeme da ih objavim:

http://img196.imageshack.us/img196/4429/bezimena122.png - pogledajte mu dole mail... a admin je na serveru
http://img372.imageshack.us/img372/3527/bezimena2221.png - vrsta hacka koju koriste: Deface
http://img403.imageshack.us/img403/2750/bezimenaaa.png - jos jedan od administratora na serveru koji se hvali hackom
http://img268.imageshack.us/img268/8817/blablaljk.png - Koljeno je kod njih
http://img156.imageshack.us/img156/8391/bezimena11.png - sredio im je portal, forum i radio (koji ne radi)
http://img7.imageshack.us/img7/7166/koljeno1.png - Koljenovo "hvalisanje"
http://img43.imageshack.us/img43/720/koljeno2.png - Koljenov identitet  :D (Stipe M. iz Splita)
http://img139.imageshack.us/img139/7571/nlaaafa5.png - Koljeno je zaduzen i za odrzavanje foruma

Budemo mi jos nesto slika nasli...