[FG] House map Update

Započeo Snich, April 01, 2013, 17:23:05 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Snich



Pozdrav.

S obzirom da smo dobivali vise nagovjestaja da kreiramo
(custom) kuce na serveru, eto odlucili smo da dodamo nekolicinu
kuca na najposjecenijim terenima od strane igraca.

Postoje ukupno tri terena na kojem su smjestene kuce:


- U blizini LS plaze.
- U blizini Spawn pointa.
- U blizini aerodroma.









Uskoro cemo uraditi jos novih mapa, cisto da se server "refresh-uje" novitetima mapa.
Mape smo radili ja i Damjan Dragosavac i nadamo se da vam se dopada
.

Posjetite nas:

Website: www.fg-rp.info
Server IP: 91.193.75.58:7778


preslikan balkan underground, ali necu da se mesam..

Lijepe mape !
☢Novica.☢R.I.P DRAŽEN PETROVIĆ☢

Snich

Citat: Blaeks poslato April 01, 2013, 18:58:38 POSLE PODNE
preslikan balkan underground, ali necu da se mesam..
Da nisi htio da se mjesas, ne bi ni postao. :)

Sto se tice preslikavanja Balkan Underground-a, preporucio bih ti da udjes na BU i da udjes na FG, te da iz vise uglova pregledas kuce, i jasno ces rezultirati da nisi u pravu, jedino sto je isto, jeste teren mapanja u blizini spawn pointa, a ako sam ja po tvog maloumnom mozgu preslikao BU onda su ga preslikali i ostali serveri koji imaju kuce na tom terenu, jer vjerujem da vecina ima mapu kuca na ovoj lokaciji te ne vidim razlog niti povod tvog optuzivanja.

Citat: [FG] Snich poslato April 01, 2013, 19:10:01 POSLE PODNE
Citat: Blaeks poslato April 01, 2013, 18:58:38 POSLE PODNE
preslikan balkan underground, ali necu da se mesam..
Da nisi htio da se mjesas, ne bi ni postao. :)

Sto se tice preslikavanja Balkan Underground-a, preporucio bih ti da udjes na BU i da udjes na FG, te da iz vise uglova pregledas kuce, i jasno ces rezultirati da nisi u pravu, jedino sto je isto, jeste teren mapanja u blizini spawn pointa, a ako sam ja po tvog maloumnom mozgu preslikao BU onda su ga preslikali i ostali serveri koji imaju kuce na tom terenu, jer vjerujem da vecina ima mapu kuca na ovoj lokaciji te ne vidim razlog niti povod tvog optuzivanja.
Cemu vrijedjanje?

Srecno Snich.

Nemojte se svadjati da ja ne bi skakao :D
Poslednja Izmena: April 01, 2013, 19:22:03 POSLE PODNE od Ralph Exon

Snich

Citat: ColdplayCemu vrijedjanje?
Nije vredjanje, vec cinjenica.  8)

ado97

Svaka čast Snich.
Server ima mnoge unikatne ideje,sve najbolje vam želim.

Citat: [FG] Snich poslato April 01, 2013, 19:36:03 POSLE PODNE
Citat: ColdplayCemu vrijedjanje?
Nije vredjanje, vec cinjenica.  8)
U inat hejterima.. :D

Inace svidjaju mi se kuce,lepo ste to odradili

Snich

on: Thx to all.

off: Svi koju igraju na FG-u znaju da je tamo uvjek lijepo druzenje, ( posebno kada sam ja dobrog raspolozenja  :) )
Mi trajemo vec dvije godine od otvorenja, a jednu godinu od ulaska na sluzbenu listu balkanskih servera, server ima dnevno 50+ igraca i zadovoljni smo cjelokupnom funkcijom servera.
Poznavajuci Zorana (vlasnika BS zajednice) i njegovu administraciju, budite sigurni da bi FG bio skinut sa sluzbene liste da krsimo odredjena pravila, u ovom slucaju "preslikavanja" ili bilo kog drugog oblika negativnog uticaja s nase strane, a da ugrozava neka od pravila BS foruma za sluzbenu listu, svi ovi sto optuzuju nasu zajednicu za kradju, preslikavanje ili neki drugi oblik optuzbe, morat ce da imaju jasan dokaz.


Snich

Citat: Ralph Exon poslato April 01, 2013, 20:50:27 POSLE PODNE
Snich sada me vec vuces za jezik...

Sistem firmi isti kao na BU :)
Po cemu je isti, ajde objasni?

Citat: [FG] Snich poslato April 01, 2013, 20:41:17 POSLE PODNE

off: Svi koju igraju na FG-u znaju da je tamo uvjek lijepo druzenje, ( posebno kada sam ja dobrog raspolozenja  :) )
Mi trajemo vec dvije godine od otvorenja, a jednu godinu od ulaska na sluzbenu listu balkanskih servera, server ima dnevno 50+ igraca i zadovoljni smo cjelokupnom funkcijom servera.
Poznavajuci Zorana (vlasnika BS zajednice) i njegovu administraciju, budite sigurni da bi FG bio skinut sa sluzbene liste da krsimo odredjena pravila, u ovom slucaju "preslikavanja" ili bilo kog drugog oblika negativnog uticaja s nase strane, a da ugrozava neka od pravila BS foruma za sluzbenu listu, svi ovi sto optuzuju nasu zajednicu za kradju, preslikavanje ili neki drugi oblik optuzbe, morat ce da imaju jasan dokaz.
Slažem se sa tobom,kad si raspoložen može sve,ali kada nisi već onda sleću banane.
Vidimo se uskoro, vraćam se na FG.

Citat: [FG] Snich poslato April 01, 2013, 20:51:49 POSLE PODNE
Citat: Ralph Exon poslato April 01, 2013, 20:50:27 POSLE PODNE
Snich sada me vec vuces za jezik...

Sistem firmi isti kao na BU :)
Po cemu je isti, ajde objasni?

Ne zelim da idem sada offtopic, misljenje koje imam za tebe, cu da zadrzim za sebe, malo puta si bio tema razogvora mene i Marka, znam kakav si BIO prema Marku i sta mu sve izgovorio, pa opet je dobar prema tebi, znas da nisam nesto igrao na tvom server, ono sto sam video licilo je bas na BU, a i po pricama koje cujem o  FG, dobra je ekipa ali da je kopija kopija je.


Pozdrav


EDIT: Ako do sada nisi shvatio da niko od servera sa sluzbene liste ne kaci update ovde, nego vecu svome delu, ne znam zasto ti kacis. Ovde je uradjeno 10 kuca, to je moglo i u Mape ali ok, vidim da ti se svasta dopusta ovde.
Poslednja Izmena: April 01, 2013, 21:00:43 POSLE PODNE od Ralph Exon