[FG] House map Update

Započeo Snich, April 01, 2013, 17:23:05 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

gledajte malo ste napali na decka sta nije opravdano...ak cemo u detalje onda svi serveri kopiraju sve jer svi imaju mape nekakve, ili na slicnim ili istim mjestima,svi imaju sisteme kuca,biznisa itd...kod svih postoji burg i pd i neznam ni ja sta...pa hebala vas igrica vama je najvaznije u zivotu otic na balkan samp otvorit neciju temu i nekog dobro iznapadat i tuzakat...jel zivi iko od vas ovje RL malo ili je totalno zalutao u  virtualnom svijetu...bolje vam je da se bavite necim pametnijim u zivotu nego svadjanjem po forumima...SAMP ce uvijek biti samo igrica a sad ak je neko malo nesta kopiro ili napravio na istom mjestu nije nikog ubilo ili opljackalo zato decki pamet u glavu nije vrijedno svadjanja

Snich

CitatNe zelim da idem sada offtopic, misljenje koje imam za tebe, cu da zadrzim za sebe, malo puta si bio tema razogvora mene i Marka, znam kakav si BIO prema Marku i sta mu sve izgovorio, pa opet je dobar prema tebi, znas da nisam nesto igrao na tvom server, ono sto sam video licilo je bas na BU, a i po pricama koje cujem o  FG, dobra je ekipa ali da je kopija kopija je.

Pozdrav

Ja nemam dlake na jeziku i sve sto imam da kazem, reci cu.
Ja nisam tema samo tebe i Marka, ja sam tema vecine osoba koji me smatraju negativcem, ali znas koliko to mene zabolje?
Gdje su ti vasi serveri? Gdje su vasi igraci? Pajdo, nece igrac igrat na pajserskom serveru i na serveru koji je kopiran, vec ce igrati na serveru za koji vidi da je ozbiljan u svome radu i radu kompletne administracije.
Mi da kopiramo i da smo onakvi kakvim vi nas smatrate, budi siguran da ne bi bili na BS sluzbenoj listi, a vjerujem da bi bili i cenzurirani po tom pitanju. Vecina vas samo daje zalbe, pridike i ne-koncentrisane komentare.
Ja svakoj (ozbiljnijoj) zajednici koja se otvori zelim sve najbolje, jer imam svoj stav i realan sam.

Otvorio si post da kopiram biznise sa BU i "MORAS" da ostavis jasan dokaz inace ide prijava da nas optuzujes za kradju i kopiranje, a evo ti moj system biznisa sa FG servera:



kada nemas dlake na jeziku zaomlicu te da kazes svima sta si marku izgovorio za majku i oca.

Sto se tice firmi gde su ti one firme u koje nisi mogao ulaziti na sat vremena isla zarada? ili kako li?





Pa ja ti kazem po tvojoj slici jedino sto je isto je boja :)

Snich

Citat: Ralph Exon poslato April 01, 2013, 21:13:59 POSLE PODNE
kada nemas dlake na jeziku zaomlicu te da kazes svima sta si marku izgovorio za majku i oca.

Sto se tice firmi gde su ti one firme u koje nisi mogao ulaziti na sat vremena isla zarada? ili kako li?

Druze gloop si k'o mlin za mljevenje kafe, pokrij se po glavim, nemoj da te k'o cuje  :D

Citat: Blaeks poslato April 01, 2013, 21:14:32 POSLE PODNE
http://www.balkan-slike.info/image/6q  - identican kao tvoj

Nidje veze carobnjace iz Oza, jedino sto je isto jeste boja Textdraw-a.
I ti se pokrij po glavi, ako uostalom imas preko cega da se pokrijes  :D

Obojici report administraciji za prituzbu kopiranja  :D

Staff, molim lock temu, oseknut cu ovu djecu  8)


Snich da se nelazemo imas potpuno isti siste kao na BU, tj identican nije potpuno isti ti imas u dijalogu i neke jos stvarcice, al je prakticno identican, bez uvrede.
A i kuce si staivo na potpuno isto mesto ko na BU...
Poslednja Izmena: April 01, 2013, 21:40:06 POSLE PODNE od [BR]Maki187

Citat: [FG] Snich poslato April 01, 2013, 21:24:55 POSLE PODNE
Citat: Ralph Exon poslato April 01, 2013, 21:13:59 POSLE PODNE
kada nemas dlake na jeziku zaomlicu te da kazes svima sta si marku izgovorio za majku i oca.

Sto se tice firmi gde su ti one firme u koje nisi mogao ulaziti na sat vremena isla zarada? ili kako li?

Druze gloop si k'o mlin za mljevenje kafe, pokrij se po glavim, nemoj da te k'o cuje  :D

Citat: Blaeks poslato April 01, 2013, 21:14:32 POSLE PODNE
http://www.balkan-slike.info/image/6q  - identican kao tvoj

Nidje veze carobnjace iz Oza, jedino sto je isto jeste boja Textdraw-a.
I ti se pokrij po glavi, ako uostalom imas preko cega da se pokrijes  :D

Obojici report administraciji za prituzbu kopiranja  :D

Staff, molim lock temu, oseknut cu ovu djecu  8)

Kada sam djete objasni BS-u kako dobijes BESPLATNO HOST I BESPLATNO FORUM

Kada se toliko kurcis pitas gdje su igraci, gdje su nasi serveri, pitacu ja tebe zasto jos MARKE nisam vidio koliko ti dajemo server? Tako mi se zahvaljujes?
Poslednja Izmena: April 01, 2013, 21:41:39 POSLE PODNE od Ralph Exon

Fino uraÄ'en updejt, sretno sa igračima..

Snich

[quote author=
Maki187 link=topic=71000.msg495950#msg495950 date=1364844422]
Snich da se nelazemo imas potpuno isti siste kao na BU, tj identican nije potpuno isti ti imas u dijalogu i neke jos stvarcice, al je prakticno identican, bez uvrede.
A i kuce si staivo na potpuno isto mesto ko na BU...
[/quote]

Svaki server je identican nekom serveru, bas kao sto je neko u prethodnom postu objasnio :*

CitatKada sam djete objasni BS-u kako dobijes BESPLATNO HOST I BESPLATNO FORUM, jer si kao izgubio majku, otac ti pije ti se brines o nekoj braci i tako... Kada si tako odrastao zasto se raspravljas sa djecom, ima djece koja po tvojoj prici racunaju na tebe da ih prehranis. Kako ides na pilanu da cepas drva...

Nisam se nikada mislio uhvatiti ove teme, ali stvarno si se pokazao kao debilcina.

Kada se toliko kurcis pitas gdje su igraci, gdje su nasi serveri, pitacu ja tebe zasto jos MARKE nisam vidio koliko ti dajemo server? Tako mi se zahvaljujes?

Moj zivot nema veze sa SAMP svijetom nit sam od Marka trazio free, sam mi je dao.
Sve sto si napisao o mom zivotu je istina, i nemas potrebe pisat to ovde jer to vecina zna, ja se nikad nisam cmario za nesto niti cu ikad.
Skinite me sa hosta, zhatvoricu FG i gotova prica.

EDIT: Marko, a gdje da postavim kuce, sem na lokaciju gdje je i sama kuca?
Poslednja Izmena: April 01, 2013, 21:44:15 POSLE PODNE od [FG] Snich

ja sam ono obrisao obrisi i ti taj quote preterao sam sto sam to rekao, ali duzan si mi izvinjenje, a sto se tice zatvaranja tvoje zajednice verovatno ces je zatvoriti ;)

Sada za kopioranje rekao je da svaki servfer je kopija ali tvoj je 90% kopija ;)

Snich

Boli me ona stvar, ti si za mene seljak covjek a evo jos jednom ti ponavljam da mi sve suspendujes.

Citat: [FG] Snich poslato April 01, 2013, 21:48:40 POSLE PODNE
Boli me ona stvar, ti si za mene seljak covjek a evo jos jednom ti ponavljam da mi sve suspendujes.

Ti si ljudina koja price gde stigne da si izgubio MAJKU, kako bi se ljudi sazeljevali nad tobom. Jadnice jadni. Svakako veliku galeriju sam dostavio administraciji pa da vidimo da NE KOPIRAS. ;)