PONUDA/PRIJEDLOG

Započeo BMW(Alpina), Jun 25, 2009, 21:58:24 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

matej sto pricas ti omg,kolko bugova ima gf??nema nijedan,tojest nije imo do prije 2-3tjedna kada se server restarto i sve se sjebalo a do tada od 12 mjeseca do 6 nitko nije imao nikakvu prijavi za ikakav bug,a uostalom otkud ti znas da imaju bugova ako nit neigras tamo?a za informaciju svakog tko nezna dujma je popusi .pwn i nemoze editirat treunti gamemode,ima .pwn od gm koji je pripremljen za restart ali normlano njega nemoze dignut nedovrsenog...

ch je imo bugova i to podosta dok niste napravili ovaj update s kojim ih je nekolko rijeseno...

E pa zamisli server da ima gamemod a nema pwn od istog a qq

LOL nemaju .pwn od svog moda hhh... Kako to???  ??? ???

Jbg sve se moze kad se oce  :D  :D  :D  :D  :D Ili je ovaj nas izvor malo poludio ?  :laugh: :laugh:

zerocoolos

Citat: admin poslato Jul 09, 2009, 00:15:58 PRE PODNE
LOL nemaju .pwn od svog moda hhh... Kako to???  ??? ???

pa nemam niti ja od ovoga sto je sad na serveru, jbg slučajno sam nesta na tom isprobavao misleći da imam backup, al ipak sam se zeznio...

Citat: zerocoolos poslato Jul 09, 2009, 00:25:36 PRE PODNE
Citat: admin poslato Jul 09, 2009, 00:15:58 PRE PODNE
LOL nemaju .pwn od svog moda hhh... Kako to???  ??? ???

pa nemam niti ja od ovoga sto je sad na serveru, jbg slučajno sam nesta na tom isprobavao misleći da imam backup, al ipak sam se zeznio...
Al imas onaj novi koji je dobar ;)
Poslednja Izmena: Jul 09, 2009, 00:27:26 PRE PODNE od Chili Willie

Eh niste vi jos osnove naucili, to se radi ovako a to mi je Benjamin rekao da i oni rade tako i to je pametno.
Znaci svaki put kad zele nesto dodati na server i izmjeniti skriptu
imaju folder jedan, a u njemu podfoldere sa datumima i tako da prije nego podu nesto izmjenjivati, prvo naprave backup u taj podfolder sa datumom da se zna od kada je backup i onda naprave jos jednom backup na desktop i na desktopu onda doraduju skriptu i kad je dorade onda je ubace na server i takoder naprave jos jedan folder i ubace tu skriptu tamo i cuvaju. Tako da uvijek imaju sve kompletno.

I to je pametno i tako bi svi trebali raditi.

zerocoolos

Citat: admin poslato Jul 09, 2009, 00:31:14 PRE PODNE
Eh niste vi jos osnove naucili, to se radi ovako a to mi je Benjamin rekao da i oni rade tako i to je pametno.
Znaci svaki put kad zele nesto dodati na server i izmjeniti skriptu
imaju folder jedan, a u njemu podfoldere sa datumima i tako da prije nego podu nesto izmjenjivati, prvo naprave backup u taj podfolder sa datumom da se zna od kada je backup i onda naprave jos jednom backup na desktop i na desktopu onda doraduju skriptu i kad je dorade onda je ubace na server i takoder naprave jos jedan folder i ubace tu skriptu tamo i cuvaju. Tako da uvijek imaju sve kompletno.

I to je pametno i tako bi svi trebali raditi.

ma radim i ja, samo sam prije dva mjeseca dodavao nove kuce u mod, samo to, pa nisam od toga napravio backup(naravno mislio sam da jesam) pa sad imam problem jer ne mogu sad stavit isti taj mod samo bez tih kuca jer onda neki ostaju bez istih... al inače radim svaki dan(kad radim nesta novo) backup, jer nikad neznas sta se moze desit ;D

Correlli

Backup-ovi su obavezni, nikad nemojte to zaboravit. Ja imam 2 backup-a na kompu, jedan na USB-u i jedan na CD-u. :)

Naravno, evo sad primjer sa forumom. Nije radio par sati bilo problema i nekih napada i sta sad da nije bilo backup-a ode sve.

Correlli

Citat: zerocoolos poslato Jul 09, 2009, 00:48:24 PRE PODNE
ma radim i ja, samo sam prije dva mjeseca dodavao nove kuce u mod, samo to, pa nisam od toga napravio backup(naravno mislio sam da jesam) pa sad imam problem jer ne mogu sad stavit isti taj mod samo bez tih kuca jer onda neki ostaju bez istih... al inače radim svaki dan(kad radim nesta novo) backup, jer nikad neznas sta se moze desit ;D

zerocoolos, jesil imao svoj .pwn na kompu pa si ga slučajno izbriso ili formatiro komp?
Ako jesi, onda još možeš dobit .pwn nazad.

http://www.recovermyfiles.com/
Evo ti dobar program.

zerocoolos

Citat: Don Correlli poslato Jul 09, 2009, 15:01:47 POSLE PODNE
Citat: zerocoolos poslato Jul 09, 2009, 00:48:24 PRE PODNE
ma radim i ja, samo sam prije dva mjeseca dodavao nove kuce u mod, samo to, pa nisam od toga napravio backup(naravno mislio sam da jesam) pa sad imam problem jer ne mogu sad stavit isti taj mod samo bez tih kuca jer onda neki ostaju bez istih... al inače radim svaki dan(kad radim nesta novo) backup, jer nikad neznas sta se moze desit ;D

zerocoolos, jesil imao svoj .pwn na kompu pa si ga slučajno izbriso ili formatiro komp?
Ako jesi, onda još možeš dobit .pwn nazad.

http://www.recovermyfiles.com/
Evo ti dobar program.

ma no, na zadnjoj verziji na kojoj sam mijenjao kuce i dodavao nove nisam napravio backup... pa sam nju kasnije editirao i izgubio sadasnji mod...

backup na internom disku, backum na usbu i backup na eksternom disku  ;D :D

matejdz

Ja od svog moda imam 18 BACKUP-ova...

Zasto 18?

Pa svaki dan kada dodam nesto novo napravim BACKUP, nazvi gfmdz 01, danasnji je gfmdz 09...

hihihihi, ako se nesto strga imam prijasnji :D

ja nemam ni jedan Backup,jer ako nesto radi, i nesto se zdrka imam "Undo" hihi :).Al svakako treba imati Backup thumbsup

[NUDIM ]
Gang-Rush server TDM besplatno