PONUDA/PRIJEDLOG

Započeo BMW(Alpina), Jun 25, 2009, 21:58:24 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

E ovako, kao sto svi znate ovih dana je Balkan-SF odlucio preseliti svoje igrace na CH tako da se vecina vrati na PRVI HRVATSKI a cak i BALKANSKI SA:MP server.
Stanje na serveru je za sada dobro, igraca ima i stalno napredujemo te svaku vecer ubacuju se novosti i tako, ulazemo bas dosta i rada i truda i novca u server.

Ovim putem zelio bih pozvati i sve ostale vlasnike servera da predu kod nas i upute svoje igrace kod nas, vlasnici ce takoder dobiti admin mjesta kod nas, a izbjeci ce svoju propast i bezvezne dodatne troskove, jer kao sto i sami znate vecina servera propadne, do sada samo CH i GF najbolje rade s tim da CH najduze postoji,  zatim mozda SampArena ima neke sanse ali ostalima su jako male, pa mislim da vam je ovo dobra prilika da izbjegnete bezveze troskove i da postanete admin kod nas.

Ukoliko ste zainteresirani, javite se na: [email protected]
Poslednja Izmena: Jun 25, 2009, 22:25:07 POSLE PODNE od admin

Odlican prijedlog za vlasnike,mada sumljam da ce oni htjet bit "samo" admini,meni se cini da je njima zelja biti "GLAVNA faca" na serveru...

btw.balkan mafia otvorena u 11 mjesecu jos nije propala i ima 10igraca dnevno tako da sumljam da ce i ona propast

Citat: dinkO14 poslato Jun 25, 2009, 22:04:43 POSLE PODNE
Odlican prijedlog za vlasnike,mada sumljam da ce oni htjet bit "samo" admini,meni se cini da je njima zelja biti "GLAVNA faca" na serveru...

btw.balkan mafia otvorena u 11 mjesecu jos nije propala i ima 10igraca dnevno tako da sumljam da ce i ona propast

Ovisi tko placa i je li sponzorirano ili kako. Kad nije vlastiti trosak onda ga briga, a da se placa iz dzepa ne bi tako dugo.

trajko


matejdz

Super ideja i sve, ali ne treba uzimati one malene server od 2-3 igraca, to onda svatko otvori server radi toga...

Ostalo mi se svida...

Da, ne bas one male skroz, ali eto dobili bi dobra admin mjesta, ne bi 1338 ali bi bili visoki leveli, ovisno o kvaliteti servera koji su imali.

Hmm... dobra je ideja, i to bi bilo i najbolje za sve i najisplativije i najbolje i za igrace, i tako ce to i biti. Po mom misljenju jedino ce CH ostati, GF i mozda jos jedan server. A mislim da ce ovi ostali prije ili poslije propasti.

Citat: admin poslato Jun 25, 2009, 22:47:46 POSLE PODNE
Hmm... dobra je ideja, i to bi bilo i najbolje za sve i najisplativije i najbolje i za igrace, i tako ce to i biti. Po mom misljenju jedino ce CH ostati, GF i mozda jos jedan server. A mislim da ce ovi ostali prije ili poslije propasti.

istina,ali kolko god ih bude propalo jos ce ih se tolko otovrit sigurno ;)

matejdz

Jbt, svaki dan se otvaraju serveri...

Ljudi poludili za tim 1338-cama :S

[CH]grudvo

ma nista to uzet samo balkan sf ovaj novi las vegas ovo ono i samp arenu ako zoran bude pristao i samo ownerima dati admin mjesta...

Correlli

Citat: BMW(Alpina) poslato Jun 25, 2009, 22:10:23 POSLE PODNE
Ovisi tko placa i je li sponzorirano ili kako. Kad nije vlastiti trosak onda ga briga, a da se placa iz dzepa ne bi tako dugo.

Više igrača = više donacija.
Više donacija = više para za zajednicu.
Više para za zajednicu = nije rečeno da če sve otiči za trošak servera i websajta (znači da če ostat i vlastnicima servera - tako bar neki rade)

Bolje je? Da, ali za koga? Normalno da za tebe ako si ti dao tu ideju, jer ako nebi bilo bolje, nebi je ni davo. :)

I problem za tebe je da če slabo tko uradit to što si predložijo.
Poslednja Izmena: Jun 25, 2009, 23:53:58 POSLE PODNE od Don Correlli

Citat: [CH]grudvo poslato Jun 25, 2009, 23:12:04 POSLE PODNE
ma nista to uzet samo balkan sf ovaj novi las vegas ovo ono i samp arenu ako zoran bude pristao i samo ownerima dati admin mjesta...

Las Vegas se vec raspao zbog pojedinih "tripera" necemo imenovati pojedinacno!  pozz
Poslednja Izmena: Jun 26, 2009, 00:08:32 PRE PODNE od Chili Willie

Correlli

Citat: Chili Willie poslato Jun 26, 2009, 00:07:58 PRE PODNE
Las Vegas se vec raspao zbog pojedinih "tripera" necemo imenovati pojedinacno!  pozz

Kad si več spomeno:

Nasmijo sam se kad sam to vidijo. :)

Nehumano!Onako kako samo ti znas..Mene bi sram bilo da predlozim ovako nesto

Citat: PimpLord poslato Jun 26, 2009, 01:15:56 PRE PODNE
Nehumano!Onako kako samo ti znas..Mene bi sram bilo da predlozim ovako nesto

ti znas uopce sta si sada rekao ??

imas 12-14 godina i ovdje se razbacujes rijecima neznas ni sta znace...