PONUDA/PRIJEDLOG

Započeo BMW(Alpina), Jun 25, 2009, 21:58:24 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 36 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Don Correlli poslato Jun 25, 2009, 23:53:23 POSLE PODNE
Citat: BMW(Alpina) poslato Jun 25, 2009, 22:10:23 POSLE PODNE
Ovisi tko placa i je li sponzorirano ili kako. Kad nije vlastiti trosak onda ga briga, a da se placa iz dzepa ne bi tako dugo.

Više igrača = više donacija.
Više donacija = više para za zajednicu.
Više para za zajednicu = nije rečeno da če sve otiči za trošak servera i websajta (znači da če ostat i vlastnicima servera - tako bar neki rade)

Bolje je? Da, ali za koga? Normalno da za tebe ako si ti dao tu ideju, jer ako nebi bilo bolje, nebi je ni davo. :)

I problem za tebe je da če slabo tko uradit to što si predložijo.

Ma mozda corr ne pratis situaciju ovdje na Balkanu, ali on je u pravu.
Ako oces mozemo uzeti i analizirati sve servere pojedinacno i vlasnike i igrace i vidjet ces da ce ih vecina propasti.
Jer nisu to bas toliko ozbiljni serveri, a i vecina vlasnika je neoizbiljna, cast izuzetcima. Ozbiljniji serveri ovdje su GF, CH, SampArena, BalkanMafia (nije toliko ozbiljna a i cini mi se da je sponzorirana pa da samo zato i postoji) i SpeedTouch s tim da samo CH i GF imaju nesto vise igraca a ovi ostali nemaju vise od 20, buduci da ni CH ni GF ne primaju bas neke donacije pored toliko igraca i svega koliko sam skuzio, tj koliko mi je Alpina rekao, donacija je sve manje i manje, ljudi sve manje i manje doniraju a i kriza je pa nitko ne daje novce, a takvo je stanje i na GF, bude par donacija ali to je nista i kako ce onda ovi mali serveri primiti ikakve donacije kad ni ovi veliki ne mogu pokriti donacijama svoje troskove ili ih jedva pokrivaju.

pa prijedlog je ok... evo upravo se pravi jedan server... euro sa-mp revolution... to je server koji je nastao od las vegas RPG mislim biti ce pridruzeni igraci a ako nebudemi financijski mogli pokriti server ovo bi moglo biti jedino super rjesenje... GF mi se gadi a CH je super...

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





Citat: eurosamp poslato Jun 26, 2009, 02:03:51 PRE PODNE
pa prijedlog je ok... evo upravo se pravi jedan server... euro sa-mp revolution... to je server koji je nastao od las vegas RPG mislim biti ce pridruzeni igraci a ako nebudemi financijski mogli pokriti server ovo bi moglo biti jedino super rjesenje... GF mi se gadi a CH je super...


Primjer otvaranja servera radi admina...

btw.
Las Vegas od otvorenja nije imo vise od 10 igraca tako da nevidim sto je moglo bit pridruzeno.

bilo je dan poslje otvorenja 60 accountova napravljenih... bude po 10 igraca online nekada ali ovako ce biti vise...

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...





Correlli

Citat: admin poslato Jun 26, 2009, 01:38:08 PRE PODNE
Ma mozda corr ne pratis situaciju ovdje na Balkanu, ali on je u pravu.
Ako oces mozemo uzeti i analizirati sve servere pojedinacno i vlasnike i igrace i vidjet ces da ce ih vecina propasti.
Jer nisu to bas toliko ozbiljni serveri, a i vecina vlasnika je neoizbiljna, cast izuzetcima. Ozbiljniji serveri ovdje su GF, CH, SampArena, BalkanMafia (nije toliko ozbiljna a i cini mi se da je sponzorirana pa da samo zato i postoji) i SpeedTouch s tim da samo CH i GF imaju nesto vise igraca a ovi ostali nemaju vise od 20, buduci da ni CH ni GF ne primaju bas neke donacije pored toliko igraca i svega koliko sam skuzio, tj koliko mi je Alpina rekao, donacija je sve manje i manje, ljudi sve manje i manje doniraju a i kriza je pa nitko ne daje novce, a takvo je stanje i na GF, bude par donacija ali to je nista i kako ce onda ovi mali serveri primiti ikakve donacije kad ni ovi veliki ne mogu pokriti donacijama svoje troskove ili ih jedva pokrivaju.

Ma vidijo sam to, Benjaminova ideja nije baš slaba što se tiče onih slabih servera. :)
Poslednja Izmena: Jun 26, 2009, 03:38:52 PRE PODNE od Don Correlli

Citat: M.K. poslato Jun 26, 2009, 01:18:21 PRE PODNE
Citat: PimpLord poslato Jun 26, 2009, 01:15:56 PRE PODNE
Nehumano!Onako kako samo ti znas..Mene bi sram bilo da predlozim ovako nesto

ti znas uopce sta si sada rekao ??

imas 12-14 godina i ovdje se razbacujes rijecima neznas ni sta znace...

JOk ti znas koliko imam godina..ma da imam 5 godina imao bi vise mozga od tebe..jer vidim da ne kuzis neke stvari

Citat: Don Correlli poslato Jun 26, 2009, 00:19:13 PRE PODNE
Citat: Chili Willie poslato Jun 26, 2009, 00:07:58 PRE PODNE
Las Vegas se vec raspao zbog pojedinih "tripera" necemo imenovati pojedinacno!  pozz

Kad si več spomeno:

Nasmijo sam se kad sam to vidijo. :)

Ali corr najbolja joj kada si me send isplako sam se od smijeha :D Ali ispostovao sam ih pa sam se registrovo xD

Citat: Chili Willie poslato Jun 26, 2009, 00:07:58 PRE PODNE
Citat: [CH]grudvo poslato Jun 25, 2009, 23:12:04 POSLE PODNE
ma nista to uzet samo balkan sf ovaj novi las vegas ovo ono i samp arenu ako zoran bude pristao i samo ownerima dati admin mjesta...

Las Vegas se vec raspao zbog pojedinih "tripera" necemo imenovati pojedinacno!  pozz

nazalost odma su pustili reklame na njihov server imalo i slika!





Kopiraj ovo u potpis ako mrzis cheatere!


Scripting status:

PittBull Stunt: 5%

My works:

[MAP]
LS Beach
LS Areo Stunt
Baza za dm serveru NEW!

[FS]
not!

[GM]
not!

KLIKNI TU!

Citat: BMW(Alpina) poslato Jun 25, 2009, 21:58:24 POSLE PODNE
E ovako, kao sto svi znate ovih dana je Balkan-SF odlucio preseliti svoje igrace na CH tako da se vecina vrati na PRVI HRVATSKI a cak i BALKANSKI SA:MP server.
Stanje na serveru je za sada dobro, igraca ima i stalno napredujemo te svaku vecer ubacuju se novosti i tako, ulazemo bas dosta i rada i truda i novca u server.

Ovim putem zelio bih pozvati i sve ostale vlasnike servera da predu kod nas i upute svoje igrace kod nas, vlasnici ce takoder dobiti admin mjesta kod nas, a izbjeci ce svoju propast i bezvezne dodatne troskove, jer kao sto i sami znate vecina servera propadne, do sada samo CH i GF najbolje rade s tim da CH najduze postoji,  zatim mozda SampArena ima neke sanse ali ostalima su jako male, pa mislim da vam je ovo dobra prilika da izbjegnete bezveze troskove i da postanete admin kod nas.

Ukoliko ste zainteresirani, javite se na: [email protected]
Slazem se...Stvarno dobra ideja...


trajko

dobro ide lock dosta je spama sop je rekao svoje da li ce biti toga samo sop zna xD ..::LOCK::..

matejdz

Jos jednom lockaj takvu teme ti ces dobiti ban i skidanje moda...

UNLOCK...

Sto je svima drago lockati da je meni znati moj Boze. A tema niti je zavrsena niti ima nekog spama u njoj, nego ako ijedna treba da bude otvorena onda je to ova tema jer kako bi se ljudi drukcije javili.  :-[

Prijedlog nije los ali Balkan Mafia jos ostaje, necemo se spajati s nikim (bar ne jos, ali i sumnjam d aocemo), svaki dan dodajemo nesto novo i ovim stalnim igracije su to super i oni zovu nove, tako da...Balkan Mafia nece



hehe vuki nemoj tako misliti ja imam nesto u planu s vama pa cemo viditi ;)

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM