Balkan SAMP ??

Započeo turker_kc, Maj 22, 2010, 21:26:04 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

turker_kc

Citat: Don Correlli poslato Maj 23, 2010, 13:11:25 POSLE PODNE
Citat: Panda poslato Maj 23, 2010, 12:37:32 POSLE PODNE
Ako misliš da bi propao varaš se jer sam siguran da su Joe Bullet (jer se ohladio od zadnjeg puta kad je bio smod, više nije bahat onako sad je čisto OK) bili 10 puta bolji izbor od MGUNa, Tebe i Extreme-a....
Citat: JoeBullet v2.1 poslato Maj 22, 2010, 23:45:06 POSLE PODNE
cigani glupi retardirani preparirani sta si brisao moju temu mrs cigane glupi aj spat

Koje čudo kad je Bullet u tom PDF stavio dosta korisnih tutova / tema a Elmedin koji nema pojma o PAWN jeziku izbriše sve lol

Aj ti meni reci šta bi ti meni rekao da izbrišem tvoj LIRP Mod bi bio ljut ?

Pa naravno da bi Bullet se oko onoga trudio, uništavat trud je uvijek sranje i zato je tako i došao i rekao mu to tako da.

Correlli

Citat: galeb poslato Maj 23, 2010, 13:14:13 POSLE PODNE
LoL jako sam dugo na ovom forum i vidio sam kako je ko radio i radi...
Ne znam da li si bio jućer? Jer da si bio, onda bih vidio kako je ko šta radio. I nije samo jućer, više puta sam ga upozoravao u vezi tih stvari.

Citat: galeb poslato Maj 23, 2010, 13:14:13 POSLE PODNE
a nisam ja rekao da sam za te zastave, ali isto tako r4 i pandek imaju pravo jer je neposteno jedno da drugo ne...
Shvaćam da su neki joÅ¡ mladi na ovom forumu pa nemaju punog pojma o takvih zastavama. Ajde zamisli ovako.. tebi su četnici ubili djeda (nedaj Bože) u ratu, i sad netko doÄ'e na ovaj forum i stavi četnićku zastavu u profil. Kako bih se ti osječao?

Jel mi dobar avatar :D.Kao Galeb i Panda kazem sve ili nista...


turker_kc

Citat: Don Correlli poslato Maj 23, 2010, 13:16:51 POSLE PODNE
Citat: galeb poslato Maj 23, 2010, 13:14:13 POSLE PODNE
LoL jako sam dugo na ovom forum i vidio sam kako je ko radio i radi...
Ne znam da li si bio jućer? Jer da si bio, onda bih vidio kako je ko šta radio. I nije samo jućer, više puta sam ga upozoravao u vezi tih stvari.

Citat: galeb poslato Maj 23, 2010, 13:14:13 POSLE PODNE
a nisam ja rekao da sam za te zastave, ali isto tako r4 i pandek imaju pravo jer je neposteno jedno da drugo ne...
Shvaćam da su neki joÅ¡ mladi na ovom forumu pa nemaju punog pojma o takvih zastavama. Ajde zamisli ovako.. tebi su četnici ubili djeda (nedaj Bože) u ratu, i sad netko doÄ'e na ovaj forum i stavi četnićku zastavu u profil. Kako bih se ti osječao?

Pa čekaj meni su rodbinu ubili u Domovinskom ratu i sad bi ja trebao imati sve protiv svakoga iz Srbije i ne bi smio dopuštat da oni imaju svoje zastave tu po forumu, bar po tvojoj logici ?

Correlli

Citat: Panda poslato Maj 23, 2010, 13:16:17 POSLE PODNE
Koje čudo kad je Bullet u tom PDF stavio dosta korisnih tutova / tema a Elmedin koji nema pojma o PAWN jeziku izbriše sve lol
Citat: Panda poslato Maj 23, 2010, 13:16:17 POSLE PODNE
Pa naravno da bi Bullet se oko onoga trudio, uništavat trud je uvijek sranje i zato je tako i došao i rekao mu to tako da.
Psovanje nije pravi način.

Citat: Panda poslato Maj 23, 2010, 13:16:17 POSLE PODNE
Aj ti meni reci šta bi ti meni rekao da izbrišem tvoj LIRP Mod bi bio ljut ?
Koja usporedba.. a posebno zato jer ga nebi ni mogao, jer ga imam samo ja.

Citat: Panda poslato Maj 23, 2010, 13:19:05 POSLE PODNE
Pa čekaj meni su rodbinu ubili u Domovinskom ratu i sad bi ja trebao imati sve protiv svakoga iz Srbije i ne bi smio dopuštat da oni imaju svoje zastave tu po forumu, bar po tvojoj logici ?
I meni su, pa svejedno ne mrzim Srbe, nego mrzim četnike, a to nije ista stvar. Shvatite da Srpska i četnićka zastava nisu iste.

Imas obraza reci da to nije posteno?...
A jesu holokaust,jasenovac,bleiburg i ostali bili posteni? Jesu qrac...

M-Gun

Vi opet okrecete po ratu OMG stvarno ste pretjerali...

Correlli

Citat: [ST] Outlander poslato Maj 23, 2010, 13:18:07 POSLE PODNE
Jel mi dobar avatar :D.Kao Galeb i Panda kazem sve ili nista...
"Smrt spamu i nacionalizmu" - Hvala ti što podržavaš moju ideju protiv ekstremno-nacionalističkim zastavama.

Citat: Sam ãƒ,, poslato Maj 23, 2010, 13:22:34 POSLE PODNE
Imas obraza reci da to nije posteno?...
A jesu holokaust,jasenovac,bleiburg i ostali bili posteni? Jesu qrac...
A tko je rekao da je to bilo pošteno..?
Poslednja Izmena: Maj 23, 2010, 13:24:40 POSLE PODNE od Don Correlli

Citat: Don Correlli poslato Maj 23, 2010, 13:16:51 POSLE PODNE
Citat: galeb poslato Maj 23, 2010, 13:14:13 POSLE PODNE
LoL jako sam dugo na ovom forum i vidio sam kako je ko radio i radi...
Ne znam da li si bio jućer? Jer da si bio, onda bih vidio kako je ko šta radio. I nije samo jućer, više puta sam ga upozoravao u vezi tih stvari.

Citat: galeb poslato Maj 23, 2010, 13:14:13 POSLE PODNE
a nisam ja rekao da sam za te zastave, ali isto tako r4 i pandek imaju pravo jer je neposteno jedno da drugo ne...
Shvaćam da su neki još mladi na ovom forumu pa nemaju punog pojma o takvih zastavama. Ajde zamisli ovako.. tebi su četnici ubili djeda (nedaj Bože) u ratu, i sad netko dođe na ovaj forum i stavi četnićku zastavu u profil. Kako bih se ti osječao?

ja negeledam stvari kako ti mislis. Meni su starog skoro ubili sami hrvati, a i skoro je ubijen od strane srba da nije bilo mog kuma.... Tako da po tvome kao sta ti je panda rekao ja bi trebao imati sve protiv svih srba...

i da vidio sam sta si napisao, a i kako moze iko tocno rec dali si nekome ubili srbi, cetnici, ustase, ili hrvati ko zna tocno ko je koga ubio ?
Poslednja Izmena: Maj 23, 2010, 13:26:18 POSLE PODNE od galeb

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









krivo si shvatio moj post...
galeb kaze da nije posteno da se nesmiju stavljati "koljacki" simboli,pa sam zato napisao to...

Citat: Sam ãƒ,, poslato Maj 23, 2010, 13:27:35 POSLE PODNE
krivo si shvatio moj post...
galeb kaze da nije posteno da se nesmiju stavljati "koljacki" simboli,pa sam zato napisao to...

ne ja sam napisao da nije posteno da se moze jedno a ne drugo...

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









turker_kc

Citat: Don Correlli poslato Maj 23, 2010, 13:21:39 POSLE PODNE
Citat: Panda poslato Maj 23, 2010, 13:16:17 POSLE PODNE
Koje čudo kad je Bullet u tom PDF stavio dosta korisnih tutova / tema a Elmedin koji nema pojma o PAWN jeziku izbriše sve lol
Citat: Panda poslato Maj 23, 2010, 13:16:17 POSLE PODNE
Pa naravno da bi Bullet se oko onoga trudio, uništavat trud je uvijek sranje i zato je tako i došao i rekao mu to tako da.
Psovanje nije pravi način.

Citat: Panda poslato Maj 23, 2010, 13:16:17 POSLE PODNE
Aj ti meni reci šta bi ti meni rekao da izbrišem tvoj LIRP Mod bi bio ljut ?
Koja usporedba.. a posebno zato jer ga nebi ni mogao, jer ga imam samo ja.

Citat: Panda poslato Maj 23, 2010, 13:19:05 POSLE PODNE
Pa čekaj meni su rodbinu ubili u Domovinskom ratu i sad bi ja trebao imati sve protiv svakoga iz Srbije i ne bi smio dopuštat da oni imaju svoje zastave tu po forumu, bar po tvojoj logici ?
I meni su, pa svejedno ne mrzim Srbe, nego mrzim četnike, a to nije ista stvar. Shvatite da Srpska i četnićka zastava nisu iste.

Kako nije ti navodiš primjer da su nekome ubili člana obitelji ČETNICI, ja sam rekao da su mi nekog u rodbini ubili SRBINI

ti kažeš da zato mrziš ČETNIKE pa bi po toj LOGICI trebao ja mrziti SRBINE lol (što ne radim jer imam dosta prijatelja odande lol)

ali u toj stvari leži i ta stvar oko "sve ili ništa"

Neka budu sve nacionalističke zastave zabranjene ili sve dozovoljene, jer da je jedno dopušteno drugo ne nije pravi izlaz i zato dolazi do ovakvih pobuna

Sad recimo da dodje kolega iz mog razreda kojem u u ratu ubili ujaka i teÅ¡ko ranili oca, i on zagovara UstaÅ¡tvo i HOS i mrzi sve iz Srbije i sad po tvojoj "logici" on nesmije doći ovamo sa avatarom HOSa i potpisom UstaÅ¡va jer se to tebi ne sviÄ'a ali zato neznam tko može nosit zastave koje se njemu ne sviÄ'aju

Protiv Srbije nemam ništa samo navodim ovo kao primjer...
Poslednja Izmena: Maj 23, 2010, 13:31:23 POSLE PODNE od Panda

Meni stvarno nije jasno kako vam se vise da prepirat, jebite proslost idite u buducnost :d


Odsutan dok ne doÄ'em.


Correlli

Citat: galeb poslato Maj 23, 2010, 13:25:07 POSLE PODNE
i da vidio sam sta si napisao, a i kako moze iko tocno rec dali si nekome ubili srbi, cetnici, ustase, ili hrvati ko zna tocno ko je koga ubio ?
Pa kako onda znaš da su ti starog skoro ubili Hrvati i skoro Srbi?

Citat: Sam ãƒ,, poslato Maj 23, 2010, 13:27:35 POSLE PODNE
krivo si shvatio moj post...
galeb kaze da nije posteno da se nesmiju stavljati "koljacki" simboli,pa sam zato napisao to...
"Nije pošteno da se ne smiju stavljati koljački simboli" - Onaj tko to misli je stvarno za ludnicu.

Citat: galeb poslato Maj 23, 2010, 13:28:44 POSLE PODNE
ne ja sam napisao da nije posteno da se moze jedno a ne drugo...
Velika je razlika izmeÄ'u Hrvatske i ustaÅ¡ke zastave - jedna izražava domoljublje (lahka strana nacionalizma), dok druga izražava ekstremni nacionalizam i mržnju prema svemu ostalom (teÅ¡ka strana nacionalizma).

Citat: Panda poslato Maj 23, 2010, 13:28:53 POSLE PODNE
Kako nije ti navodiš primjer da su nekome ubili člana obitelji ČETNICI, ja sam rekao da su mi nekog u rodbini ubili SRBINI

ti kažeš da zato mrziš ČETNIKE pa bi po toj LOGICI trebao ja mrziti SRBINE lol (što ne radim jer imam dosta prijatelja odande lol)

ali u toj stvari leži i ta stvar oko "sve ili ništa"

Neka budu sve nacionalističke zastave zabranjene ili sve dozovoljene, jer da je jedno dopušteno drugo ne nije pravi izlaz i zato dolazi do ovakvih pobuna

Sad recimo da dodje kolega iz mog razreda kojem u u ratu ubili ujaka i teÅ¡ko ranili oca, i on zagovara UstaÅ¡tvo i HOS i mrzi sve iz Srbije i sad po tvojoj "logici" on nesmije doći ovamo sa avatarom HOSa i potpisom UstaÅ¡va jer se to tebi ne sviÄ'a ali zato neznam tko može nosit zastave koje se njemu ne sviÄ'aju

Protiv Srbije nemam ništa samo navodim ovo kao primjer...
HOS nema ništa sa ustaštvom ako misliš na HOS kao Hrvatske obrambene snage (koje su stale u Domovinskom ratu da odbrane RH i BiH), ali ako misliš na HOS kao Hrvatske oružane snage (NDH vojska spojena od Domobranske vojske i ustaške vojnice) onda ima.

A Srbi nisu isto ko četnici, samo toliko od mene.


Rat je davno prošo, shvatite to..

turker_kc

Citat: Don Correlli poslato Maj 23, 2010, 13:41:17 POSLE PODNE
Citat: galeb poslato Maj 23, 2010, 13:25:07 POSLE PODNE
i da vidio sam sta si napisao, a i kako moze iko tocno rec dali si nekome ubili srbi, cetnici, ustase, ili hrvati ko zna tocno ko je koga ubio ?
Pa kako onda znaš da su ti starog skoro ubili Hrvati i skoro Srbi?

Citat: Sam ãƒ,, poslato Maj 23, 2010, 13:27:35 POSLE PODNE
krivo si shvatio moj post...
galeb kaze da nije posteno da se nesmiju stavljati "koljacki" simboli,pa sam zato napisao to...
"Nije pošteno da se ne smiju stavljati koljački simboli" - Onaj tko to misli je stvarno za ludnicu.

Citat: galeb poslato Maj 23, 2010, 13:28:44 POSLE PODNE
ne ja sam napisao da nije posteno da se moze jedno a ne drugo...
Velika je razlika izmeÄ'u Hrvatske i ustaÅ¡ke zastave - jedna izražava domoljublje (lahka strana nacionalizma), dok druga izražava ekstremni nacionalizam i mržnju prema svemu ostalom (teÅ¡ka strana nacionalizma).

Citat: Panda poslato Maj 23, 2010, 13:28:53 POSLE PODNE
Kako nije ti navodiš primjer da su nekome ubili člana obitelji ČETNICI, ja sam rekao da su mi nekog u rodbini ubili SRBINI

ti kažeš da zato mrziš ČETNIKE pa bi po toj LOGICI trebao ja mrziti SRBINE lol (što ne radim jer imam dosta prijatelja odande lol)

ali u toj stvari leži i ta stvar oko "sve ili ništa"

Neka budu sve nacionalističke zastave zabranjene ili sve dozovoljene, jer da je jedno dopušteno drugo ne nije pravi izlaz i zato dolazi do ovakvih pobuna

Sad recimo da dodje kolega iz mog razreda kojem u u ratu ubili ujaka i teÅ¡ko ranili oca, i on zagovara UstaÅ¡tvo i HOS i mrzi sve iz Srbije i sad po tvojoj "logici" on nesmije doći ovamo sa avatarom HOSa i potpisom UstaÅ¡va jer se to tebi ne sviÄ'a ali zato neznam tko može nosit zastave koje se njemu ne sviÄ'aju

Protiv Srbije nemam ništa samo navodim ovo kao primjer...
HOS nema ništa sa ustaštvom ako misliš na HOS kao Hrvatske obrambene snage (koje su stale u Domovinskom ratu da odbrane RH i BiH), ali ako misliš na HOS kao Hrvatske oružane snage (NDH vojska spojena od Domobranske vojske i ustaške vojnice) onda ima.

A Srbi nisu isto ko četnici, samo toliko od mene.


Rat je davno prošo, shvatite to..

Ti si naveo SVOJ primjer, pa sam onda ja MOJ, primjeri su skoro pa ISTI (razlikuju se jedino po stranama suprotstavljenima i po mišljenjima) inaće je sve isto

i sad ti meni reci zbog čega si ti onda u pravu a ja nisam ?