Balkan SAMP ??

Započeo turker_kc, Maj 22, 2010, 21:26:04 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: madafaka poslato Maj 23, 2010, 10:07:03 PRE PODNE
a nije bilo jabuke....xD
Sta se svadjate nebi da vam ovisi zivot o ovom sampu...
Bilo bi dobro da ako neko ima najvise postova u fanartu da bude i mod u fanartu a ne da bude administrator svega...

I kad malo bolje razmislim nemojte brisati fan art nego jednostavno kad pogledate statistiku ne racunajte postove iz fan arta...pa ce mo tako vidit koliko slikarima fan art znaci..
Gledao sam vec to i mogu ti reci da jedan korisnik ima 1000 postova u fan artu...

iYoko

Citat: Sam ãƒ,, poslato Maj 22, 2010, 21:50:43 POSLE PODNE
kad god netko posta neku mapu (koju uzme sa sa:mp foruma) svi komentiraju da je super,da je lijepa,samo da prikupe postove...
Jesiti ikad cuo za konstruktivnu kritiku? Osim toga, oni komentari tipa 'ljepo' smatraju se spamom, na sto bi Admini/Moderatori trebali regirati, druga ja stvar sto vecinom progledaju kroz prste.

Citat: ♫â—,,Chris►♪ poslato Maj 23, 2010, 10:10:34 PRE PODNE
Citat: madafaka poslato Maj 23, 2010, 10:07:03 PRE PODNE
a nije bilo jabuke....xD
Sta se svadjate nebi da vam ovisi zivot o ovom sampu...
Bilo bi dobro da ako neko ima najvise postova u fanartu da bude i mod u fanartu a ne da bude administrator svega...

I kad malo bolje razmislim nemojte brisati fan art nego jednostavno kad pogledate statistiku ne racunajte postove iz fan arta...pa ce mo tako vidit koliko slikarima fan art znaci..
Gledao sam vec to i mogu ti reci da jedan korisnik ima 1000 postova u fan artu...

I sad mu ako ima neke radove ako je dobar i konstruktivan,drzi se pravila dat neku nagradu u vezi fan art a ne admina...
MOLIMA VAS POGLEDAJTE VIDEO I LAJKAJTE + SUBSCRIBE
http://www.youtube.com/watch?v=5Qf8DzbP4pY

HVALA!!!!



ma najbolje da fanr artu ostane samo radovi na zahtjev i to je to :D

iYoko

Ili staviti cjelu fan art sekciju private...

Citat: iYoko poslato Maj 23, 2010, 10:21:45 PRE PODNE
Ili staviti cjelu fan art sekciju private...
Da se mos prijavit za fan art i ako te prihvate imas pristup tajnom boardu..
MOLIMA VAS POGLEDAJTE VIDEO I LAJKAJTE + SUBSCRIBE
http://www.youtube.com/watch?v=5Qf8DzbP4pY

HVALA!!!!



Procitao sam sve ovo i mogu samo rec da se niti ja nisam i ne slazem se sa stavljanjem NEKIH od clanova na poziciju SM-oda i s nacinima na koji su ih neki dobili  ::) ,ali posto znam da moje misljenje nemoze nista promjenit osim izazvat svadu nisam to nikada niti rekao.Eto samo da se zna da nemas jedini primjedbu.

I da se bira za novog SM-oda prvi bi dugo ruku za Pandu i Nika :)

Citat: Sam ãƒ,, poslato Maj 22, 2010, 23:18:20 POSLE PODNE
ma filipo,ti si kreten...
panda je super lik...

Citat: Sam ãƒ,, poslato Maj 23, 2010, 09:45:33 PRE PODNE
kako je panda vec i rekao,ovo je postalo balkan spam...

Toliko od mene   :D
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Jedino ko od smodova radi svoj posao jest R4 i dinko, svi ostali su se malo ufurali u sve to...

za chrisa je dobro, ali jedna stvar navedena od pande za tebe je istinita..

Za fan art mozete ukinuti, jer koliko sam vidio ukinuliste sekciju za php, html, c++ i te picke materine koje su bile korisne ovdje, isto tako makli ste cs u kojem se moze skriptat, makli ste cod u kojem se moze skriptat (to sto vi neznate za takve stvari nije moj problem...).... mogli ste napraviti u off topic kao i za fan art i maknut postove...

za zastave i ostalo mislim da su tu i r4 i pandek upravu.... ili oboje ili nista......

i ima tu ljudi koji su bili od 1 ili 2 mjeseca od kako se otvorio forum i aktivni su u svim sekcijama, koji se pravila pridzavajum, a imaju nesto u glavi o pawnu i mislim da bi bilo bolje da su oni dobilo SM.....

toliko od mene....


======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









turker_kc

Citat: galeb poslato Maj 23, 2010, 11:23:11 PRE PODNE
Jedino ko od smodova radi svoj posao jest R4 i dinko, svi ostali su se malo ufurali u sve to...

za chrisa je dobro, ali jedna stvar navedena od pande za tebe je istinita..

Za fan art mozete ukinuti, jer koliko sam vidio ukinuliste sekciju za php, html, c++ i te picke materine koje su bile korisne ovdje, isto tako makli ste cs u kojem se moze skriptat, makli ste cod u kojem se moze skriptat (to sto vi neznate za takve stvari nije moj problem...).... mogli ste napraviti u off topic kao i za fan art i maknut postove...

za zastave i ostalo mislim da su tu i r4 i pandek upravu.... ili oboje ili nista......

i ima tu ljudi koji su bili od 1 ili 2 mjeseca od kako se otvorio forum i aktivni su u svim sekcijama, koji se pravila pridzavajum, a imaju nesto u glavi o pawnu i mislim da bi bilo bolje da su oni dobilo SM.....

toliko od mene....



/support, /respect...

Nice sig  ;D  8)

Citat: ♫â—,,Chris►♪ poslato Maj 23, 2010, 09:48:08 PRE PODNE
Citat: Panda poslato Maj 22, 2010, 21:26:04 POSLE PODNE
1. Vodstvo foruma
Znaći da odmah napomenem dio vodstva foruma mi se opće na svdija, recimo ExtremePower koji glumi da ima pojma o PAWNu iako nema blage (ispravljao ga Djuro višestruko, a i Doe ga ispravljo više puta, to što se vi vadite na njegovu aktivnost je krasan kurac, kad je Dude (aka Nikola) otvarao prijave za SMODove (mislim prve na BS) napomenuo je da mora biti neko osnovno znanje PAWN jezika za to, znaci on jest aktivan ali šta to znaći kad nemože pravilno pomoći korisnicima po meni puno bolji od njega za to mjesto Doe ( a ti Correli ako imaš još nešto od starog sukoba sa Doem ne bi to trebao ovdje uvlaćiti...)

MGUN takodje ne vidim zbog cega je on SMOD a ne Nik Delgad ili Joe Bullet koji znaju 999 puta više o pawnu i sigurno su više dorasliji tom poslu nego on...

CHRIS - Balo, ne vidim razlog zbog kojeg ste njemu dali SMOD a kamoli admina lol,  Ćim mu neÅ¡to nije po volji ban, lock bla bla bla, valjda moÅ¡ reć svoje miÅ¡ljenje (čak dok i nije vulgaran post) i da ti to ne zaključaÅ¡ ?
Znaš Panda malo sam razmišljao, da ti biras vodstvo foruma ovaj forum bi odavno propao, mi koji smo na ovim pozicijama nismo bezveze, da nismo aktivni svaki dan vec bi odavno sve izgubili, i to što si rekao da nezelis smoda, ocito je da ga zelis i sigurno se nisi odrekao na ch...
Citat: Sam ãƒ,, poslato Maj 22, 2010, 21:50:43 POSLE PODNE
slazem se s pandom...
balkan samp se u potpunosti iskvario...
kad god doÄ'em tu,stalno mi je pod novi postovi sve puno fan arta...
pa koji ce nam qrac fan art?...
nek ostanu samo radovi na zahtjev...
po ovom forumu se previse spama...
kad god netko posta neku mapu (koju uzme sa sa:mp foruma) svi komentiraju da je super,da je lijepa,samo da prikupe postove...
nadalje,moj prijedlog je,da se za svaki release otvori tema i locka odmah...
jer dolazi do spama...
A ovo za fan art sam razmišljao i mislim da cemo ostaviti samo 1 board i 2 podboarda jer je ovo vec previse, naravno cjeli fan art cemo obrisati jer se spamalo kad su se brojili postovi, tako da oni koji imaju tamo postove ce sve izgubiti, mislim da ce onda bit malo reda na forumu...

Ako misliš da bi propao varaš se jer sam siguran da su Nik Delgad / Joe Bullet (jer se ohladio od zadnjeg puta kad je bio smod, više nije bahat onako sad je čisto OK) / Doe bili 10 puta bolji izbor od MGUNa, Tebe i Extreme-a....

I ako mi ne vjeruješ da sam ja sam tražio skidanje SMODa na CH forumu zatraži od nekog screenshot SMOD Chata tamo pa ćeš vidjeti jer mi se čisto jebe dal sam SMOD ili ne, za mene je to čak briga manje :)

E i da koliko si ti ono PLATIO svog SMODa i ADMINA ?  ;) :) ?

Citat: Panda poslato Maj 23, 2010, 12:37:32 POSLE PODNE
Citat: galeb poslato Maj 23, 2010, 11:23:11 PRE PODNE
Jedino ko od smodova radi svoj posao jest R4 i dinko, svi ostali su se malo ufurali u sve to...

za chrisa je dobro, ali jedna stvar navedena od pande za tebe je istinita..

Za fan art mozete ukinuti, jer koliko sam vidio ukinuliste sekciju za php, html, c++ i te picke materine koje su bile korisne ovdje, isto tako makli ste cs u kojem se moze skriptat, makli ste cod u kojem se moze skriptat (to sto vi neznate za takve stvari nije moj problem...).... mogli ste napraviti u off topic kao i za fan art i maknut postove...

za zastave i ostalo mislim da su tu i r4 i pandek upravu.... ili oboje ili nista......

i ima tu ljudi koji su bili od 1 ili 2 mjeseca od kako se otvorio forum i aktivni su u svim sekcijama, koji se pravila pridzavajum, a imaju nesto u glavi o pawnu i mislim da bi bilo bolje da su oni dobilo SM.....

toliko od mene....



/support, /respect...

Nice sig  ;D  8)


hihi samo mala potpora :D hvala :D

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









ostaviti samo radove na zahtjev...

nastoe

Ja sam rekao, ako mene ne zelite mozete mi odmah skinuti rank jer mi ne igra neku veliku ulogu osim da pazim ove spamere itd. meni je sve jedno

Correlli

Citat: Panda poslato Maj 23, 2010, 12:37:32 POSLE PODNE
Ako misliš da bi propao varaš se jer sam siguran da su Joe Bullet (jer se ohladio od zadnjeg puta kad je bio smod, više nije bahat onako sad je čisto OK) bili 10 puta bolji izbor od MGUNa, Tebe i Extreme-a....
Citat: JoeBullet v2.1 poslato Maj 22, 2010, 23:45:06 POSLE PODNE
cigani glupi retardirani preparirani sta si brisao moju temu mrs cigane glupi aj spat

Citat: galeb poslato Maj 23, 2010, 11:23:11 PRE PODNE
Jedino ko od smodova radi svoj posao jest R4 i dinko, svi ostali su se malo ufurali u sve to...
[ яЧz0я ] da je radio svoj posao kako treba, onda bi još uvijek bio SM.

Citat: galeb poslato Maj 23, 2010, 11:23:11 PRE PODNE
za zastave i ostalo mislim da su tu i r4 i pandek upravu.... ili oboje ili nista......
Reko sam već 5x puta da komunističke, ustaške, četničke, nacističke, fašističke i ostale zastave neću pustiti, dozvoljene su samo zastave i grbovi današnjih država/entiteta/dijaspora. Ne znam zašto ste toliko zapeli za te ekstremno-nacionalističke zastave.. neki od vas izgleda ni ne znate šta te zastave znače i kakvi sve zločini su se dešavali u ime tih zastava.

Citat: Don Correlli poslato Maj 23, 2010, 13:11:25 POSLE PODNE
Citat: Panda poslato Maj 23, 2010, 12:37:32 POSLE PODNE
Ako misliš da bi propao varaš se jer sam siguran da su Joe Bullet (jer se ohladio od zadnjeg puta kad je bio smod, više nije bahat onako sad je čisto OK) bili 10 puta bolji izbor od MGUNa, Tebe i Extreme-a....
Citat: JoeBullet v2.1 poslato Maj 22, 2010, 23:45:06 POSLE PODNE
cigani glupi retardirani preparirani sta si brisao moju temu mrs cigane glupi aj spat

Citat: galeb poslato Maj 23, 2010, 11:23:11 PRE PODNE
Jedino ko od smodova radi svoj posao jest R4 i dinko, svi ostali su se malo ufurali u sve to...
[ яЧz0я ] da je radio svoj posao kako treba, onda bi još uvijek bio SM.

Citat: galeb poslato Maj 23, 2010, 11:23:11 PRE PODNE
za zastave i ostalo mislim da su tu i r4 i pandek upravu.... ili oboje ili nista......
Reko sam već 5x puta da komunističke, ustaške, četničke, nacističke, fašističke i ostale zastave neću pustiti, dozvoljene su samo zastave i grbovi današnjih država/entiteta/dijaspora. Ne znam zašto ste toliko zapeli za te ekstremno-nacionalističke zastave.. neki od vas izgleda ni ne znate šta te zastave znače i kakvi sve zločini su se dešavali u ime tih zastava.

LoL jako sam dugo na ovom forum i vidio sam kako je ko radio i radi...

a nisam ja rekao da sam za te zastave, ali isto tako r4 i pandek imaju pravo jer je neposteno jedno da drugo ne...

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM