Balkan SAMP ??

Započeo turker_kc, Maj 22, 2010, 21:26:04 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

turker_kc

Znaći na BSu sam otkad se otvorio, preveo sam 75% samp wikija koji je na ovoj stranici i sad ću vam reći da mi se forum viÅ¡e opće ne sviÄ'a...

Par je razloga zbog toga:

1. Vodstvo foruma
Znaći da odmah napomenem dio vodstva foruma mi se opće na svdija, recimo ExtremePower koji glumi da ima pojma o PAWNu iako nema blage (ispravljao ga Djuro višestruko, a i Doe ga ispravljo više puta, to što se vi vadite na njegovu aktivnost je krasan kurac, kad je Dude (aka Nikola) otvarao prijave za SMODove (mislim prve na BS) napomenuo je da mora biti neko osnovno znanje PAWN jezika za to, znaci on jest aktivan ali šta to znaći kad nemože pravilno pomoći korisnicima po meni puno bolji od njega za to mjesto Doe ( a ti Correli ako imaš još nešto od starog sukoba sa Doem ne bi to trebao ovdje uvlaćiti...)

MGUN takodje ne vidim zbog cega je on SMOD a ne Nik Delgad ili Joe Bullet koji znaju 999 puta više o pawnu i sigurno su više dorasliji tom poslu nego on...

CHRIS - Balo, ne vidim razlog zbog kojeg ste njemu dali SMOD a kamoli admina lol,  Ćim mu neÅ¡to nije po volji ban, lock bla bla bla, valjda moÅ¡ reć svoje miÅ¡ljenje (čak dok i nije vulgaran post) i da ti to ne zaključaÅ¡ ?

Nemojte mislit da ovo pišem jer bi ja htio SMODa jer ja to NEĆU ja sam se na CH forumu čak odreko SMODa i sam tražio da mi ga skinu...


2. "Tabu Teme"

Znaći vraćamo se u srednji vijek, neke teme su tabu (oružja, politika bla bla bla iako bi to dobro došlo ovom forumu kao neke rasprave s tim da imate neka pravila u vezi toga...)

Dalje da napomenem zabranjujete neke stvari a neke su dalje dozvoljene (nepravda velika rekao vam je to i razor, on ne bi smio imat neke grbice po sigu dok ovi imaju grbove / zastave sveg i svaceg po sigovima/avatarima)

Ili zabranite sve ili nemože drugačije...


Dalje me boli iskreno kurac, forum sam već izbrisao iz bookmarka i ne mislim više dolazit na njega pa radi s mojim accom šta želiš briši banaj šta god oš...


pa nemora se znati Pawn da bi ti postao SMOD ipak se ti brines oko foruma itd.
Poslednja Izmena: Maj 22, 2010, 21:32:01 POSLE PODNE od Napoleon

Correlli

Citat: Panda poslato Maj 22, 2010, 21:26:04 POSLE PODNE
a ti Correli ako imaš još nešto od starog sukoba sa Doem ne bi to trebao ovdje uvlaćiti...
Ja i Doe se već duže vremena dobro kontamo ako još nisi znao.

Citat: Panda poslato Maj 22, 2010, 21:26:04 POSLE PODNE
Dalje da napomenem zabranjujete neke stvari a neke su dalje dozvoljene (nepravda velika rekao vam je to i razor, on ne bi smio imat neke grbice po sigu dok ovi imaju grbove / zastave sveg i svaceg po sigovima/avatarima)
Mislio sam da smo to riješili. Grbovi i zastave današnjih država su dopušteni dok komunističke, ustaške, četnićke, nacističke, fašističke i ostale koljačke firme nisu. Koliko vidim, u tom pravilu vide problem samo pojedinci.

Nik Delgada sam pomislio za SM, ali sad već imamo 3 SM, ali svejedno ću popričat sa Sopranotom šta on misli u vezi toga, jer ipak ne želim da ima previše SM na forumu.
Poslednja Izmena: Maj 22, 2010, 21:32:50 POSLE PODNE od Don Correlli

iYoko

Citat: Panda poslato Maj 22, 2010, 21:26:04 POSLE PODNE
preveo sam 75% samp wikija koji je na ovoj stranici
Di to?

Citat: Panda poslato Maj 22, 2010, 21:26:04 POSLE PODNE
Ili zabranite sve ili nemože drugačije...
Samo ti i Razor pravite probleme oko one stvari, dakle samo vama smeta sto se en dozvoljavaj utakvi sadrzaji, receno vam je vise puta da se vodstva foruma netice ono sto misli pojedinac, nego vecina na forumu.

Neznam ja Å¡to je to danas ali same svaÄ'e brisanja acc-a omg....bolje da vise niko nista danas ne posta


iYoko

Citat: ♫â—,,Chris►♪ poslato Maj 22, 2010, 21:34:12 POSLE PODNE
Neznam ja Å¡to je to danas ali same svaÄ'e brisanja acc-a omg....bolje da vise niko nista danas ne posta
Mora da je lose vrijeme... :D

slazem se s pandom...
balkan samp se u potpunosti iskvario...
kad god doÄ'em tu,stalno mi je pod novi postovi sve puno fan arta...
pa koji ce nam qrac fan art?...
nek ostanu samo radovi na zahtjev...
po ovom forumu se previse spama...
kad god netko posta neku mapu (koju uzme sa sa:mp foruma) svi komentiraju da je super,da je lijepa,samo da prikupe postove...
nadalje,moj prijedlog je,da se za svaki release otvori tema i locka odmah...
jer dolazi do spama...

Sve u svemu nema ozbiljnosti na forumu  >:(
Btw Pozz i sretno u rl

Sretno u RL panda i cuvaj se...A sto se tice vodstva mene se to uopce netice koje novi SM ili Admin tako da...

Po meni nije nista propalo, samo malo previse idemo offtopic na forumu...
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

Forum je bas odlican!!!Srecno u RL Pandice  ;)

nastoe

CitatZnaći da odmah napomenem dio vodstva foruma mi se opće na svdija, recimo ExtremePower koji glumi da ima pojma o PAWNu iako nema blage (ispravljao ga Djuro višestruko, a i Doe ga ispravljo više puta, to što se vi vadite na njegovu aktivnost je krasan kurac
Djuro me ispravio jedanput, a kada me to ispravio Doe? Svatko ima svoje misljenje meni nista tvoje ne znaci, a dam se okladiti da mi nisi ni do jaja, a to sta si ti ljubomoran ili neznam niti sam sta to ide tebi na dusu, da je JoeBullet bolji od mene tu nema sta govoriti to je ali sada malo i pretjerujes sa ovim
Citatkoji glumi da ima pojma o PAWNu iako nema blage
ja znam da sam pomogao puno ljudi na ovom forumu i nastvit cu i to ti smatras
Citatglumi da ima pojma
rekao sam da me misljenje tebe niti drugih ne zanima ja znam do kuda sezu moje mogucnosti i dovoljno mi je za reci da je moje znanje za sada s obzirom na moje potrebe u PAWN i vise nego dovoljne, to sta si ti ljubomoran ili sta imas nesto protiv mene to je tvoja stvar koja me nije briga

sretno panda a i btw corelli  kralju nacisticke,ustaske,komunisticke koljacke firmice :) i sam dobro si reko malo je previse ode fan arta