Balkan SAMP ??

Započeo turker_kc, Maj 22, 2010, 21:26:04 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Fala Bogu da je ovaj otisao, mir bozji  :) :) :) :)
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

M-Gun

Sretnoi u buducnosti,a to sto ti imas nesto protiv moga SMOD-a to je tvoja stvar ;)  :-*

ma filipo,ti si kreten...
panda je super lik...

turker_kc

Citat: ExtremePower poslato Maj 22, 2010, 22:31:53 POSLE PODNE
CitatZnaći da odmah napomenem dio vodstva foruma mi se opće na svdija, recimo ExtremePower koji glumi da ima pojma o PAWNu iako nema blage (ispravljao ga Djuro višestruko, a i Doe ga ispravljo više puta, to što se vi vadite na njegovu aktivnost je krasan kurac
Djuro me ispravio jedanput, a kada me to ispravio Doe? Svatko ima svoje misljenje meni nista tvoje ne znaci, a dam se okladiti da mi nisi ni do jaja, a to sta si ti ljubomoran ili neznam niti sam sta to ide tebi na dusu, da je JoeBullet bolji od mene tu nema sta govoriti to je ali sada malo i pretjerujes sa ovim
Citatkoji glumi da ima pojma o PAWNu iako nema blage
ja znam da sam pomogao puno ljudi na ovom forumu i nastvit cu i to ti smatras
Citatglumi da ima pojma
rekao sam da me misljenje tebe niti drugih ne zanima ja znam do kuda sezu moje mogucnosti i dovoljno mi je za reci da je moje znanje za sada s obzirom na moje potrebe u PAWN i vise nego dovoljne, to sta si ti ljubomoran ili sta imas nesto protiv mene to je tvoja stvar koja me nije briga

Citat: zerocoolos poslato April 27, 2010, 02:00:18 PRE PODNE
cekaj si ti pogledao svoj kod malo?

vidim da nemas pojma o timerima...

no da ostalima objasnim sta tvoj fs radi:
1) svaki puta kada igrac udje pokrene se po jedan globalni timer sa 1800000 milisekundi
2)nakon sto odvrti taj timer za 1800000 pokrene se novi globalni sa 2000 milisekundi i nastavlja se stalno ponavljati svake 2000 milisekundi(2 sekunde) i tako u nedogled, a ako se recimo stalno pocnu konektirati igraci eto problema jer ces imati za svaki ulaz igraca po jedan novi timer od 1800000 plus kada predje 1800000 milisekundi stvorit ce se novi timer na 2000 milisekundi...

Sada recimo da je ova skripta na ch, i neka udje recimo 100 igraca to je 100 timera a nakon 1800000 jos 100 novih i ne prestaju se ponavljat, sta mislis gdje to vodi?

CRASH!

A da ne govorim da nemas niti jedan killtimer...
tvoji timeri:
SetTimer("Placa",1800000,true);
public Placa(playerid)
{
    SetTimer("Random",2000,true);
return 1;
}


vec dugo nisam vidio vece gluposti da netko napravi...


i da, prije nego koristis nesto u pawn jeziku, pogledaj malo wiki:
"SetTimer"
Sets a timer to call a function after some time.

Parameters:
(funcname[], interval, repeating)
funcname[] Name of the function to call as a string. Needs to be a public!
interval Inverval in milliseconds.
repeating Boolean if the timer should occur repeatedly or only once

Returns The ID of the timer that was started


Citat: zerocoolos poslato April 27, 2010, 12:33:42 POSLE PODNE
ali opet ti ne valja...

public OnPlayerConnect(playerid)
{
    SetTimer("Placa",1800000,true);
    SendClientMessage(playerid,0xF0F0F0FF,"Payday system se uspijesno ucitao....( ExtremePower )");
return 1;
}


opet kada se igrac konektira pokrene se novi timer od 1800000 milisekundi... bolje is napravti varijablu koja ce mjeriti za svakog konektiranog igraca koliko je na serveru i to npr na timeru od 1 minute...

jer ovako ce se nakon nekog vremena pokrenuti velik broj timera i znas vec sta slijedi...


ili koristi SetTimerEx

Ili ja neznam matematiku ili je ovo viÅ¡e od jednom  ??? ???

Dalje nikako na tebe nisam ljubomoran niti nemam zbog cega lol...

A da pitaš Doea ili Bulleta u čemu još radiš greške dobio bi 10 stvari na nos ;)

a Å¡ta je je Bullet i Doe su mnogoputa bolji nego ti i to sigurno :)

Citat: [Genius]Filipo[GG] poslato Maj 22, 2010, 23:14:22 POSLE PODNE
Fala Bogu da je ovaj otisao, mir bozji  :) :) :) :)

Glavno da je novi mod na GGu čekalo 30 ljudi :)



@ Correli ne opravdam ja šta su Ustaše radili u drugom svijetskom ratu nikako i znam sve što se dešavalo kad povjest proučavam svaki dan išao sam svake godine od 7. razreda na natjecanja imam dosta dokumentacija i svega etc.

Ali šta je je da nije bilo Ustaša u domovinskom ratu današnje hrvatske vjerojatno ne bi niti bilo...

Citat: Sam ãƒ,, poslato Maj 22, 2010, 21:50:43 POSLE PODNE
slazem se s pandom...
balkan samp se u potpunosti iskvario...
kad god doÄ'em tu,stalno mi je pod novi postovi sve puno fan arta...
pa koji ce nam qrac fan art?...
nek ostanu samo radovi na zahtjev...
po ovom forumu se previse spama...
kad god netko posta neku mapu (koju uzme sa sa:mp foruma) svi komentiraju da je super,da je lijepa,samo da prikupe postove...
nadalje,moj prijedlog je,da se za svaki release otvori tema i locka odmah...
jer dolazi do spama...

Maknuli se boardovi ostalih igara pa kroz svu fernost neka se makne i Fan Art...

Citat: iYoko poslato Maj 22, 2010, 21:32:04 POSLE PODNE
Citat: Panda poslato Maj 22, 2010, 21:26:04 POSLE PODNE
preveo sam 75% samp wikija koji je na ovoj stranici
Di to?

Citat: Panda poslato Maj 22, 2010, 21:26:04 POSLE PODNE
Ili zabranite sve ili nemože drugačije...
Samo ti i Razor pravite probleme oko one stvari, dakle samo vama smeta sto se en dozvoljavaj utakvi sadrzaji, receno vam je vise puta da se vodstva foruma netice ono sto misli pojedinac, nego vecina na forumu.

Pa tu to...

Pogledaj Tutorijali u vezi SAMPa i djelovi koji su sa SAMP wikija su prevodjeni od mene bar velika većina, stvari koje ja nisam stigao dovršili su nikola ili neznam tko...

Citat: <=[♫]M-Gun[♫]=> poslato Maj 22, 2010, 23:17:17 POSLE PODNE
Sretnoi u buducnosti,a to sto ti imas nesto protiv moga SMOD-a to je tvoja stvar ;)  :-*

Nemam ja ništa protiv tebe niti protiv tog SMODa ali smatram da bi bilo PUNO korisnije da je taj SMOD dan Niku Delgadu recimo koji slijedi pravila foruma a ne krši ih kao ti i ima barem neke osnove PAWN jezika ...

Inaće za SMODove da kažem ovo je BALKAN SAMP, a ne balkan "SPAM" pa bi odabrani vodje ovog foruma trebali znati neke osnove tog podrucja...

Citat: Panda poslato Maj 22, 2010, 21:26:04 POSLE PODNE
Znaći na BSu sam otkad se otvorio, preveo sam 75% samp wikija koji je na ovoj stranici i sad ću vam reći da mi se forum viÅ¡e opće ne sviÄ'a...

Par je razloga zbog toga:

1. Vodstvo foruma
Znaći da odmah napomenem dio vodstva foruma mi se opće na svdija, recimo ExtremePower koji glumi da ima pojma o PAWNu iako nema blage (ispravljao ga Djuro višestruko, a i Doe ga ispravljo više puta, to što se vi vadite na njegovu aktivnost je krasan kurac, kad je Dude (aka Nikola) otvarao prijave za SMODove (mislim prve na BS) napomenuo je da mora biti neko osnovno znanje PAWN jezika za to, znaci on jest aktivan ali šta to znaći kad nemože pravilno pomoći korisnicima po meni puno bolji od njega za to mjesto Doe ( a ti Correli ako imaš još nešto od starog sukoba sa Doem ne bi to trebao ovdje uvlaćiti...)

MGUN takodje ne vidim zbog cega je on SMOD a ne Nik Delgad ili Joe Bullet koji znaju 999 puta više o pawnu i sigurno su više dorasliji tom poslu nego on...

CHRIS - Balo, ne vidim razlog zbog kojeg ste njemu dali SMOD a kamoli admina lol,  Ćim mu neÅ¡to nije po volji ban, lock bla bla bla, valjda moÅ¡ reć svoje miÅ¡ljenje (čak dok i nije vulgaran post) i da ti to ne zaključaÅ¡ ?

Nemojte mislit da ovo pišem jer bi ja htio SMODa jer ja to NEĆU ja sam se na CH forumu čak odreko SMODa i sam tražio da mi ga skinu...


2. "Tabu Teme"

Znaći vraćamo se u srednji vijek, neke teme su tabu (oružja, politika bla bla bla iako bi to dobro došlo ovom forumu kao neke rasprave s tim da imate neka pravila u vezi toga...)

Dalje da napomenem zabranjujete neke stvari a neke su dalje dozvoljene (nepravda velika rekao vam je to i razor, on ne bi smio imat neke grbice po sigu dok ovi imaju grbove / zastave sveg i svaceg po sigovima/avatarima)

Ili zabranite sve ili nemože drugačije...


Dalje me boli iskreno kurac, forum sam već izbrisao iz bookmarka i ne mislim više dolazit na njega pa radi s mojim accom šta želiš briši banaj šta god oš...


sretno u rl i ja sam imao ljiljane bosanske pa mi niko nije skinuo za ostalo se slazem :)

Correlli

Citat: Panda poslato Maj 22, 2010, 23:30:35 POSLE PODNE
Correli ne opravdam ja šta su Ustaše radili u drugom svijetskom ratu nikako i znam sve što se dešavalo kad povjest proučavam svaki dan išao sam svake godine od 7. razreda na natjecanja imam dosta dokumentacija i svega etc.
Eto, onda razumiješ zašto sam zabranio sve u vezi ustaša, četnika I komunizma jer sve je isto kad pogledaš.

Citat: Panda poslato Maj 22, 2010, 23:30:35 POSLE PODNE
Ali šta je je da nije bilo Ustaša u domovinskom ratu današnje hrvatske vjerojatno ne bi niti bilo...
tog podrucja...
Ovo je već vrijeÄ'anje za neke. U Domovinskom ratu nije bilo ustaÅ¡a, nego su bili Hrvatski branitelji, a oni koji su pravili pokolj nad civilima nisu pravi Hrvati, nego zvjeri.

turker_kc

Citat: Don Correlli poslato Maj 22, 2010, 23:37:47 POSLE PODNE
Citat: Panda poslato Maj 22, 2010, 23:30:35 POSLE PODNE
Correli ne opravdam ja šta su Ustaše radili u drugom svijetskom ratu nikako i znam sve što se dešavalo kad povjest proučavam svaki dan išao sam svake godine od 7. razreda na natjecanja imam dosta dokumentacija i svega etc.
Eto, onda razumiješ zašto sam zabranio sve u vezi ustaša, četnika I komunizma jer sve je isto kad pogledaš.

Citat: Panda poslato Maj 22, 2010, 23:30:35 POSLE PODNE
Ali šta je je da nije bilo Ustaša u domovinskom ratu današnje hrvatske vjerojatno ne bi niti bilo...
tog podrucja...
Ovo je već vrijeÄ'anje za neke. U Domovinskom ratu nije bilo ustaÅ¡a, nego su bili Hrvatski branitelji, a oni koji su pravili pokolj nad civilima nisu pravi Hrvati, nego zvjeri.

Ok za tebe je to uvreda, onda je za mene uvreda gledat neke zastave na forumu pa to isto onda tak treba zabranit jel ? :S

Correlli

Citat: Panda poslato Maj 22, 2010, 23:39:59 POSLE PODNE
Ok za tebe je to uvreda, onda je za mene uvreda gledat neke zastave na forumu pa to isto onda tak treba zabranit jel ? :S
Kako ne kontaš? Svi povezivaju ustaše sa teškim koljačima, kako onda možeš reći da su to bili Hrvatski branitelji a da nikoga ne uvrijediš?

A u vezi zastava smo rekli, one smetaju pojedincima, a ekstremno-nacionalističke smetaju skoro svima. Znači onda da ti smeta naprimjer Albanska zastava koju vidiš na tekmi kad igraju Hrvatska i Albanija? To je glupost. Zastave i grbovi današnjih država ne pozivaju na mržnju, dok ustaške, četnićke i komunističe pozivaju na mržnju.

turker_kc

Citat: Don Correlli poslato Maj 22, 2010, 23:44:04 POSLE PODNE
Citat: Panda poslato Maj 22, 2010, 23:39:59 POSLE PODNE
Ok za tebe je to uvreda, onda je za mene uvreda gledat neke zastave na forumu pa to isto onda tak treba zabranit jel ? :S
Kako ne kontaš? Svi povezivaju ustaše sa teškim koljačima, kako onda možeš reći da su to bili Hrvatski branitelji a da nikoga ne uvrijediš?

A u vezi zastava smo rekli, one smetaju pojedincima, a ekstremno-nacionalističke smetaju skoro svima. Znači onda da ti smeta naprimjer Albanska zastava koju vidiš na tekmi kad igraju Hrvatska i Albanija? To je glupost. Zastave i grbovi današnjih država ne pozivaju na mržnju, dok ustaške, četnićke i komunističe pozivaju na mržnju.

Aj ok moram priznat odgovor i dokumentacija nepobitna iako bi se našla koja rupa u svemu tome...

Ali prvi dio još stoji...

Correlli

Mnogo puta sam u životu popustio i platio cijenu za koju mi je bilo poslije žao, ali ovaj put u vezi ekstremno-nacionalističkih slika i stihova neću, samo toliko da znate.

Ako se Soprano bude složio onda Nik Delgad postaje SM, a i popričat ću sa Sopranom i ostalim Super Moderatorima u vezi Fan Arta, jer vrijeme je da se i tu nešto napravi.
Poslednja Izmena: Maj 22, 2010, 23:59:45 POSLE PODNE od Don Correlli

nastoe

Meni nije problem, iskreno niti mi je vazno da budem/nebudem smod kako god admini hoce neka bude ja cu biti aktivan SA smodom ili bez njega meni sve jedno

@ Panda, ja sam rekao da me Djuro opomenuo jedanput/dva put i ja sam bug ispravio pogledaj malo kod.

Isto tako sam i rekao da je JoeBullet PUNO bolji od mene jer meni nije ispd casti priznati, a to sta ti mislis da ces me uvrijediti ili nes slicno sta me tu ponizavas to ti ne uspjeva
Poslednja Izmena: Maj 23, 2010, 00:04:23 PRE PODNE od ExtremePower

Hahahah kaže U.S.A-Da sjedi doma i place od smijeha :D!!!
Poslednja Izmena: Maj 23, 2010, 02:25:48 PRE PODNE od GTA Carrera

kako je panda vec i rekao,ovo je postalo balkan spam...

Citat: Panda poslato Maj 22, 2010, 21:26:04 POSLE PODNE
1. Vodstvo foruma
Znaći da odmah napomenem dio vodstva foruma mi se opće na svdija, recimo ExtremePower koji glumi da ima pojma o PAWNu iako nema blage (ispravljao ga Djuro višestruko, a i Doe ga ispravljo više puta, to što se vi vadite na njegovu aktivnost je krasan kurac, kad je Dude (aka Nikola) otvarao prijave za SMODove (mislim prve na BS) napomenuo je da mora biti neko osnovno znanje PAWN jezika za to, znaci on jest aktivan ali šta to znaći kad nemože pravilno pomoći korisnicima po meni puno bolji od njega za to mjesto Doe ( a ti Correli ako imaš još nešto od starog sukoba sa Doem ne bi to trebao ovdje uvlaćiti...)

MGUN takodje ne vidim zbog cega je on SMOD a ne Nik Delgad ili Joe Bullet koji znaju 999 puta više o pawnu i sigurno su više dorasliji tom poslu nego on...

CHRIS - Balo, ne vidim razlog zbog kojeg ste njemu dali SMOD a kamoli admina lol,  Ćim mu nešto nije po volji ban, lock bla bla bla, valjda moš reć svoje mišljenje (čak dok i nije vulgaran post) i da ti to ne zaključaš ?
Znaš Panda malo sam razmišljao, da ti biras vodstvo foruma ovaj forum bi odavno propao, mi koji smo na ovim pozicijama nismo bezveze, da nismo aktivni svaki dan vec bi odavno sve izgubili, i to što si rekao da nezelis smoda, ocito je da ga zelis i sigurno se nisi odrekao na ch...
Citat: Sam ツ poslato Maj 22, 2010, 21:50:43 POSLE PODNE
slazem se s pandom...
balkan samp se u potpunosti iskvario...
kad god dođem tu,stalno mi je pod novi postovi sve puno fan arta...
pa koji ce nam qrac fan art?...
nek ostanu samo radovi na zahtjev...
po ovom forumu se previse spama...
kad god netko posta neku mapu (koju uzme sa sa:mp foruma) svi komentiraju da je super,da je lijepa,samo da prikupe postove...
nadalje,moj prijedlog je,da se za svaki release otvori tema i locka odmah...
jer dolazi do spama...
A ovo za fan art sam razmišljao i mislim da cemo ostaviti samo 1 board i 2 podboarda jer je ovo vec previse, naravno cjeli fan art cemo obrisati jer se spamalo kad su se brojili postovi, tako da oni koji imaju tamo postove ce sve izgubiti, mislim da ce onda bit malo reda na forumu...
Poslednja Izmena: Maj 23, 2010, 09:50:30 PRE PODNE od ♫◄Chris►♪

a nije bilo jabuke....xD
Sta se svadjate nebi da vam ovisi zivot o ovom sampu...
Bilo bi dobro da ako neko ima najvise postova u fanartu da bude i mod u fanartu a ne da bude administrator svega...

I kad malo bolje razmislim nemojte brisati fan art nego jednostavno kad pogledate statistiku ne racunajte postove iz fan arta...pa ce mo tako vidit koliko slikarima fan art znaci..
MOLIMA VAS POGLEDAJTE VIDEO I LAJKAJTE + SUBSCRIBE
http://www.youtube.com/watch?v=5Qf8DzbP4pY

HVALA!!!!