Ona igra :D

Započeo [LB]Weite.psd, Maj 18, 2010, 20:15:16 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

ono nisu sva rijesenja ja imam sva rijeÅ¡enja tj weite mi dao  :-*

Citat: <=[♫]M-Gun[♫]=> poslato Maj 18, 2010, 21:51:00 POSLE PODNE
Hahah ukratko ti ces ujutro prolupat i trazit ces crvene pilule ali nesto tvoja braca / roditelji ce plesati i plesati ali nece stati i kad im ti budes govorio oni ce i dalje plesati xaxax

WTF xD  daj nema sanse da predem


M-Gun

I sto je najgore riejsis im sve i oni ti reknu da si proÄ'iza hahah xD geek jedan :P

ma u PM ostavio sam 1 sat na toj igrici :S


Ajde ja sam otisao snimat video sta cu ovo radit odustao


Jok pa cu to skuzit a ja odustao na neznam kojem 36

iYoko

Njabovi... Malo protresite glavama nemojte samo pogadjat xD

Citat: iYoko poslato Maj 19, 2010, 06:25:52 PRE PODNE
Njabovi... Malo protresite glavama nemojte samo pogadjat xD

Bolje bi im bilo da idu na Walktrought xD
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

ovaj lvl 80 treba imat mozka


iYoko

Eto mene na lvl 4 sam xD

EDIT: Kad probam radit onu pretragu na lvl 4 dobijem error Your client does not have permission to get URL


EDIT II: Skuzio sam da je morphov kod, preveo i viola!
Poslednja Izmena: Maj 19, 2010, 17:00:32 POSLE PODNE od iYoko


iYoko

Skuzio sam da je morphov kod.. :)

Citat: [Nezavisni]Weite.psd poslato Maj 18, 2010, 21:48:46 POSLE PODNE
lvl 80



The story continues. You took the red pill and now you're on for a long journey. Have you chosen wisely? You feel week, dizzy, and you blackout. When you wake up again you're in a room with an annoying dwarf in it.

"You took the red pill, you took the red pill!" He dances around you. When you tell him to stop, he doesn't listen. He's almost like your little brother, who's only living purpose seems to be to annoy you. You try the same tactic as with your brother, after the shouting and threathening part, you just completely ignore him. That was the right way, because the dwarf explodes in anger, leaving two doors behind. On the first door there's a head looking at you, on the second door there's a head looking away from you. What way now?

First door or second door?

oce neko prevest ??

ukratko..prica se nastavlja.uzeo si crvene pilule.osjecas se lose.onesvjestio si se.nakon sto si se osvjestio budis se u sobi sa patuljkom //wtf? :S

on ti se ruga i plese oko tebe jer si uzeo crvenu pililu.kad mu kazes da prestane, ne slusa te.on je poput tvoga brata cija je jedina zadaca tebe gnjaviti.pokusavas istu taktiku kao i sa svojim bratom.prvo vices i prijetis a zatim ga samo ignoriras.to je upalilo patuljak je eksplodiro od ljutnje.iza njega su ostala dvoja vrata.na jednim vratima je glava koja gleda u tebe a na drugima koja gleda od tebe(tj. ne gleda u tebe).sta sada? koja vrata?

nadam se da ti je pomoglo
koja igrica...bas sam se navuko :D


CROHERZEGOVINA DEATHMATCH HEAD ADMIN
SkiLLeR - BulleT_ - zip0e - bAgs_
CH SINCE 22.06.2008.


Citat: [CH]BulleT_ poslato Maj 19, 2010, 17:08:38 POSLE PODNE
Citat: [Nezavisni]Weite.psd poslato Maj 18, 2010, 21:48:46 POSLE PODNE
lvl 80



The story continues. You took the red pill and now you're on for a long journey. Have you chosen wisely? You feel week, dizzy, and you blackout. When you wake up again you're in a room with an annoying dwarf in it.

"You took the red pill, you took the red pill!" He dances around you. When you tell him to stop, he doesn't listen. He's almost like your little brother, who's only living purpose seems to be to annoy you. You try the same tactic as with your brother, after the shouting and threathening part, you just completely ignore him. That was the right way, because the dwarf explodes in anger, leaving two doors behind. On the first door there's a head looking at you, on the second door there's a head looking away from you. What way now?

First door or second door?

oce neko prevest ??

ukratko..prica se nastavlja.uzeo si crvene pilule.osjecas se lose.onesvjestio si se.nakon sto si se osvjestio budis se u sobi sa patuljkom //wtf? :S

on ti se ruga i plese oko tebe jer si uzeo crvenu pililu.kad mu kazes da prestane, ne slusa te.on je poput tvoga brata cija je jedina zadaca tebe gnjaviti.pokusavas istu taktiku kao i sa svojim bratom.prvo vices i prijetis a zatim ga samo ignoriras.to je upalilo patuljak je eksplodiro od ljutnje.iza njega su ostala dvoja vrata.na jednim vratima je glava koja gleda u tebe a na drugima koja gleda od tebe(tj. ne gleda u tebe).sta sada? koja vrata?

nadam se da ti je pomoglo
koja igrica...bas sam se navuko :D

xD tnx ali i dalje nekuzim