EastCity | Organizacije | San Fierro

Započeo cedd, Januar 20, 2013, 15:59:54 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vozdra raja vidjeli ste vec pocetak moje skripte EastCity Roleplay kosto sam obecao napravio sam 6 organizacija a to su :

Naravno od mene cete ocekivati mnogo vise :D bice jos mnogo unikatnih stvarcica , orgnizacije sam napravio jer sam vidio da neki igraci igraju na nekim serverima radi toga i zanjimljivo je :D kao naprimjer Pljacka banke , zauzimanje granice . Banku imate u prosloj temi i mozete vidjeti gdje je :) Evo sada baze tih organizacija:

Policija

Naravno ima i gornji dio organizacije a gore se nalaze : Helikopter , Interijer nazalost nemam slike toga jer sam zurio
Bolnicari

Napravno na modu imaju bolnicari koji lijece ljude . Broj bolnicara cete moci vidjeti komandom /nazovisluzbe
Novinari

Tu mozete objaviti oglas komandom /ad ili /oglas! Takodjer mozete zatraziti Live da grad procuje za vas :)
4 Dragon Triads

Kineska mafija koja se preselila iz Las Venturas-a u San Fierro misija im je da osvoje grad !
La Cosa Nostra

Svima poznata La Cosa Nostra koji imaju novac no bore se za vlast u gradu !
San Fierro Rifa

&

Poznata Banda, Kriju se po cijelom kradu i pljackaju narod , razni gradski politicari su zapoceli svoj zivot u San Fierro Rifa a i dan danas su vjerni njima !

To je bilo to , Uskoro cu objaviti Poslove i jos par unikatnih ideja koje necu jos objaviti :D Nadam se da ste uzivali :D takodjer zelim da ocjenite moj rad od 1/10
Stare teme :
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=65979.0
Poslednja Izmena: Januar 20, 2013, 16:02:16 POSLE PODNE od IcE' a.k.a Matthew



Citat: Jasmin^^ poslato Januar 20, 2013, 17:58:27 POSLE PODNE
Samo tako nastavi  ;)
Trudim se da bude sto bolje :D Uskoro ce biti forum pa ko hoce da igra nek se rega i nek nas prati :D


10/10 NEMA STA!!!
SA:MP-Bogdan_Crazy
Trazim negde server gde mogu da budem admin.Znam uredjivati forume i server.
Kontakt:
FB: www.facebook.com/jasamcrazy

Napredak moda Srbija-Express:
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||


10/10

SA:MP Member Since: 14.05.2008
If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling






Nemoze , ali prije je moglo pa nesjecam se sta sam uradio pa se vise nemoze :D