EastCity | Spawn , Banka , Opstina , Trg , Okupljaliste/Igraliste | SF

Započeo cedd, Januar 19, 2013, 12:28:03 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav, Zelio bi da vam predstavim par destinacija koje ce biti na mome modu od 0 u San Fierro , mod je prvo planiran da se objavi na Balkan samp kad se zavrsi no nesta sam se zamislio i odlucio da pokusam otvoriti server koji ce biti uskoro ! Trazim jednu ozbiljno osobu da bude samnom vlasnik , koji ce placati server i forum! Takodjer se trazi Photoshop-er ! Evo par slika :








Izvinite zbog imena vidite da pise tamo ingame "Dobro Dosli na United RP zato sto sam prvo htio da se mod zove tako pa sam zaboravio promjenit uglavnom mod se zove EastCity RolePlay . Nadam se da ce vam se svidjeti ali morate uzeti u obzir ovo mi je prvi mod od Nule
P.S. Ubacio sam FS od ColdPlay -a i dobija Credits :D
Samo da dodam trenutno se rade organizacije , bice 7 organizacija sto mislim da je sasvim dovoljno pa ako buse puno igraca na serveru onda pravim jos :D a te organizacije su ove
Legalne :
Policija
Novinari
Hitna Pomoc
ILegalne:
4 Dragons Triads
La Cosa Nostra
San Fierro Rifa
ideje na PM kako da se zove 7 :D
Poslednja Izmena: Januar 19, 2013, 21:16:21 POSLE PODNE od IcE' a.k.a Matthew






Samo da dodam trenutno se rade organizacije , bice 6 organizacija sto mislim da je sasvim dovoljno pa ako buse puno igraca na serveru onda pravim jos :D a te organizacije su ove
Legalne :
Policija
Novinari
Hitna Pomoc
ILegalne:
4 Dragons Triads
La Cosa Nostra
ideje na PM kako da se zove 6 :D

Citat: Markoni ' poslato Januar 19, 2013, 16:28:59 POSLE PODNE
Predbro je, samo malo servera uspije u SF/LV, nazalost.
Zato jer su naucili svi na LS, sretno ti sto si pokusao u SF (ces pokusat) Ja cekam neki server taki ;) Sretno ti i mape su odlicne

Citat: Skrillex poslato Januar 19, 2013, 19:25:15 POSLE PODNE
Citat: Markoni ' poslato Januar 19, 2013, 16:28:59 POSLE PODNE
Predbro je, samo malo servera uspije u SF/LV, nazalost.
Zato jer su naucili svi na LS, sretno ti sto si pokusao u SF (ces pokusat) Ja cekam neki server taki ;) Sretno ti i mape su odlicne
Hvala :D




Ono gde su ti pare i datumi to sam video negde na nekom modu jer je to tvoje ili ukradeno ?
Potreban skripter javite se na fejsu : https://www.facebook.com/dozivotnoepepe