Delux-Host Hackanje

Započeo lasvegas, Jun 20, 2009, 00:57:09 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

zerocoolos

Citat: lasvegas poslato Jun 20, 2009, 02:26:37 PRE PODNE
Citat: zerocoolos poslato Jun 20, 2009, 02:25:11 PRE PODNE
da da, samo ne znam tko je njubara ovjde...

pa ti zasigurno... idi pusi kurac sa svojim usranim igracima!

jel tebe doma ne hrane dovoljno!? idi zuri u sunce ili tako neÅ¡to  thumbsup

ah da sto si star, a imas 16 godina, uh starosti... :laugh:

zerocoolos

Citat: dinkO14 poslato Jun 20, 2009, 02:30:05 PRE PODNE
Ako je istina sto pise zeru na profilu

Dob:     23

onda je on za tebe gospodin

a Å¡ta ćeÅ¡ ima nas i starih igrača ovdje  ;)

pa znamo mi svi da zero za 23 godine igra san andreas jer nema sta u zivotu raditi... normalni ljudi sa 23 godine se zene i planiraju si buducnost dok se djete zero igra san andreasa... ajde gospodine sta imas na ovo reci...

zerocoolos

Å¡ta reć, volim pravit servere, a naravno i ponekad igrat... kakva žena, jesi ti normalan  ???   vidi se da si neodgojeno deriÅ¡te, a Å¡to se tiče moje budućnosti ne moram se brinuti, jer faks mi je pri kraju, kad ti dodjes do kraja faksa javi mi se... al mislim da se to neće dogodit... takvi kao ti ne zavrsavaju nikakve skole... cya  ;)

Citat: lasvegas poslato Jun 20, 2009, 02:41:51 PRE PODNE
pa znamo mi svi da zero za 23 godine igra san andreas jer nema sta u zivotu raditi... normalni ljudi sa 23 godine se zene i planiraju si buducnost dok se djete zero igra san andreasa... ajde gospodine sta imas na ovo reci...

nema nista....
otkud ti znas da mozda vec nema curu?otkud ti znas da mozda vec nije ozenjen?uglavnom otkud ti uopce znas sta on radi u zivotu??Sigurno je veci lifer od tebe

ahhahahhahahahhahhaa sta reci a ne nasmejati se hahahaha xD

Citat: dinkO14 poslato Jun 20, 2009, 03:04:42 PRE PODNE
Citat: lasvegas poslato Jun 20, 2009, 02:41:51 PRE PODNE
pa znamo mi svi da zero za 23 godine igra san andreas jer nema sta u zivotu raditi... normalni ljudi sa 23 godine se zene i planiraju si buducnost dok se djete zero igra san andreasa... ajde gospodine sta imas na ovo reci...

nema nista....
otkud ti znas da mozda vec nema curu?otkud ti znas da mozda vec nije ozenjen?uglavnom otkud ti uopce znas sta on radi u zivotu??Sigurno je veci lifer od tebe

kao prvo nije veci lifer od mene zasigurno ja sam sa 16 godina proso vise neg sto ce on kroz cjeli zivoz tak da nemate sta srat, a aj face da vidimo ko odvas za skriptat kad ste tolke face znate pravit servere na tudje skripte i tako... ak hocete mozemo se natjecat u scriptanju a zasigurno sam u tom bog i batina...

Nervira me kada neko misli da je najbolji!
Poslednja Izmena: Jun 20, 2009, 09:36:24 PRE PODNE od Alien_Junkie

Correlli

Citat: lasvegas poslato Jun 20, 2009, 09:25:39 PRE PODNE
kao prvo nije veci lifer od mene zasigurno ja sam sa 16 godina proso vise neg sto ce on kroz cjeli zivoz tak da nemate sta srat, a aj face da vidimo ko odvas za skriptat kad ste tolke face znate pravit servere na tudje skripte i tako... ak hocete mozemo se natjecat u scriptanju a zasigurno sam u tom bog i batina...

Smijem odsječ svoju ruku ako ti znaš šta je integer. :D

hahahahha nije hackanje kafa oboris nekom sajt..Ma glup si...Hack je kada sa necijeg tudjeg racuna uzimas pare..naprimer ja sada provalim sifru Adminu FaceBook-a i svima mogu da nadjem broj VISA DINA kartice i mogu da skidam pare sa njihovog racuna...btw:Hacker nije onj kom svi znaju da je hacker...a koliko vidim ti si ovde ispao idiot a ne hacker

Nije on ispao *i wont flame any more* nego je ispao n00b :S

kao sto zero rece nisu ga kuci dobro nahranili , pa nek zuri u sunce  :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :D :D
Citat: zerocoolosZatim su tu meni osobno dva najdraza
admina,a to su Funky i Kreso,decki hvala vam na
vasem trudu i zalaganju,sa vama mi je bilo puno lakse voditi samparenu.

trajko

haha i ja tu sliku imam u kompu to je luis slao svima da bih mu to neko preo na srpski

E pa posto se vi svi pravite pametni da znate sta je hackanje cisto da vam kazem da ovo sto si naveo alien nije hackanje vec crackanje ili kako li se moze izrazit!Hacker je onaj sto proucava kompjuter i trudi se pronaci nesto novo a Cracker je onaj koji pokusava to urusit mislim  svi  mi mislimo da su hackeri stetni a u stavari nisu i pogresno se shvaca rijec hack!!!! Imate veliki poljubac od Chili Willie-ja pozz

Bavite se glupostima, a i malo mi je cudno da ti je Lukas to tek tako dopustio, onliko koliko ga poznajem ne bi me sad cudilo da ti slozi nesto pa da te sjebe, u svakom slucaju nije za pohvalu. I vas dvojica koja ste se upustila u svadu imate opomenu.

Citat: lasvegas poslato Jun 20, 2009, 09:25:39 PRE PODNE
Citat: dinkO14 poslato Jun 20, 2009, 03:04:42 PRE PODNE
Citat: lasvegas poslato Jun 20, 2009, 02:41:51 PRE PODNE
pa znamo mi svi da zero za 23 godine igra san andreas jer nema sta u zivotu raditi... normalni ljudi sa 23 godine se zene i planiraju si buducnost dok se djete zero igra san andreasa... ajde gospodine sta imas na ovo reci...

nema nista....
otkud ti znas da mozda vec nema curu?otkud ti znas da mozda vec nije ozenjen?uglavnom otkud ti uopce znas sta on radi u zivotu??Sigurno je veci lifer od tebe

kao prvo nije veci lifer od mene zasigurno ja sam sa 16 godina proso vise neg sto ce on kroz cjeli zivoz tak da nemate sta srat, a aj face da vidimo ko odvas za skriptat kad ste tolke face znate pravit servere na tudje skripte i tako... ak hocete mozemo se natjecat u scriptanju a zasigurno sam u tom bog i batina...

daj brate mili sto se forsiras...
ja nisam neki pro skripter al sigurno skriptam 100puta bolje od tebe,a za zorana da ne govorim...
ugl.ja bi se rade ubio nego se forsiro da najbolje skriptam...zoran,doe,dujma,dajgoro nisi im do (oprostite na izrazu xD) jaja