Delux-Host Hackanje

Započeo lasvegas, Jun 20, 2009, 00:57:09 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo nedavno sam uspjeo hackati delux-host evo i slika sta mi je poslao owner delux hosta!



Nakon ovog postali smo prijatelji!
heheheeh

zerocoolos

Citat: lasvegas poslato Jun 20, 2009, 00:57:09 PRE PODNE
Evo nedavno sam uspjeo hackati delux-host evo i slika sta mi je poslao owner delux hosta!


Nakon ovog postali smo prijatelji!
heheheeh


heh, izgleda da ih inače nemaš... kakve ovo veze ima sa ikakvim hackom dijete drago, uzmi dudu nazad i ne piši gluposti :laugh: :laugh:

lijepo uploadas na ftp novi server i to je to...sto tu glumis nekog hackera

ma to samo ovako poslo da vidite jebote odma napadate... sredjeno je to dobio sam free server host na 1 godinu i webhost i domenu www.lasvegas-rpg.com na godinu dana... ak mislite napadat odjebite...

zerocoolos

e a čuo sam da daju i zalihu čokolade, i to ne bilo koje, već milke  ;) ako hackaÅ¡ delux server :laugh: ček ti to nisi dobio?  :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Correlli

Jao sa čime se sve danas narod zna hvaliti.

Citat: zerocoolos poslato Jun 20, 2009, 01:15:01 PRE PODNE
e a čuo sam da daju i zalihu čokolade, i to ne bilo koje, već milke  ;) ako hackaÅ¡ delux server :laugh: ček ti to nisi dobio?  :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

pa ponudili su mi cokoladu al tvoju mamu nisam mogo odbit... uskoro ces se pozdravit sa samparenom...



zerocoolos


daj vegas njubaro pokopaj se molim te...
1.Koga lazes
2.S takvim ponasanjem neces nikad uspit s serverom jer se po ponsanju vidi da si balavac

Citat: zerocoolos poslato Jun 20, 2009, 01:53:39 PRE PODNE
hahahaha, ti ces dobit ban...

nece mi bit zao da zbog njubare kao sto si ti dobiem ban... i ak mislite da sam mlad vjerujte da sam stariji od vas... pacurlijo!

zerocoolos

da da, samo ne znam tko je njubara ovjde...

Citat: zerocoolos poslato Jun 20, 2009, 02:25:11 PRE PODNE
da da, samo ne znam tko je njubara ovjde...

pa ti zasigurno... idi pusi kurac sa svojim usranim igracima!

Ako je istina sto pise zeru na profilu

Dob:     23

onda je on za tebe gospodin