Evropa Gaming Roleplay

Započeo [LC]Ryder, Maj 09, 2010, 22:33:23 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Kako netraze gamemastera a traze ljudi dobar gamemode ppppppp svi sto sumi dosli na server rekli su dovescu ti raje kolko oces samo mi daj admina ili gamemastera pa ti vididididi!
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

iYoko

Ti ne pricas logicno... Ti si upravo rekao da ne traze gamemastera, ali su dosli na server i molili za gamemastera? Ubuduce pisi smisleno.

Citat: Christian_Bojic poslato Maj 13, 2010, 23:03:51 POSLE PODNE
jos informacija i detalja?
ok;
ORG:CNN , Taxi , HITMAN , YAKUZA , RF(ruska mafija) , PD , FBI , Vojska , Grove

Level system: Kada se napuni jedan level napuni se i jedan score. Level se moze nabaviti uz pomoc respekte. Respekti se moze nabaviti na 2 nacina a to su: igrate sat vremena ili pobedite 20 puta na race koje organizuju admini,gm. Ima i da se kupi level. To se radi na forumu a on je:www.srpskisampserver.forumsr.net

Admin system: Ako postanete admin imate neke opcije na /ah. Tu nisu sve, mozete dobiti sve opcije tako sto budete admin 10 dana. Mozete napuniti admin level tako sto uradite nesto posebno kao na pr: odbanati lika koji nije zasluzio ban ili napaviti neku mapu preko MTA ili nesto. Ima prijave za admina na forumu: www.srpskisampserver.forumsr.net

Gamemaster system:Gamemaster popularno kao GM. GM je slicno kao admin. GM ima sve opcije kao admin ali samo de level4(zavisi od level GM - a). GM opcije se nalaze isto na /ah. Ako se zbunite i neznate zasto je to to je zato sto su iste opcije od Admina i GM pa GM opcije su admin opcije do level koji je on. GM level se nabalja isto kao Admin level. A mozete i dobiti GM - a kada organizujemo neku trku za GM - a i ko pobedi dobija GM lvl 1 i 30k. Mozete se prijaviti za GM - a na nasem forumu: www.srpskisampserver.forumsr.net

Map system: Mi smo napravili mapu. Zajedno smo delili preko xfire(slicno kao facebook ili msn ko ima xfire nek me doda username:mrparad a od rydera je covekov98 a ja imam i msn:[email protected]). Ima banka , vjecnica itd u svim gradovima (lv,ls,sf). Ja sam scriptao i dodavao sam kako je reko a on je pravio samo mapu. Pa sam ja napravio ikone za kuce itd. Posteno smo uradili. Ja scriptao Filip pravio mapu.

Race system: Race je trka. Za trku nepise nigde komande (napravicemo uskoro). Znaju samo Head Admini a i samo admini i gm mogu napraviti trku. A ako je iko admin/GM a nezna race opcije to su:
Trka automobilima
/race  podizanje ograde za trku
/setracer1 [playerid]  pozvati igraca u trku na mesto broj jedan
/setracer2 [playerid]  pozvati igraca u trku na mesto broj dva
/streetstart  poceti trku
posle pise ko je prvi a ko drugi

Trka motorima:
/nrgready podizanje ograde za trku
/setnrg1 [playerid]  pozvati igraca u trku na mesto broj jedan
/setnrg2 [playerid]  pozvati igraca u trku na mesto broj dva
/nrgstart  poceti trku
posle pise koje prvi a ko drugi

Eto to su to od deataljima i informacija za jos pitanja posaljite ja cu vam dati ili Ryder

Vlasnici:Dino_Bloomer Filip_Covekov Ryder_Decker

Razer roleplay gamemode, nis niste naskriptali!
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Luksa pa trenutno smo na razer gaming ali radimo nas licni gamemode mozda jos nekoliko dana i svavljamo nas gamemode sopsteno!!A i svi sto dolaze na moj serve traze admina lvl gm kao da mi dovedu raje ma da..SMARAJU ME!I SVIMA SE IZVINJAVAM STO KADA JOS NISAM IMAO SVOJ SERVER SMARAM ZA GM E TEK SADA VIDIM KAKO TO SMARA!:DDDDD
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Citat: Ryder poslato Maj 14, 2010, 22:23:32 POSLE PODNE
TEK SADA VIDIM KAKO TO SMARA!:DDDDD
Dobrodosao u Klub (smaranih headova).

On; Sretno.
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

Citat: [ED] ZicMortal poslato Maj 15, 2010, 00:53:07 PRE PODNE
Citat: Ryder poslato Maj 14, 2010, 22:23:32 POSLE PODNE
TEK SADA VIDIM KAKO TO SMARA!:DDDDD
Dobrodosao u Klub (smaranih headova).

On; Sretno.

hahaha ma vas smaraju.serveri vam rasturaju  ;)
Panda,Razor FTW

Ali stvarno znas kako smaraju doce mi sve da ih ban!ali dok nisam imao svoj server i ja sam smarao izvinjavam se svima koga sam smarao sada vidim kako to smara!JBT to  utice na zivce!
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Ma daj ko ce tebe smarat 5 igraca, sta bi onda Nikola, Emilio, Sop djuro i ostali trebali kolektivno samoubojstvo izvrsit :S


Odsutan dok ne doÄ'em.


Citat: bugi97 poslato Maj 15, 2010, 09:13:15 PRE PODNE
hahaha ma vas smaraju.serveri vam rasturaju  ;)
[/quote]
Tebe jos vise  :-\
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]


U.S.A

Citat: Ryder poslato Maj 09, 2010, 22:33:23 POSLE PODNE
Stigo je novi gamemod server je preradjen dobro preveden sve je ketra docite videti ektra je svi koji su dosli nisu se pokajali !!!
ip je 188.72.202.107:7784 docite igrajte sa nama zeli vam Evropa gaming admin tim!xD

E Puno si mi reko o SRV..uUuUu
ae Sretno!!!

Citat: [ED] ZicMortal poslato Maj 16, 2010, 09:14:25 PRE PODNE
Citat: bugi97 poslato Maj 15, 2010, 09:13:15 PRE PODNE
hahaha ma vas smaraju.serveri vam rasturaju  ;)
Tebe jos vise  :-\
[/quote]Bot  ;) Ja ni neam server tako da ... mojne se gubis  :D
Panda,Razor FTW

turker_kc

Nisam opšte skužio kakav je ovaj server niti kakve veze CH admini imaju sa njime ali uglavnom srećno...

Samo da kazem!Ako neko zna jel MRER zna da skripta dobro jel mi nestho prica preko MSN da zna dobro da skripta a ovde na balkan sampu kada mu vi kazate da nezna da skripta kaze da vi serete!STA Je istina??? 8) 8)
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Citat: Ryder poslato Maj 21, 2010, 21:19:40 POSLE PODNE
Samo da kazem!Ako neko zna jel MRER zna da skripta dobro jel mi nestho prica preko MSN da zna dobro da skripta a ovde na balkan sampu kada mu vi kazate da nezna da skripta kaze da vi serete!STA Je istina??? 8) 8)

NEMA POJMA da ti recem, on je devetogodisnjak i sto mislis da on skripta ko Djuro i Correlli...nema pojma...
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...