Evropa Gaming Roleplay

Započeo [LC]Ryder, Maj 09, 2010, 22:33:23 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

aj bre vise sta ste zapeli bre vise sta vas briga sta je bilo!
Poslednja Izmena: Maj 11, 2010, 11:35:56 PRE PODNE od Ryder
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Nemam sta reci,jadnik ;)
Zvucnici i ja cemo osnovat server,pa makar imao 2 igraca (ja i on)
Jer.. Tebi u inat prkosim sada


Citat: Drift_Sanderson poslato Maj 10, 2010, 21:56:56 POSLE PODNE
Nemam sta reci,jadnik ;)
Zvucnici i ja cemo osnovat server,pa makar imao 2 igraca (ja i on)
Jer.. Tebi u inat prkosim sada

Bas tako xD

ljudi zaboravili ste na mene  :)  ja sam se pridruzio ryderu posto ga svi vredjate bar neko da mu pomogne
i zvucnici nema mnogo tuta bar ja nisam naso   ja sam sam ucio i niko mi nije pomagao pa sam upoznao jednog dobrog pro skriptera koji je hostao svoj server i stavio me admina
on me je naucio ostalo al posto ga svi vredjate necu vam reci ni ip ni ime servera ni ime ingame
ja pomazem ostalima a vi ih vredjate i zvucnici ti si nikolaspyder i izdao si me budalo sad si sa buffom
ali ako ti neces mene ryder oce mene
i zvucnici ti nisi skripter zato ucuti
ja pomazem njemu sa mojim prijateljem pro skripterom(nije to ime)


turker_kc

Cek sta ovaj nepismen idiot melje da dolaze admini sa CH na taj server ?  ::) ::)

Christian je u pravu mnogo nam je bolje zezamo se pravimo gamemode ektra je sve!!!!ali ako neko zeli dati svoj gamemode za ans serer nek kaze ovdee xD
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D


U.S.A

JBT Daj malo vise informacja i sretno!!!

Ja sam Ryder Decker neki me znaju tako a negde se zovem Filip_Covekov sad ovako 8)
mnogo vas je protiv mene ip cu vam dati 188.72.202.107:7784 zove se Evropa-Gaming Roleplay zvucnici nisi ga trebo izdat dobar je skripter stvarno ja sam  sada sa njim zezamo se pravimo mod sve sada dodajemo nestho ali sad ovako POZOVITE LJUDE NA MOJ SERVER I TAJ STO POZOVE DOBIJE GM LVL 4 i lvl 5 i 1 milion ako nastavi da zove dobija admina lvl 2 sa srecom



                                                        By:Ryder Decker-Filip_Covekov
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

HAHAHAHHAHAHAAHAHHAHAHAHAHAAHAH


Brao, privuci ces ljude na prazan server tako sto ces im dati milion i GM-a. To je kao da dadnes konzervu nekome ko umire od gladi, a ne dadneš mu otvarac.... Hahahahha.... Covjece, ljudi se privlace dobrim gamemode-om, a ne tako sto ces im dati gamemastera ili admina....
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Kolko ja znam možeš konzervu bez otvarača :D

Citat: Elmedin poslato Maj 13, 2010, 21:02:17 POSLE PODNE
Kolko ja znam možeš konzervu bez otvarača :D

ma nemos one neke starinske zapakovane  xD  To mi je prvo palo na pamet, ufati se poente a ne toga  xD
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

jos informacija i detalja?
ok;
ORG:CNN , Taxi , HITMAN , YAKUZA , RF(ruska mafija) , PD , FBI , Vojska , Grove

Level system: Kada se napuni jedan level napuni se i jedan score. Level se moze nabaviti uz pomoc respekte. Respekti se moze nabaviti na 2 nacina a to su: igrate sat vremena ili pobedite 20 puta na race koje organizuju admini,gm. Ima i da se kupi level. To se radi na forumu a on je:www.srpskisampserver.forumsr.net

Admin system: Ako postanete admin imate neke opcije na /ah. Tu nisu sve, mozete dobiti sve opcije tako sto budete admin 10 dana. Mozete napuniti admin level tako sto uradite nesto posebno kao na pr: odbanati lika koji nije zasluzio ban ili napaviti neku mapu preko MTA ili nesto. Ima prijave za admina na forumu: www.srpskisampserver.forumsr.net

Gamemaster system:Gamemaster popularno kao GM. GM je slicno kao admin. GM ima sve opcije kao admin ali samo de level4(zavisi od level GM - a). GM opcije se nalaze isto na /ah. Ako se zbunite i neznate zasto je to to je zato sto su iste opcije od Admina i GM pa GM opcije su admin opcije do level koji je on. GM level se nabalja isto kao Admin level. A mozete i dobiti GM - a kada organizujemo neku trku za GM - a i ko pobedi dobija GM lvl 1 i 30k. Mozete se prijaviti za GM - a na nasem forumu: www.srpskisampserver.forumsr.net

Map system: Mi smo napravili mapu. Zajedno smo delili preko xfire(slicno kao facebook ili msn ko ima xfire nek me doda username:mrparad a od rydera je covekov98 a ja imam i msn:[email protected]). Ima banka , vjecnica itd u svim gradovima (lv,ls,sf). Ja sam scriptao i dodavao sam kako je reko a on je pravio samo mapu. Pa sam ja napravio ikone za kuce itd. Posteno smo uradili. Ja scriptao Filip pravio mapu.

Race system: Race je trka. Za trku nepise nigde komande (napravicemo uskoro). Znaju samo Head Admini a i samo admini i gm mogu napraviti trku. A ako je iko admin/GM a nezna race opcije to su:
Trka automobilima
/race  podizanje ograde za trku
/setracer1 [playerid]  pozvati igraca u trku na mesto broj jedan
/setracer2 [playerid]  pozvati igraca u trku na mesto broj dva
/streetstart  poceti trku
posle pise ko je prvi a ko drugi

Trka motorima:
/nrgready podizanje ograde za trku
/setnrg1 [playerid]  pozvati igraca u trku na mesto broj jedan
/setnrg2 [playerid]  pozvati igraca u trku na mesto broj dva
/nrgstart  poceti trku
posle pise koje prvi a ko drugi

Eto to su to od deataljima i informacija za jos pitanja posaljite ja cu vam dati ili Ryder

Vlasnici:Dino_Bloomer Filip_Covekov Ryder_Decker
Poslednja Izmena: Maj 14, 2010, 09:53:16 PRE PODNE od Christian_Bojic