Evropa Gaming Roleplay

Započeo [LC]Ryder, Maj 09, 2010, 22:33:23 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Meni se server ne sviÄ'a da rečem istinu, vidi se da nije ozbiljno jer u pocetku na nekom kratkom TUTu ima ovo "heheheh :)" To kao da j dijete radilo...
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...

Citat: Counter SA:MP poslato Maj 10, 2010, 15:32:58 POSLE PODNE
Pozeliti cu ti srecu iako znam da neces uspjet, no to me neveseli, veseli me sto si sa svojih 12g barem probao.

Nadam se da to nije upuceno meni jer ja nikako nemam 12 godina :D

Buff?
Daj nije Buff lud da im da mod.. ;)
Nevjerujem da je Buff,iako sam vidio nekog Drift Sanderson,mozda se zajebavao s tim "Ryderom"


EDIT:

Evo sta mi Boo poslo

[22:02:57] Admin Filip_Covekov: eee samo da nam ubaci event
[22:02:59] Admin Filip_Covekov: eee samo da nam ubaci event
[22:03:05] Admin Filip_Covekov: i ban ga
[22:03:07] Dexter_Herix kaze: (( nemoj ga ))
[22:03:09] Dexter_Herix kaze: (( ban ))


Sad mu Boo skino mod,sve mu skino uzivaj Fica
Poslednja Izmena: Maj 10, 2010, 18:08:07 POSLE PODNE od Devilni Vilko

pppppp kao prvo ja sam reko ocemo ga fakeban a ne ban budalo jedna i nemesaj se u nasa posla bre!sta ti tu se K...... sta ti znas i reko sam fakeban a ne ban!da se zezamo a i zasto bi reko ban ga kada je imao pristup hostu!  :D :D :D :D 8) 8) i zato nemas pojma a i molim mi buff-a da mi vrati host sifru jer je promenio i ukrao mi je host koji sam ja platio zato buff da ja trazim od host firme da stavi svoju sifru i da nemozes je promenit ili da mi lepo kazes zzzzzzzz Ryder..necu dalje o  to0me zato ili kazi sifru ili da ja provaljujem jel ces ti platiti ovaj mesec host jer je kod tebe sifra azato ili mi vrati host ili placaj po 699 dinara zato pppppp ssalim se odma da s vratio sifru majmune!
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Citat: zvucnici poslato Maj 10, 2010, 16:57:02 POSLE PODNE
Citat: Counter SA:MP poslato Maj 10, 2010, 15:32:58 POSLE PODNE
Pozeliti cu ti srecu iako znam da neces uspjet, no to me neveseli, veseli me sto si sa svojih 12g barem probao.

Nadam se da to nije upuceno meni jer ja nikako nemam 12 godina :D

Ma ne tebi, procitaj prvi post :D
Poslednja Izmena: Maj 10, 2010, 19:16:57 POSLE PODNE od Counter SA:MP

Citat: Ryder poslato Maj 10, 2010, 19:10:12 POSLE PODNE
pppppp kao prvo ja sam reko ocemo ga fakeban a ne ban budalo jedna i nemesaj se u nasa posla bre!sta ti tu se K...... sta ti znas i reko sam fakeban a ne ban!da se zezamo a i zasto bi reko ban ga kada je imao pristup hostu!  :D :D :D :D 8) 8) i zato nemas pojma a i molim mi buff-a da mi vrati host sifru jer je promenio i ukrao mi je host koji sam ja platio zato buff da ja trazim od host firme da stavi svoju sifru i da nemozes je promenit ili da mi lepo kazes zzzzzzzz Ryder..necu dalje o  to0me zato ili kazi sifru ili da ja provaljujem jel ces ti platiti ovaj mesec host jer je kod tebe sifra azato ili mi vrati host ili placaj po 699 dinara zato pppppp ssalim se odma da s vratio sifru majmune!
Sve vise i vise nepismenih.
Now on CroHerza Roleplay/DM.

Nikad zaboravit: rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter..

Ludi Grad <3...

Nekad Ludi Grad Head Admin..

RazoR aka Razor_Sky aka RazoRSkY aka DestinY aka MoneY aha The Game aka Laquilla....

Citat: Ryder poslato Maj 10, 2010, 19:10:12 POSLE PODNE
pppppp kao prvo ja sam reko ocemo ga fakeban a ne ban budalo jedna i nemesaj se u nasa posla bre!sta ti tu se K...... sta ti znas i reko sam fakeban a ne ban!da se zezamo a i zasto bi reko ban ga kada je imao pristup hostu!  :D :D :D :D 8) 8) i zato nemas pojma a i molim mi buff-a da mi vrati host sifru jer je promenio i ukrao mi je host koji sam ja platio zato buff da ja trazim od host firme da stavi svoju sifru i da nemozes je promenit ili da mi lepo kazes zzzzzzzz Ryder..necu dalje o  to0me zato ili kazi sifru ili da ja provaljujem jel ces ti platiti ovaj mesec host jer je kod tebe sifra azato ili mi vrati host ili placaj po 699 dinara zato pppppp ssalim se odma da s vratio sifru majmune!


Sta si ti tu reko, bog zna samo. ???

Citat: Devilni Vilko poslato Maj 10, 2010, 17:17:02 POSLE PODNE
Buff?
Daj nije Buff lud da im da mod.. ;)
Nevjerujem da je Buff,iako sam vidio nekog Drift Sanderson,mozda se zajebavao s tim "Ryderom"


EDIT:

Evo sta mi Boo poslo

[22:02:57] Admin Filip_Covekov: eee samo da nam ubaci event
[22:02:59] Admin Filip_Covekov: eee samo da nam ubaci event
[22:03:05] Admin Filip_Covekov: i ban ga
[22:03:07] Dexter_Herix kaze: (( nemoj ga ))
[22:03:09] Dexter_Herix kaze: (( ban ))


Sad mu Boo skino mod,sve mu skino uzivaj Fica

ahaha lool pa jos me i ogovarate xD zez se,stvarno nisam bio za to da ga banuje,ipak je gamemod i sve bilo Buffovo....:P a i mene briga vise za ovaj server,uskoro placam sopstveni host,Buff ce imati sve kontrole,ja cu samo da zevam okolo kao owner :)

To je meni buff napisao jel ga znam ijacu provalit host jer cemi kazati sifru hosta za me bas brigA a ti sto si navodno bufof priljatelj  :-[ buff je malo budala izvini te sto tako kazem jer sam i morao kazat ban a toje fakeban jer ume da naredjje mnogo :-[
mislim on je tu skripter a ne bog i nemoze meni narediti sta on oce evo ako neko moze i ako zeli mi pomoci oko servera mi posalje negov mod sto ga je napravio imam ja mnogo modova prevedenih i nasih ali bi hteo neko da mi da mod ako moze ali da bude Rp i u Ls gradu ako neko ima zelju a samo vam kazem sa CH ja priznajem to je dobar server svaka cast svima tamo i owneru svaka cast i djuro naravno oni su dobri skripteri najbolji na balkanu ja i cestitam a i filipo i luksa su isto dobri skripteri svi ste dobri skripteri alija nemam pojma da skriptam znaam nestho malo ali neznam sasvim ako neko moze mi da mod nek me doda na MSN ili mi ovde napise na MSN svoj mejl pa cuga dodat ako ima dobru volju xD ako neko moze nek mi da xD :D a i samo da kazem da admini sa CH su dobri pogotovu djuro i tony njema svaka cast ali nekim adminima sa CH necu sada da pricam su BUDALE! :'( zato sto se ban sami sebi neki tamo se kurce sta vec rade sa CH su skoro dosli ssvi skoro dosli pola admina ch na moj server pitaju za mod necu imena sada da im ne upropastim nestho srecno svima SAMO DA KAZEM KO ZELI MI DAT MOD NEK MI KAZE
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Citat: Ryder poslato Maj 10, 2010, 19:10:12 POSLE PODNE
pppppp kao prvo ja sam reko ocemo ga fakeban a ne ban budalo jedna i nemesaj se u nasa posla bre!sta ti tu se K...... sta ti znas i reko sam fakeban a ne ban!da se zezamo a i zasto bi reko ban ga kada je imao pristup hostu!  :D :D :D :D 8) 8) i zato nemas pojma a i molim mi buff-a da mi vrati host sifru jer je promenio i ukrao mi je host koji sam ja platio zato buff da ja trazim od host firme da stavi svoju sifru i da nemozes je promenit ili da mi lepo kazes zzzzzzzz Ryder..necu dalje o  to0me zato ili kazi sifru ili da ja provaljujem jel ces ti platiti ovaj mesec host jer je kod tebe sifra azato ili mi vrati host ili placaj po 699 dinara zato pppppp ssalim se odma da s vratio sifru majmune!
ljudi moji...evo vam dokaz da covjek nema vise od 10 godina -.-, sam si sebe prevario Ryder  :D :D
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

Boze dragi sta ti ryder vise pricas. :D

Zvucnici kazi im da nemam 10 godina vec 12  da ste bili tu videli bi neumem da vam opisem to sta je on sve radio plus meni skripter naredjuje na mom server sta ja da radim jer je to normalno a i nervirao me je ako neko moze da mi dam mod..uuuu imam ja kuci modove skoro od svih balkannskih samp server jedino nemmam od genius croherze-nikad necu imat croherzu canter samp nesthoo tako i jos neki modovi nemam ali imam modove od vecine samp server JEL NEKO MOZE DA MI DA MOD NJEGOV STO JE PRAVIO ILI IMA DA MI POZAJMI XD XD :DDDDD i dosta mi je buffa bre i STAVRNO KO OCE DA MI POMOGNE OKO SERVERA NEK MISE JAVI NECU GA BANAT JER NEZELIM SAMO ZELIM DA MI NE NAREDJUJE SAMO TO ME JE NERVIRALO KOD BUFFA AKO NEKO ZNA ILI OCE MI POMOGNE RECITE MI AKO MOZete
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Citat: Ryder poslato Maj 10, 2010, 19:26:28 POSLE PODNE
zato sto se ban sami sebi neki tamo se kurce sta vec rade sa CH su skoro dosli ssvi skoro dosli pola admina ch na moj server pitaju za mod necu imena sada da im ne upropastim nestho srecno svima

Ti admini sigurno nisu dosli tu zbog tebe nego zbog Buffa -.-

Citat: Ryder poslato Maj 10, 2010, 19:33:43 POSLE PODNE
Zvucnici kazi im da nemam 10 godina vec 12  da ste bili tu videli bi neumem da vam opisem to sta je on sve radio plus meni skripter naredjuje na mom server sta ja da radim jer je to normalno a i nervirao me je ako neko moze da mi dam mod..uuuu imam ja kuci modove skoro od svih balkannskih samp server jedino nemmam od genius croherze-nikad necu imat croherzu canter samp nesthoo tako i jos neki modovi nemam ali imam modove od vecine samp server JEL NEKO MOZE DA MI DA MOD NJEGOV STO JE PRAVIO ILI IMA DA MI POZAJMI XD XD :DDDDD i dosta mi je buffa bre i STAVRNO KO OCE DA MI POMOGNE OKO SERVERA NEK MISE JAVI NECU GA BANAT JER NEZELIM SAMO ZELIM DA MI NE NAREDJUJE SAMO TO ME JE NERVIRALO KOD BUFFA AKO NEKO ZNA ILI OCE MI POMOGNE RECITE MI AKO MOZete

Dobro dobro imas 12 godina shvatili smo...al se ponasas kao da imas 4...Imas tutove na forumu,na YouTube-u,gde hoces...Kad te nebi mrzelo da pocnes da ucis nego sto molis i ponizavas se za jebeni gamemod,bilo bi mnogo bolje....

ne molim nego pitam xD a i ti admini su doslli svi pre buffa xD mislis znas i sam ili nisi bio tu aj da pittamo semira ako hoces???????????
Poslednja Izmena: Maj 10, 2010, 19:41:02 POSLE PODNE od Ryder
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Citat: Ryder poslato Maj 10, 2010, 19:37:58 POSLE PODNE
ne molim nego pitam xD a i ti admini su doslli svi pre buffa xD mislis znas i sam ili nisi bio tu aj da pittamo semira ako hoces???????????

Ma pitaj i Boga oca vise me ne zanima nista o tom serveru,bez skriptera si propao......