[GM]CroMafia Roleplay [V 1.0]

Započeo [CM] BrunoHP, Maj 08, 2010, 22:23:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

N0NE


Citat: [AG]n0nE poslato Jun 01, 2011, 15:39:02 POSLE PODNE
pa napises gore Ime_Prezime xD


gdej cu gore pistai u local hostu ime prezime Bkt kliknem na samp debug odem conect local host nema nigdje da se upise ime..... :'(

www.Game-State.eu" style="border-style: none;

N0NE


Citat: [AG]n0nE poslato Jun 01, 2011, 16:05:35 POSLE PODNE
omg daj me ne nasmijavaj -.-

jel znas ti sta je local host to nije ono udjes start/gta san andreas multiplayer  -.-   :'( :'( :'(

www.Game-State.eu" style="border-style: none;

Citat: Mike the one poslato Jun 01, 2011, 16:13:25 POSLE PODNE
Citat: [AG]n0nE poslato Jun 01, 2011, 16:05:35 POSLE PODNE
omg daj me ne nasmijavaj -.-

jel znas ti sta je local host to nije ono udjes start/gta san andreas multiplayer  -.-   :'( :'( :'(

localhost ti je host sa tvoga kompjutera!
ako neko kaze da upises localhost isto ti je ko da upises 127.0.0.1 tj za samp odes u klijent i dodajes novi server kao i svaki normalni samo ip upises localhost:port ili 127.0.0.1:port
o moj boze sta jos vamo necu cut
STRANICA U IZRADI

Citat: Wicked poslato Jun 01, 2011, 17:14:17 POSLE PODNE
Citat: Mike the one poslato Jun 01, 2011, 16:13:25 POSLE PODNE
Citat: [AG]n0nE poslato Jun 01, 2011, 16:05:35 POSLE PODNE
omg daj me ne nasmijavaj -.-

jel znas ti sta je local host to nije ono udjes start/gta san andreas multiplayer  -.-   :'( :'( :'(

localhost ti je host sa tvoga kompjutera!
ako neko kaze da upises localhost isto ti je ko da upises 127.0.0.1 tj za samp odes u klijent i dodajes novi server kao i svaki normalni samo ip upises localhost:port ili 127.0.0.1:port
o moj boze sta jos vamo necu cut

znam i ja da je sa mog kompjutera kad ga add  u favorites pise da ne postoji tj. the server didnt respond :-\ :-\

www.Game-State.eu" style="border-style: none;

N0NE

znaci nesto nisi dobro napravio i  provjeri da ti je port u server.cfg  7777 jer ti taj automatski stavlja, i ovo nije tema za to nego trazi pomoc

nastoe daj pls stavi na download jel mi treba za moj server :D

Citat: Cupaja poslato Jun 01, 2011, 21:22:31 POSLE PODNE
nastoe daj pls stavi na download jel mi treba za moj server :D

?
Koliko sam ja shvatio neradi ti download.

evo ti novi link.
http://www.2shared.com/file/mEmMgqwb/CroMafia.html



Posjetite nas i osjetite razliku
www.balkan-city.info



193.192.59.151:7788


Game monitor nije u 100% tocan tj uvjek pokaziva manje

E brate skino sam otaj evoj mod al me nesto jbe kad se reg i sve i izadem iz server kad ponovo udem kade lozinka sa acc nije tacna tako nesto uglavnom ne moze pa u cemu bi mogao bit problem ?

Znate da je ovo jako stara tema koju ste refreshali i bug je s loginom,stavi da mozes /makeadmin s rconom

Kako se na ovom modu otvara kapija stavio sam na moj server al neznam kako se otvara kapija za sve

Citat: Andrijan poslato Jun 20, 2011, 14:01:07 POSLE PODNE
Kako se na ovom modu otvara kapija stavio sam na moj server al neznam kako se otvara kapija za sve
mislis na neku bandu/mafiju/org  ili ?
ako si radio sam svoju kapiju, moras ti sam napravit komandu s kojom se vrata otvaraju ;)

Meni se cini da se sa H ali nisam siguran :S
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer


Citat: suchi poslato Maj 31, 2011, 22:06:00 POSLE PODNE
Ima li ko ovu skriptu prepravljenu bez bugova,ako ko ima moze link za download hvala unaprijed...:)
hoces jos da ti neko da i sendvic pa hoces sok? Pa nije problem moze i muzicka zelja. Napravi sam sebi... to ti je moj iskren odgovor...
//