[GM]CroMafia Roleplay [V 1.0]

Započeo [CM] BrunoHP, Maj 08, 2010, 22:23:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.


Evo kada uhvatim slobodnog vremena staviti cu. Ubaciti cu i opening intro.

Zlatan_Ibrahimovic

E ljudi ima bug u CM modu...ja se regam sa jednim passwordom i tut zavrsim i tako.Pa ugasim server pokrenem udjem ukucam pogresnu lozinku i udjem.Kako to mozes to objasniti.I da kazem kad se logujem uvijek me spawna negdje tamo na livadama xD...Nez je li to kod svih ?

A ja imam drugi bug...Kad se regam sve OK...i kad izadjem pa opet udjem na serv,ono kao da mi opet bira ''>Civil<'' Ali nema nigde ''spawn'' pa ne mogu da se spawnam,po mapi vidim da setam,ali ne vidim nista,slika stoji,kao kad se regas,ali nema ni lika ni nista... :s Jedino /sethp 0 pa da se kill i onda mogu da igram...

Zlatan_Ibrahimovic


To je ona stara verzije jer zbog nestanka novije, clan je ovdje objavio V 1.0 i zahvalan sam mu na tome. Kada se logate, prvi put pogrijesite pass, a onda tocan upisite. Popraviti cu i to u novijoj verziji. Ako ima bugova samo javite.

Zlatan_Ibrahimovic

ja imam na novom kompu cromafia 0.3b mozda na njoj nema bugova xD

Sve CroMafia 0.3b imaju bugove koji su prijavljivani.

Stavi na novom modu i 3D text za kuce i bizzove i ubaci jos par evenata

Zlatan_Ibrahimovic

a pre dobri su modovi sa SF gradovima a rijetko naci :(

Ima li ko ovu skriptu prepravljenu bez bugova,ako ko ima moze link za download hvala unaprijed...:)
Balkan Games RPG

N0NE

omg tema iz 92, bas si je moro refreshat?

:D nije nego vidio tek ovo pa ako neko ima link za download bez bugova
Balkan Games RPG

na svibanj 8, 2010 hahahahhahaha nisi ni ti dobro
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

IMAM pitanje kako promjeniti ono ime na local hostu jer kad ocu testat neki gamemod izbaci me jer mi je ime player??

www.Game-State.eu" style="border-style: none;