Kultura sa Samp Arene

Započeo [CH]grudvo, Jun 14, 2009, 16:24:34 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

matejdz

Stavis da Rank 2+ moze koristiti /news te da se nakon svakog /news cega po 60 sec :-*

Ili kao na CH CS 1.6 krenes da reklamiras i kad stisnes enter pise : Ovaj server je strava(ili kako vec) xD hahaha :D
Citat: zerocoolosZatim su tu meni osobno dva najdraza
admina,a to su Funky i Kreso,decki hvala vam na
vasem trudu i zalaganju,sa vama mi je bilo puno lakse voditi samparenu.

nastavak ovoga o cemu se prica...
http://slike.hr/vidi/retard0.gif


PS: nisam rekao nista protiv nikoga i ovog svega...reklamiranja ima posvuda...al stvar je u tome da djuro ti sebi nedas reci neke stvari i stvar je u tome da puno puta znas pretjerati sa dokazivanjem necega da si ti u pravu i slicno...razumijem ja da si ti ipak ozbiljniji od ove tu balavurdije da se tako izrazim ali jbg nemora znacit da si ti uviek u pravu i da ti imas odgovor na sve... i stvar je u tome da sam gledao mal onaj scripting i to... jbte pa nemos tak takoreci bahat bit s tom rajom tamo..kuzim ja da ti pomazes ovde puno i sve to..al nekad kazes stvarno nesto sto nije ok za pocetnike kakvi su tamo....jbg ti decki ipak dodju da nauce nes i trea i njih shvatit..istina da su nekad dosadni svi al jbg tako je to... strpljenja bi barem svi treali imat...et toliko  :)


MrBaff

Citat: Don_Vito poslato Jun 15, 2009, 15:10:09 POSLE PODNE
nastavak ovoga o cemu se prica...
http://slike.hr/vidi/retard0.gif


PS: nisam rekao nista protiv nikoga i ovog svega...reklamiranja ima posvuda...al stvar je u tome da djuro ti sebi nedas reci neke stvari i stvar je u tome da puno puta znas pretjerati sa dokazivanjem necega da si ti u pravu i slicno...razumijem ja da si ti ipak ozbiljniji od ove tu balavurdije da se tako izrazim ali jbg nemora znacit da si ti uviek u pravu i da ti imas odgovor na sve... i stvar je u tome da sam gledao mal onaj scripting i to... jbte pa nemos tak takoreci bahat bit s tom rajom tamo..kuzim ja da ti pomazes ovde puno i sve to..al nekad kazes stvarno nesto sto nije ok za pocetnike kakvi su tamo....jbg ti decki ipak dodju da nauce nes i trea i njih shvatit..istina da su nekad dosadni svi al jbg tako je to... strpljenja bi barem svi treali imat...et toliko  :)



reci mu ljubavi...

Citat: Don_Vito poslato Jun 15, 2009, 15:10:09 POSLE PODNE
nastavak ovoga o cemu se prica...
http://slike.hr/vidi/retard0.gif


PS: nisam rekao nista protiv nikoga i ovog svega...reklamiranja ima posvuda...al stvar je u tome da djuro ti sebi nedas reci neke stvari i stvar je u tome da puno puta znas pretjerati sa dokazivanjem necega da si ti u pravu i slicno...razumijem ja da si ti ipak ozbiljniji od ove tu balavurdije da se tako izrazim ali jbg nemora znacit da si ti uviek u pravu i da ti imas odgovor na sve... i stvar je u tome da sam gledao mal onaj scripting i to... jbte pa nemos tak takoreci bahat bit s tom rajom tamo..kuzim ja da ti pomazes ovde puno i sve to..al nekad kazes stvarno nesto sto nije ok za pocetnike kakvi su tamo....jbg ti decki ipak dodju da nauce nes i trea i njih shvatit..istina da su nekad dosadni svi al jbg tako je to... strpljenja bi barem svi treali imat...et toliko  :)



Procitaj ovo sto je zerocoolos napisao :S

Citat: zerocoolos poslato Jun 14, 2009, 21:53:16 POSLE PODNE
evo da se ja ukljucim u raspravu. Deny kad ste ti i emir vodili rpg stalno ste slali igrace na ch da reklamiraju zato ne pricaj sad gluposti... a sto se tice reklamiranja ja strogo zabranjujem svojim igracima da reklamiraju na bilo kojem serveru, ne samo ch, a naravno i dogovorio sam se s bandzijem ukoliko bude ovoga da cemo jedan drugoga o tome obavijestiti i sankcionirati te igrace!
Poslednja Izmena: Jun 15, 2009, 17:20:41 POSLE PODNE od [SA]SampArena[SA]
Citat: zerocoolosZatim su tu meni osobno dva najdraza
admina,a to su Funky i Kreso,decki hvala vam na
vasem trudu i zalaganju,sa vama mi je bilo puno lakse voditi samparenu.

i sta si ti sad meni reko s time???  :?
svasta....ja sam reko za scripting momce...ma de sta se objasnjavam jednom sam radi botova obrisao acc nezelim se bedirat..tko ima iole nesto u glavi skuzit ce sta sam htio rec...tko ne skuzi nek pizdi  ;)

PS:baffy ljubavi vidis kako si ti skuzio  :D volim te sjeco moja... :laugh:


Citat: zerocoolosZatim su tu meni osobno dva najdraza
admina,a to su Funky i Kreso,decki hvala vam na
vasem trudu i zalaganju,sa vama mi je bilo puno lakse voditi samparenu.

ma on se naso slikat kad je na SA bilo jedno 5/200 a na CH 0/200 i onda nesto sere, a vidi njim na server trackeru dnevno max imaju 24 igraca, a na CH server trackeru se vidi da imaju max 35, NJUBE
matejdz: Kakav ti je to potpis?

matejdz

Ti bi mogao jedan BANcek pokupiti...

Ne svadaj se stalno...

Citat: [CH]Croherza U Srcu poslato Jun 15, 2009, 22:18:01 POSLE PODNE

Jel ja?

Ja samo govorim svoje misljenje ;)

ne ti mislio je na mene ili prossa
Citat: zerocoolosZatim su tu meni osobno dva najdraza
admina,a to su Funky i Kreso,decki hvala vam na
vasem trudu i zalaganju,sa vama mi je bilo puno lakse voditi samparenu.

matejdz

Valjda na onoga ispod koga sam napisao, da nije na prossa onda bih stavio citat...

Eh djeco moja...

[CH]grudvo

Citat: zerocoolos poslato Jun 14, 2009, 21:53:16 POSLE PODNE
evo da se ja ukljucim u raspravu. Deny kad ste ti i emir vodili rpg stalno ste slali igrace na ch da reklamiraju zato ne pricaj sad gluposti... a sto se tice reklamiranja ja strogo zabranjujem svojim igracima da reklamiraju na bilo kojem serveru, ne samo ch, a naravno i dogovorio sam se s bandzijem ukoliko bude ovoga da cemo jedan drugoga o tome obavijestiti i sankcionirati te igrace!

auuu sad malo krivo sto denya nema? ja sam reko ko ode na CH ban mu je a ja ti to ne znas jer te nikad nije bilo ;) kako god ti odjebi...jasno?


a to sto se tice tog za lvl 2+ ad ja sam to predlozio na CH rpg/dm al pliva reko kako ja samo "skupljam postove" djaba kad te neki ljudi mrze (kao zoran) (pliva me mrzi jer sam bolji u cs xD) ne obaziru se na tebe djuro zna dok sam ja bio tamo da je serv. bio pun...al necu o tome jer on sebi stvari neke neda dokazati...stvarno djuro pogledaj realno evo sad mi imamo 13 igraca vi 10....smijesni ste bgm poredite se s nama? hhhhh kad je bio update na ch rpg znas kolko je bilo igraca? 100/100 to vi samo mozete sanjati jer ja da sam htjeo ostati kod tebe ostao bih al ja i emir smo imali dogovor koji smo ispostovali ;)

toliko o tome ovde lock
Poslednja Izmena: Jun 15, 2009, 23:47:01 POSLE PODNE od [CH]grudvo

Ma ne mogu vlasnici na svakoga utjecati ali mogu na dosta... Recimo sa CH i GF-a se najmanje reklamira na ostale servere ali to je sve zato sto vlasnici tako nastoje odrzati igrace i kazniti ih.