Kultura sa Samp Arene

Započeo [CH]grudvo, Jun 14, 2009, 16:24:34 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

[CH]grudvo

Evo djuro ti rece CH ima manje igraca od arene sad je kod vas 9 kod nas 19 pa ako ima vise sto onda radite ovo:

http://slike.hr/vidi/samp32914.png

Skreni malo igracima paznju da ne reklamiraju, jer je to bijedno....al fkt kad je vama neko CH zadnji put reklamiro?

Citat: zerocoolosZatim su tu meni osobno dva najdraza
admina,a to su Funky i Kreso,decki hvala vam na
vasem trudu i zalaganju,sa vama mi je bilo puno lakse voditi samparenu.

ma meni je ovo sve bezveze ovo prijavljivanje jer sto god vlasnici servera napravili da pokusaju smanjiti ili ukinui reklamiranje uvijek ce se javljat speconje koju ce reklamirat sta god im napravite tako da   ;D

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









Citat: [BSF]galeb poslato Jun 14, 2009, 17:00:31 POSLE PODNE
ma meni je ovo sve bezveze ovo prijavljivanje jer sto god vlasnici servera napravili da pokusaju smanjiti ili ukinui reklamiranje uvijek ce se javljat speconje koju ce reklamirat sta god im napravite tako da   ;D

da , nadje se neki MaloUmnik(izvinite) i hoce zajebat nekog ali ne moze(deny ne mislim na tebe vec na tog sto reklamira) :S
Citat: zerocoolosZatim su tu meni osobno dva najdraza
admina,a to su Funky i Kreso,decki hvala vam na
vasem trudu i zalaganju,sa vama mi je bilo puno lakse voditi samparenu.

upravo to svaki server ima svoje vjerne igrace koji nece otici ni da neznam sta napravis ;D bezveze mi sve ovo xD

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









r4z0r

Ma pustite ih neka rade jednom ce .. dobit ce ban i clear ce se chat .. sto se mene tice slobodan im je CH DM neka se usude spamat .. doce na samp arenu 10 ljudi koji ce spamat puno vecom brzinom .. mislim krajnje bezze to sto radite :S

zerocoolos

evo da se ja ukljucim u raspravu. Deny kad ste ti i emir vodili rpg stalno ste slali igrace na ch da reklamiraju zato ne pricaj sad gluposti... a sto se tice reklamiranja ja strogo zabranjujem svojim igracima da reklamiraju na bilo kojem serveru, ne samo ch, a naravno i dogovorio sam se s bandzijem ukoliko bude ovoga da cemo jedan drugoga o tome obavijestiti i sankcionirati te igrace!

dosao je neki dan igrac sa imenom Djuro_Zero na CH RPG/DM i kao kaze ima prijedlog u vezi SampArene i CH, a nakraju spusti na /ad ip i url foruma  ::)
matejdz: Kakav ti je to potpis?

Vlasnik server jednostavno na to nemozte nikako utjecat..Nije on u njihovima glavama...

Zasto bi djuro ili bilo koji vlasnik servera najebao zato sto mu neki igrac reklamira...lol?

zerocoolos

Citat: prosso poslato Jun 15, 2009, 06:18:43 PRE PODNE
dosao je neki dan igrac sa imenom Djuro_Zero na CH RPG/DM i kao kaze ima prijedlog u vezi SampArene i CH, a nakraju spusti na /ad ip i url foruma  ::)

heh, to sigurno nisam ja dolazio... kakve ti gluposti pises omg ???

Isto kao kada bi ja sada usao sa Nickom Dujma_Black i reklamirao GF lol

Stavite da /ad nemogu koristiti igraci sa level 1, stavite da treba biti level 2 +
Tako da se nece konektat i odma /ad
Tako to stoji na balkan mafiji i na /ad nikad nema reklama
Poslednja Izmena: Jun 15, 2009, 13:50:13 POSLE PODNE od Vuki



ma lol... mislis da to nesto znaci, deckima na gf je /ad na lvl 3+, a opet ima reklame  :-*
matejdz: Kakav ti je to potpis?