Glavni razgovor #19

Započeo K4[Я]!K3, Oktobar 19, 2012, 19:28:59 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Ma to ti pričam,SA-MP je super i igrice ostale. Sve je to cool,ok,super itd. i namjenjeno da te zabavi dok ubijaš dosadu. Ali kakve koristi stvarno u životu imaš od toga 0-24h ako igraš? Kod nas ne možeš postati sportista (barem ako ništa tako lako). Političar ne možeš jer oni ubacuju svoju familiju da ih naslijedi. Ne možeš ništa postati osim čovjeka koji prodaje na pijaci (nedaj Bože da neko pomisli da je uvreda,potpuno ih poštujem!). Sjebano je to skroz kod nas,pogotovo u B&H. Što se tiće tih cura,ma iskreno... jednom će naići ona prava (valjda ako je to ikad moguće u stvarnom životu). Ali ja mislim da je zakljućak da je najbolje otići u inostranstvo i tamo živjeti. Pa prositi,prositi,nego kod nas raditi. Jesi vidio ono? Hoće da nam ukinu oružane snage? Željeznice nemaju po 3 mjeseca plaće. GRAS vozi u sjebanim vozilima jer vlada hoće da ih privatizira.
Poslednja Izmena: Oktobar 23, 2012, 22:23:46 POSLE PODNE od Tvrtko






Citat: Tvrtko poslato Oktobar 23, 2012, 22:20:49 POSLE PODNE
Ma to ti pričam,SA-MP je super i igrice ostale. Sve je to cool,ok,super itd. i namjenjeno da te zabavi dok ubijaš dosadu. Ali kakve koristi stvarno u životu imaš od toga 0-24h ako igraš? Kod nas ne možeš postati sportista (barem ako ništa tako lako). Političar ne možeš jer oni ubacuju svoju familiju da ih naslijedi. Ne možeš ništa postati osim čovjeka koji prodaje na pijaci (nedaj Bože da neko pomisli da je uvreda,potpuno ih poštujem!). Sjebano je to skroz kod nas,pogotovo u B&H. Što se tiće tih cura,ma iskreno... jednom će naići ona prava (valjda ako je to ikad moguće u stvarnom životu). Ali ja mislim da je zakljućak da je najbolje otići u inostranstvo i tamo živjeti.

pa gledaj.. ako ti roditelji dozvole da igraš 0-24 onda ti nisi kriv, nego oni.

Ma šta roditelji nemaju pojma kakvo je to u stvari zlo čovjeće. To u njihovo vrijeme nije ni postojalo.
Volio bih da nikad nisam ni kupio računar i izgubio ovolike sate na njemo već da sam to iskoristio za nešto drugo u bilo kakve druge svrhe.
Poslednja Izmena: Oktobar 23, 2012, 22:26:31 POSLE PODNE od Tvrtko






Da sam negdje volontirao barem bi imao nekakvog iskustva i osjećao bi se da sam nešto korisno uradio,a ovako niti sam šta uradio već sam samo sate života potrošio u [cenzura]osti koje neću ni na samrti oprostiti sam sebi jer sam mogao toliko toga učiniti,a nisam.
Poslednja Izmena: Oktobar 23, 2012, 22:30:23 POSLE PODNE od Tvrtko






Eto onda volontiraj na pijaci.. jer ako fejsbuk ima non-stop 900 mil. + online korisnika netreba ukinut samo igre nego i njih  :D
a ti ako nisi niÅ¡ta naučio koristeći internet onda čisto sumnjam da ti neÅ¡to drugo može pomoć.. gledajući koliko ti "stariji" ljudi znaju onda mi je žao Å¡to nisu imali neÅ¡to ovako.. kao mi sad.  ;D

Ma ne,da nisam imao računar nikad engleski jezik nebih znao progovoriti (u školi te nauće samo neke osnove odnosni da znaš reći kako se zoveš i koliko godina imaš lol),naučio sam ga igranjem igrica i pričajući sa ostalim igračima unutar igre. Ali koliko dnevno sati sam potrošio u to učenje,a koliko u besposlice. Super je imati internet i na wikipediji naći sve što te zanima bez da moraš ići u biblioteke,knjizare itd. Ali mislim na gubljenje vremena igrajući i drkajući kurac (nemislim bukvalno) po sajtovima odakle ništa pošteno nećemo naučiti.
Poslednja Izmena: Oktobar 23, 2012, 22:33:56 POSLE PODNE od Tvrtko






Eto naučio si strani jezik bez da si iÅ¡o iz države.. budi online 1h dnevno ili 5h tjedno jer ja nemam namjeru dalje četat s tobom  :D

Citat: Shockâ,,¢ poslato Oktobar 23, 2012, 22:33:34 POSLE PODNE
Dzaba ti je to je kao droga izbrise se FejsBuk i svi odose na MySpace il twiter
:D

Citat: K4[Я]!K3â,,¢ poslato Oktobar 23, 2012, 22:35:58 POSLE PODNE
Eto naučio si strani jezik bez da si iÅ¡o iz države.. budi online 1h dnevno ili 5h tjedno jer ja nemam namjeru dalje četat s tobom  :D

Citat: Shockâ,,¢ poslato Oktobar 23, 2012, 22:33:34 POSLE PODNE
Dzaba ti je to je kao droga izbrise se FejsBuk i svi odose na MySpace il twiter
:D

Ja ću tebe banovati zbog spama.

Pozdrav,
Korisnik uklonjen!






Gledajući ovaj tok oproštaja, sve bolji i bolji likovi idu, a sve više botova(bez uvrede) dolazi...

Iskreno šta serete, ako će ljudi igrat samp nek igraju, ako će ljudi bit prosjaci šta vas brige? Brinite za svoj život. Mislim da na ovom forumu 5% misli na svoju budućnost, iii šta mene boli brige ko ide na fax ko ne?
Ja s 18 idem u Kanadu radit, jel to koga brige? Ne. Zato ne pišite ovakve glupe postove o budućnosti jer su ovdje samo djeca glupa kao haske i ta ekipica.

Na ove šta odlazu, kako ne kužite da nikoga ne zanima šta idete ća?


Citat: вιg вÏ...ηηу poslato Oktobar 23, 2012, 23:17:42 POSLE PODNE
Gledajući ovaj tok oproštaja, sve bolji i bolji likovi idu, a sve više botova(bez uvrede) dolazi...

Bolji likovi? Većina njih je jedva godinu dana na ovom forumu i onda se likovi umisle da su poželjni ovde, tako šta ispamaju jebenih 1000 postova. Lol.

Citat: [SX] TiXoR_ poslato Oktobar 23, 2012, 23:19:37 POSLE PODNE
Citat: вιg вÏ...ηηу poslato Oktobar 23, 2012, 23:17:42 POSLE PODNE
Gledajući ovaj tok oproštaja, sve bolji i bolji likovi idu, a sve više botova(bez uvrede) dolazi...

Bolji likovi? Većina njih je jedva godinu dana na ovom forumu i onda se likovi umisle da su poželjni ovde, tako šta ispamaju jebenih 1000 postova. Lol.

Shock i ColdPlay, barem po meni, nisu takvi. Likovi su mi dosta puta pomogli, i izašli u susret, i hvala im za to...

Vi što idete i serete nešto da gubite vrijeme opet ćete biti na fb-u(ili nekoj stranici) i raditi isto
Poslednja Izmena: Oktobar 23, 2012, 23:43:32 POSLE PODNE od Hitman

Citat: Hitman poslato Oktobar 23, 2012, 23:43:02 POSLE PODNE
Vi što idete i serete nešto da gubite vrijeme opet ćete biti na fb-u(ili nekoj stranici) i raditi isto
A ti sto se pravis pametan,procitaj vise puta sta je napisao  ;)
Poslednja Izmena: Oktobar 23, 2012, 23:44:11 POSLE PODNE od [RS:RP]Sauron

Citat: [RS:RP]Sauron poslato Oktobar 23, 2012, 23:44:01 POSLE PODNE
Citat: Hitman poslato Oktobar 23, 2012, 23:43:02 POSLE PODNE
Vi što idete i serete nešto da gubite vrijeme opet ćete biti na fb-u(ili nekoj stranici) i raditi isto
A ti sto se pravis pametan,procitaj vise puta sta je napisao  ;)

A ti se vrati koju stranicu iza... I ne pravim se pametan, kad će opet isto vremena provoditi na netu..