[Zahtijev] Opis igre MineCraft

Započeo Coldplay, Septembar 07, 2012, 19:06:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Ne mapuje se nego se gradi :D a tesko je napraviti ali oni koriste World Edit plugin pa mogu da postavljaju kao Puco Kocki obelezi odakle dokle i to se napuni sa kockama kojim one zele itd...

CitatBad video card drivers!   
sama ti rec kaze losi driveri za graficku probaj da ih Update



Citat: Shoorty poslato Septembar 07, 2012, 20:02:00 POSLE PODNE
Moje Misljenje:

Minecraft mi je uzasno [cenzura]a igrica, i po izgledu mi lici kao da je pre za decu od 9 godina nego za ljude on 18.

Tvoje mišljenje je skroz glupo ali o tome ne treba raspravljati,Minecraft je mnogo dobra igrica a grafika jeste loša ali ti Kupi Premium pa ćeš imati sve extra.Primer većini ljudi se ne svidi igrica neka po izgledu ali kad je malo zaigraš onda vidiš koliko je zabavno igrati je i MC igra mnogo ljudi

OMG GRAFIKU SU NAMJERNO TAKO NAPRAVILI
Igram CoD4 & Dotu2
Moj xFire:cijuciks
Moj Steam:Doctor
Dota 2 movie : http://www.youtube.com/watch?v=9h4MPefc3Fo

Jedno pitanje jel ja i npr coldplay udjemo na isti server i vidimo se na mapi mi smo neprijatelji ili ne ?
i jel mozemo nas 2 da gradimo jednu kucu zajedno ? i daj te taj download link da skinem i sta sve treba i ip od server i jel ce da mi radi na NVidia 9500 1gb rama ?

Citat: [NX:RP] αησηумσÏ...Ñ• poslato Septembar 07, 2012, 22:26:48 POSLE PODNE
Jedno pitanje jel ja i npr coldplay udjemo na isti server i vidimo se na mapi mi smo neprijatelji ili ne ?
i jel mozemo nas 2 da gradimo jednu kucu zajedno ? i daj te taj download link da skinem i sta sve treba i ip od server i jel ce da mi radi na NVidia 9500 1gb rama ?
Radice ti , ima dosta servera , neki serveri dozvoljavaju pravljenje regiona tj. u tom regionu mogu samo clanovi regiona cepati drva i to :D I vi odlucite dali ste neprijatelji ili ne :D Vas neprijatelji su zombiji , koji dolaze nocu...ruse vam kuce pa zato pravite zamke :)
ODSUTAN

Citat: Shoorty poslato Septembar 07, 2012, 20:02:00 POSLE PODNE
Moje Misljenje:

Minecraft mi je uzasno [cenzura]a igrica, i po izgledu mi lici kao da je pre za decu od 9 godina nego za ljude on 18.

Ti nikad u životu tu igricu nisi pokrenuo pa nemoj laprdat gluposti.Igrica je ok za sve uzrasti jer je zabavna i nikad nije dosadna.






Mappanje :D To su sve Builderi napravili kao na SA:MP-u GM-ovi tako nešto slično samo imaju sve iteme koje postoje i nemogu dijelit te iteme drugim igračima.Ti možeš ić negdje u divljinu i napravit svoju kuću.

Ma oke je sve to nego dajte download :D i Ip od tog srva i jel potreban jos neki program za igranje multiplayer ili ne ?


Ja sam skinuo ono registrovao se i kad sam upalio ono MineCraft Launcher posao da se ulogujem i pise mi User Not Premium a aktivirao sam i sve to

Citat: [NX:RP] αησηумσÏ...Ñ• poslato Septembar 07, 2012, 22:52:06 POSLE PODNE
Ja sam skinuo ono registrovao se i kad sam upalio ono MineCraft Launcher posao da se ulogujem i pise mi User Not Premium a aktivirao sam i sve to

Pitajte Grottia na PM link za download,jer sam uplodao maloprije Crackan MC :) Samo nick upišeš i igraš pa neka vam da


ako je nadjes nes se pokajati igra je pre pre
zakon

Ajde Nikola ili Mayer, ako moze skype, na RoB nemogu pocet igrat, jer neznam ona pitanja :D