[Zahtijev] Opis igre MineCraft

Započeo Coldplay, Septembar 07, 2012, 19:06:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo, neznam jos dali da pocem igrati ovu igru, mozete mi ukratko opisati o cemu se radi? Koliko sam ja shvatio prezivljava se negdje i tako nesto? Samo kratki opis i to je to, da vidim o cemu se radi ;)
Hvala unaprijed :)

Ovako.Bolje ti je igrat multiplayer i možeÅ¡ ić na druge servere.Ako želiÅ¡ otvorit svoj server skup ti je ko 5 samp servera mjesečno sa 20 slotova.Igrica malo zauzima.Pusti sad te pi*ke materine preÄ'imo na "Kako se igra".Znači na početku se registriraÅ¡ i onda idi negdje daleko od spawna i prvo skupljaj drva.Drva možeÅ¡ sječ rukom i sjekirom.MožeÅ¡ sa svime,al sa sjekirom najbolje.Onda stisneÅ¡ E i imaÅ¡ kao invertory i imaÅ¡ u kutu kao 4 kocke i u tu jednu staviÅ¡ drva i onda preradiÅ¡ drvu.Od tog drva možeÅ¡ radit ostale iteme. www.minecraft-crafting.net .Tu imaÅ¡ sve kako stvarat,a prvo sa preradenim drvom moraÅ¡ napravit "Crafting table".Bez toga nemožeÅ¡ niÅ¡ta radit.StisneÅ¡ "E" i onda preraÄ'eno drvo staviÅ¡ u te 4 kockice(po 1 u svaku kocku) i dobijeÅ¡ Crafting Table.Idemo dalje...svi pričaju kako su to kocke ko lego i ta sranja,ne! to nije lego jer tu možeÅ¡ Å¡iÅ¡at ovce pa dobit vunu,mlijeko uzimat od krave,od kokoÅ¡ke jaja,ubijat lignje pa dobit crnu boju,imat svoj psa koji te čuva i sljedi,mačku i tako.Vrlo je dobra igrica i preporučio bi ti je da igraÅ¡ na jednom serveru,ako oćeÅ¡ IP javi se na PM.I da ponoći kad sunce izaÄ'e po mraku ti se stvaraju zombiji,pauk,strelci itd... :)
Poslednja Izmena: Septembar 07, 2012, 19:14:49 POSLE PODNE od [BG]Mayer

Postoji SP i MP , MP je naravno bolji a to zavisi i od servera.
Odavno nisam igro MC ( ne mogu xD ) pa sam mozda nesto zaboravio :
Postoje 3(valjda)modova:
-Creative -Beskonacno svega xD
-Survival - sama rec kaze :D
3. se ne secam xD
Znaci svet je ne ogranicen , mozes da craftas iteme , pravis svoje pecine , takodje imas i PvP(player vs player) Nocu dolaze zombiji koji mogu da te ubiju itd...Pre igranja nemoj da pogresis tako sto ces da udjes odma u igru kao ja :D Prvo procitaj wiki , ima dosta korisnih stvari! :) Ako te jos nesto zanima pitaj na PM :D


Citat: [BB]Eagle poslato Septembar 07, 2012, 19:07:10 POSLE PODNE
[cenzura] , nemoj to da igras.
Bas nije -.-' Do jaja je igrica ( nekima ) . Svako ima svoj ukus ali to je medju najigranijim igrama sveta.
Poslednja Izmena: Septembar 07, 2012, 19:09:39 POSLE PODNE od Daniel Zero
ODSUTAN

Hvala svima ;)
Inace koliko sam ja shvatio
-Kao sto sam i predpostavio, grafika je malo losija, ali to ne utjece na igranje
-Bolji je MP nego SP
Pitanja:
Jeli ja kada igram na nekom serveru, to s nekim gradim kuce i to, ili svim se brinu za sebe?


Koliko god seru ljudi po toj igri, to je igra koja se ne vidja svaki dan odnosno, ispocetka ces mislit da igra ne valja, ali kad se zaigras neces moc prestat igrat. Igra je vrlo jednostavna jer je cijela u kockama(doslovno). Najbolji balkanski MC srw ti je Rebirth of balkan msm najjaci po igracima ovdje. Pogledaj si na netu kako izgleda igra imas dosta texture packova za nju koji uljepsaju cijelu igru.

EDIT: @Coldplay 2. put: Imas servera koji su iskljucivo PVP znaci ubijanje drugih igraca da dobijes sto veci skor i da imas sto vise para a imas i takve servere da sam gradis svoju kucu i sam se brines za sebe
Poslednja Izmena: Septembar 07, 2012, 19:19:51 POSLE PODNE od [DH:RP]Accardo.css

Ajde samo jos malo trazim opisa tog prezivljavanja ''Survajvorkako vec xD''

Tu s nekim budem, pa skupa prezivljavamo ili smo neprijatelji :D



I mislio sam na RoB jer vidim da vi imate igraca ;)

[quote author=[OG:RP] ColdPlay link=topic=52876.msg385675#msg385675 date=1347038691]
I mislio sam na RoB jer vidim da vi imate igraca ;)
[/quote]

Tu sam te mislio i dovest :D

Mayer ajde skype na PM pa da se dopisujemo da me malo odvedes u svijet MC :D


Taman gledam trailer od RoB, pa se pitam, jeli ono tesko sve mappati :D

Oprostite na DP, ali nemogu instalirati pise mi ovo...


      Bad video card drivers!     
      -----------------------     

Minecraft was unable to start because it failed to find an accelerated OpenGL mode.
This can usually be fixed by updating the video card drivers.



--- BEGIN ERROR REPORT 7fe0271 --------
Generated 07.09.12. 19:46

- Minecraft Version: 1.3.2
- Operating System: Windows 7 (x86) version 6.1
- Java Version: 1.6.0_30, Sun Microsystems Inc.
- Java VM Version: Java HotSpot(TM) Client VM (mixed mode), Sun Microsystems Inc.
- Memory: 431152680 bytes (411 MB) / 518979584 bytes (494 MB) up to 1037959168 bytes (989 MB)
- JVM Flags: 2 total; -Xms512m -Xmx1024m
- LWJGL: 2.4.2
- OpenGL: ~ERROR~ NullPointerException: null
- Is Modded: Probably not
- Type: Client
- Texture Pack: ~ERROR~ NullPointerException: null
- Profiler Position: N/A (disabled)[failed to get system properties (java.lang.NullPointerException)]


org.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated
at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method)
at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.choosePixelFormat(WindowsPeerInfo.java:52)
at org.lwjgl.opengl.WindowsDisplay.createWindow(WindowsDisplay.java:185)
at org.lwjgl.opengl.Display.createWindow(Display.java:311)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:856)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:784)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:765)
at net.minecraft.client.Minecraft.a(SourceFile:233)
at net.minecraft.client.Minecraft.run(SourceFile:516)
at java.lang.Thread.run(Unknown Source)
--- END ERROR REPORT 637b1531 ----------