Neki zanimljivi serveri/modovi

Započeo [AG]ukolazaNinje, Septembar 05, 2012, 11:29:50 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Tema je napravljena kako biste ljudima pokazali neke zanimljive modove na kojima igrate/za koje znate.
Mnogi ne znaju za neke druge modove, osim za (T)DM, RP, Stunt, FreeRoam itd. Pa cete imati priliku ovde da im objasnite neke nove modove/servere.

Evo da pocnem...Mod koji se meni dosta svidja jeste PTP, ili ti Protect The President, radi se o modu koji podseca na DM, ali je obogacen nekim zanimljivim stvarima.
Naime, svrha igre jeste da postoje timovi: President (jedan igrac), Vice President(jedan igrac), Security(10-ak), Police, Swat(srazmerno igracima), Terorrist(srazmerno igracima) i Civilians(moze ih biti koliko hoce). Cilj igre je razlicit za svaki Tim, takodje svaki Tim ima svoju duznost, /duty....
President se trudi da pobegne od Terora, Vice President takodje, a posle smrti Presidenta, Vice postaje President. Security je obezbedjenje za Presidenta i oni moraju da budu non-stop sa njim...Policija stiti predsednika i ubija Terore, a Teroristi, kao sto predpostavljate jure Predsednika. To je to...Civili, naravno imaju pravo na sve.
Mogu ubijati koga hoce, cak i medjusobno, ali Policija ima pravo da ih juri/ubija ukoliko to rade.

Nadam se da vam se svidja. Evo IP tog servera pa pogledajte kako je:
91.121.6.5:7777

taj mod sam ja edito i objavio ovdje negdje
radim trenutno update pa cu opet objavit :D
ugl mod je odlican za zabavu

Nekad sam tamo igrao stalno sa prijateljima i odlican je server .... samo sto nema puno takvih

Igrao sam taj mod nekoliko puta dobar je =)..
Preporucujum vam Zombie Apocalypse RPG , znaci RPG server samo za zombijima =) Nemogu bas puno objasnjivati jer nisam dugo igrao ..
ODSUTAN

Od TDM srw-a bi vam preporucio ovaj novi philipsov ;D

Ne znam neÅ¡to. Sve sam modove gotov igrao (RP, DM, TDM, Stunt, Freeroam itd.), ali mi neÅ¡to freeroam najbolji, i stunt. Ali naravno, i HARD RP serveri mi se isto tako sviÄ'aju.

Da vam pojasnim...Ako stavljate modove, malo opisite.
Ali nemojte ove poznatije, tipa: RP, DM, FR itd. Nego neke drugacije, PTP, Sumo itd. ;)
I dozvoljeno je komentarisanje... :)

Dobar je UIF, jedan od najboljih


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

Eh, ti sad kazes UIF, a ne citas sta sam ja napisao.
Znaci, nemoj samo dodjes i das IP, ili kazes dobar je.
Nego malo objasni, nit znam sta znaci, niti o cemu se radi.
Sad treba da Guglam i idem IG, citaj prvo post, pa kasnije postaj svoje.

Evo jedan SUMO srw 91.121.97.26 : 7 7 8 7 ...ja igram kad mi je dosadno..mappe su predobre ;D.Na srw je dozvoljen samo engleski jezik ( daju banove za krsenje :/ ).Admini su stalno tu, ima dosta cheatera pa moraju da rade ;D.Udjite i vidite ;D
Poslednja Izmena: Septembar 05, 2012, 21:55:46 POSLE PODNE od Payne97â„¢

Ispravi post, inace brisem, jer sam objasnio kako treba.
Prvo objasni sta je SUMO, pa onda dalje. ;) Ajde, nije toliko tesko. ;)

Aha, evo to je United Islands Freeroam, dnevno prosjek igraca je 500+, ima dosta nasih ljudi, tj. sto pricaju nas jezik...
Ima za DM, za stunteve ... Sve, jedino lose je sto svako koristi cit, pa jebiga... Al sve u svemu predobar

Kucas /cs i porta te gdje se igra dm, sto lici na jednu mapu od CS, de_aztec ako se ne varam ili italy

Evo ovdje jedan videozapis:

http://www.youtube.com/watch?v=s957aQDwSfo

:D


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić


Citat: dknez15 poslato Septembar 05, 2012, 23:01:58 POSLE PODNE
Aha, evo to je United Islands Freeroam, dnevno prosjek igraca je 500+, ima dosta nasih ljudi, tj. sto pricaju nas jezik...
Ima za DM, za stunteve ... Sve, jedino lose je sto svako koristi cit, pa jebiga... Al sve u svemu predobar

Kucas /cs i porta te gdje se igra dm, sto lici na jednu mapu od CS, de_aztec ako se ne varam ili server uklonjen!

Evo ovdje jedan videozapis:

http://www.youtube.com/watch?v=s957aQDwSfo

:D

FIno

Citat: dknez15 poslato Septembar 05, 2012, 23:01:58 POSLE PODNE
Aha, evo to je United Islands Freeroam, dnevno prosjek igraca je 500+, ima dosta nasih ljudi, tj. sto pricaju nas jezik...
Ima za DM, za stunteve ... Sve, jedino lose je sto svako koristi cit, pa jebiga... Al sve u svemu predobar

Kucas /cs i porta te gdje se igra dm, sto lici na jednu mapu od CS, de_aztec ako se ne varam ili server uklonjen!

Evo ovdje jedan videozapis:

http://www.youtube.com/watch?v=s957aQDwSfo

:D

Super
My Work's on Balkan-Samp
[MAP] Luxury House at VineWood
[MAP] Pekara,Mesnica
[MAP] Luxury House 2

United City Roleplay
Moto Servera : Namjerno drugačiji.
IP : 217.26.67.46:7781
Site : www.unitedcommunity.tk