Neki zanimljivi serveri/modovi

Započeo [AG]ukolazaNinje, Septembar 05, 2012, 11:29:50 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Opominjem vas da ne SPAMATE...
Pod tim smatram postove sa manje od 3 reci. ;)

Server Name: [UK] AndrelaineX
IP 78.129.221.58:7777

Mali opis Ako vam je dosadno, a dosadio vam RP server, pa cak i stunt server, dodjite na ovaj server... Stalno su utrke, jako dobra zabava... Trke svakih 30 sec, svi sudjeluju, imate dolje sat, kao i u skijanju, kaze vam koliko zaostajte za prvi vozacem ;)
Poslednja Izmena: Septembar 07, 2012, 12:54:54 POSLE PODNE od [OG:RP] ColdPlay

...Neno...

178.32.227.176:7777


Prejak server,TDM,prakticno isti kao i CS,igrao sam koje vrijeme i dan danas znam uletiti malo i zajebavati se.

[quote author=[OG:RP] ColdPlay link=topic=52748.msg385389#msg385389 date=1347015080]
Server Name: [UK] AndrelaineX
IP 78.129.221.58:7777

Mali opis Ako vam je dosadno, a dosadio vam RP server, pa cak i stunt server, dodjite na ovaj server... Stalno su utrke, jako dobra zabava... Trke svakih 30 sec, svi sudjeluju, imate dolje sat, kao i u skijanju, kaze vam koliko zaostajte za prvi vozacem ;)
[/quote]
Zaboravio sam reci dvojezicna skripta, tj nije dvojezicna, ima preko 10 jezika, medju njima je i Hrvatski ;)

Dovoljni su ovakvi opisi, ugledajte se na 2 prethodna opisa.
btw: Neki postovi su obrisani. Suvisno je objasnjavati zasto...
@Neno: Imam ja pravi CS server za SAMP, pogledaj:

94.23.160.105:7777

A jel srpski mod
Trazim server gde mogu da budem vlasnik ili suvlasnik znam skriptati,mapati i praviti filter skripte

P.S.Obrisi Inbox kad mi saljes poruku
My FB: www.facebook.com/jasamcrazy

Citat: |CraZy| poslato Septembar 07, 2012, 21:52:14 POSLE PODNE
A jel srpski mod
Pa procitaj sta kaze, pa ces da vidis, smanji spam i da: Nije, ali ima balkanaca :)

[quote author=[OG:RP]ukolazaNinje link=topic=52748.msg384039#msg384039 date=1346837390]
Tema je napravljena kako biste ljudima pokazali neke zanimljive modove na kojima igrate/za koje znate.
Mnogi ne znaju za neke druge modove, osim za (T)DM, RP, Stunt, FreeRoam itd. Pa cete imati priliku ovde da im objasnite neke nove modove/servere.

Evo da pocnem...Mod koji se meni dosta svidja jeste PTP, ili ti Protect The President, radi se o modu koji podseca na DM, ali je obogacen nekim zanimljivim stvarima.
Naime, svrha igre jeste da postoje timovi: President (jedan igrac), Vice President(jedan igrac), Security(10-ak), Police, Swat(srazmerno igracima), Terorrist(srazmerno igracima) i Civilians(moze ih biti koliko hoce). Cilj igre je razlicit za svaki Tim, takodje svaki Tim ima svoju duznost, /duty....
President se trudi da pobegne od Terora, Vice President takodje, a posle smrti Presidenta, Vice postaje President. Security je obezbedjenje za Presidenta i oni moraju da budu non-stop sa njim...Policija stiti predsednika i ubija Terore, a Teroristi, kao sto predpostavljate jure Predsednika. To je to...Civili, naravno imaju pravo na sve.
Mogu ubijati koga hoce, cak i medjusobno, ali Policija ima pravo da ih juri/ubija ukoliko to rade.

Nadam se da vam se svidja. Evo IP tog servera pa pogledajte kako je:
91.121.6.5:7777

[/quote]Super je, moracu probati :D



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.

Fino
Trazim server gde mogu da budem vlasnik ili suvlasnik znam skriptati,mapati i praviti filter skripte

P.S.Obrisi Inbox kad mi saljes poruku
My FB: www.facebook.com/jasamcrazy

Balkan Rising.. :D a od Modova :D  mnogi :F
prst prst u cupi,prst prst u anus

Server Name:Mini Mission's
IP85.17.233.194:7789

Mali opis Ako vam je dosadno, a dosadio vam RP server, pa cak i stunt server, dodjite na ovaj server... Stalno se neke zanimljive misije, nekad moras braniti se od zombija, nekad plantati bombu, nekad s biciklima se utrikivati, nekad se popeti uz zgradu, visoku 1000 metara, a gravitiacija je skroz mala (jako puno skaces), i jos mnogo toga ;)

Trenutno sada, branimo turismo od lopova xD

A SADA DEATHRUN <3
Poslednja Izmena: Oktobar 04, 2012, 21:16:51 POSLE PODNE od Coldplay