Koristite li Cheat i dali ste bili kaznjavani?

Započeo matejdz, Maj 29, 2009, 13:29:39 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

matejdz

Ja se uopce ne kuzim u to, a nisam ni probavao nesto posebno :D

koristio prije nekoliko dana pa izbrisao
extra stvar na DM serverima najbolje kada nema admina ni 1338 samo uletis portas se do njega i minigun xD xD
Citat: zeroocools
današnjih igrača moram se još sjetiti i remija, sama, emira(emir zero iliti alex) i naravno neizostavnog spamera na msn Dea koji je vodio jedno vrijeme Deathmach server

imam svoj flying hack koji sam sam napravio al samo ga koristim u skriptanju... (iz sobeita sam izvadio ono kad shift stisnes pa mozes letit i prolazit kroz stvari) al znao sam i cheatat na serverima i to zbog zabave il kad mi je dosadno... al uvjek spusim ban a kad cheatam neskrivam se... (al to je bilo davno)

United Rol3Play Back Online
www.united-roleplay.com








...pozdrav za kraj...






zerocoolos

Citat: Euro SAMP Revolution poslato Jul 05, 2009, 14:27:13 POSLE PODNE
imam svoj flying hack koji sam sam napravio al samo ga koristim u skriptanju... (iz sobeita sam izvadio ono kad shift stisnes pa mozes letit i prolazit kroz stvari) al znao sam i cheatat na serverima i to zbog zabave il kad mi je dosadno... al uvjek spusim ban a kad cheatam neskrivam se... (al to je bilo davno)

gle ovoga nooba, zamisli izvadio je onaj dio iz sobieta :laugh: :laugh: :laugh: pa jesi ti normalan, sobeit kakav ti možeÅ¡ nabaviti je već kompajliran program tako da ne(čitaj NE) možeÅ¡ otvoriti file s nekim editorom(nikojim iditorom) i vidjet kod, ne piÅ¡i molim te takve gluposti samo  ??? ??? ???  :mad:

Correlli

Citat: zerocoolos poslato Jul 06, 2009, 22:30:59 POSLE PODNE
gle ovoga nooba, zamisli izvadio je onaj dio iz sobieta :laugh: :laugh: :laugh: pa jesi ti normalan, sobeit kakav ti možeÅ¡ nabaviti je već kompajliran program tako da ne(čitaj NE) možeÅ¡ otvoriti file s nekim editorom(nikojim iditorom) i vidjet kod, ne piÅ¡i molim te takve gluposti samo  ??? ??? ???  :mad:

Koliko ja znam je uz s0beit m0d releasovan i source kod.

Kad bi poceo pricat di nisam koristio cit nebi mogo stat, nema servera na kojem nisam koristio cit... Joj kad se sjetim croherze kad sam si spawno preko 400 milijuna i kupio si bizz i kucu, to je bilo prije 1-2 restarta, vise neznam kolko ih je bilo xD

zerocoolos

Citat: Don Correlli poslato Jul 06, 2009, 23:33:50 POSLE PODNE
Citat: zerocoolos poslato Jul 06, 2009, 22:30:59 POSLE PODNE
gle ovoga nooba, zamisli izvadio je onaj dio iz sobieta :laugh: :laugh: :laugh: pa jesi ti normalan, sobeit kakav ti možeÅ¡ nabaviti je već kompajliran program tako da ne(čitaj NE) možeÅ¡ otvoriti file s nekim editorom(nikojim iditorom) i vidjet kod, ne piÅ¡i molim te takve gluposti samo  ??? ??? ???  :mad:

Koliko ja znam je uz s0beit m0d releasovan i source kod.

da al nadji mi to za skinit, ja sam već pokusavao(svugdje pise source ali gdje god da kliknem običam virus/spyware/malware pa mi avas zatvara taj prozor i prekida konekciju prema toj stranici) jer sam zelio vidjet po cemu da lakse prepoznam sobeit... jer sobiet je napravio jedan od u početku glavnih u samp projetku koji se raziÅ¡ao s njima kad i Y_less... to je naravno njegova osveta njima  :D

turker_kc

Citat: zerocoolos poslato Jul 07, 2009, 00:00:02 PRE PODNE
Citat: Don Correlli poslato Jul 06, 2009, 23:33:50 POSLE PODNE
Citat: zerocoolos poslato Jul 06, 2009, 22:30:59 POSLE PODNE
gle ovoga nooba, zamisli izvadio je onaj dio iz sobieta :laugh: :laugh: :laugh: pa jesi ti normalan, sobeit kakav ti možeÅ¡ nabaviti je već kompajliran program tako da ne(čitaj NE) možeÅ¡ otvoriti file s nekim editorom(nikojim iditorom) i vidjet kod, ne piÅ¡i molim te takve gluposti samo  ??? ??? ???  :mad:

Koliko ja znam je uz s0beit m0d releasovan i source kod.

da al nadji mi to za skinit, ja sam već pokusavao(svugdje pise source ali gdje god da kliknem običam virus/spyware/malware pa mi avas zatvara taj prozor i prekida konekciju prema toj stranici) jer sam zelio vidjet po cemu da lakse prepoznam sobeit... jer sobiet je napravio jedan od u početku glavnih u samp projetku koji se raziÅ¡ao s njima kad i Y_less... to je naravno njegova osveta njima  :D

Da ne koristis takav uber jadan antivirus mogo bi ga mozda i vidjet -_-

Correlli

Citat: zerocoolos poslato Jul 07, 2009, 00:00:02 PRE PODNE
da al nadji mi to za skinit, ja sam već pokusavao(svugdje pise source ali gdje god da kliknem običam virus/spyware/malware pa mi avas zatvara taj prozor i prekida konekciju prema toj stranici) jer sam zelio vidjet po cemu da lakse prepoznam sobeit... jer sobiet je napravio jedan od u početku glavnih u samp projetku koji se raziÅ¡ao s njima kad i Y_less... to je naravno njegova osveta njima  :D

Source za s0beit baš nije težko nači na googlu. I napisan je u C++ kodi.
A da je taj s0beit ikad bijo u SA-MP Teamu, to prvi put čujem iako sam sa sa-mp modom od početka.
A glavni u sa-mp projektu je uvijek bijo samo jedan: Kyeman ili Kye.
Poslednja Izmena: Jul 07, 2009, 00:53:43 PRE PODNE od Don Correlli

Da, Kye je koliko znam na kraju jedini osto u SA-MP-u, duze vrijeme ga nisam vidio na forumu ali jedva cekam novu verziju.  :)

Correlli

Citat: Chago poslato Jul 07, 2009, 14:12:22 POSLE PODNE
Da, Kye je koliko znam na kraju jedini osto u SA-MP-u, duze vrijeme ga nisam vidio na forumu ali jedva cekam novu verziju.  :)

Za sad SA-MP ima 2 developera: Kye i jax.

Nisam znao da je jax  :)

Al dobro... jedva cekam novi SA-MP =P

Kad mi pukne konkekcija upalim sobeit uzmem minigun i podjebavam policajce :D..Koristio samo jednom i to na Awesome stuntages cini mi se da se tako zove nisam se ni rego ban mi spucali =(..