Koristite li Cheat i dali ste bili kaznjavani?

Započeo matejdz, Maj 29, 2009, 13:29:39 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

iYoko

Hah meni se prije dogadjalo da se vozam i slucajno stisnem alt i weeeee. xD Sreca pa sam prije BalkanGaming skuzio kako ga se rijesit pa mi se tamo nije dogadjalo... Inace bi brao banane  :)

Kaznjavan nikad nisam bio ali sam prije jako cesto cheatao samo ne nikad nisu ulovili.


Jako slabo koristim bio sam koristio jednom i dosadio brzo. I da bio sam banan zbog cita.




Lamine Diarra

Koristio sam ga na nekim DM serverima(Multimod, s0beit), ali sam svaki put ban dobio. Inace ne koristim cheat, jedino kad neko reklamira, ja sacuvam IP, upalim s0beit i je*em im misa :D.

Ne ne koristin cheat i ne kuzim u cemu je fora rokat minigunom wauuuuu

Imo sam i ja cheateve instalirane i s0beit i neki cleomod za portanje itd..Al to mi je uglavnom trebalo za pokuse na mom kucnom serveru a ne tamo di igram, al najveca je blamaza kad se vozim i slucajno stisnem neki gumb i onda me porta negdi na kartu a lik sjedi s menom aaaaaaa.....
Vikend je policija nas hvata,
vikend je ode cijela plata,
oko nas stvari ukradene,
sve smo dali na planove i sheme..
||||:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=:=:THE IVEX:=:=:=:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=::=:|||| 


PS: Ne saljite mi nikakve pm jer neodgovaram na njih! Ako trebate nes pitajte ove pr0 skriptere pa neka vam kazu!Hvala !

Prije san koristia, cesto san bia banan :D, ali odkako san pocea igrat SmartEx, od 03.03.2010. xD ne koristin vise  ;D