Koristite li Cheat i dali ste bili kaznjavani?

Započeo matejdz, Maj 29, 2009, 13:29:39 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ScorpioN

Citat: [CH]matejdz poslato Maj 31, 2009, 07:57:47 PRE PODNE
BAN na 2 dana, nepostivanje pravila foruma (debil?)
mozda je mislio degen?   :(
btw ja sam sad bio na las venturas playground sa s0beitom hahah

ja sma na CH ponekad ulazio na DM i malo ubijo igrace dok nema admina al to vise ne radim...

Ja sam jednom koristi v0gelz ali nisam si stavljo minigun,rocket lancer i te gluposti pa ubijo igrace.
Nakon 1tijedan postal mi je dosadno palit gasi cit pa sa ga izbristo  8)

Citat: Nicky_Boss poslato Novembar 13, 2010, 10:51:20 PRE PODNE
tako su i mene nasli...nasli moj ip ujutro pokucaju na vrata ja otvorim jbt policajci ja se čudim zasto su došli, oni meni kaze jesi ti Micke_Boss sa san andreasa ja kazem da, morate poči sa nama da vam postavimo neka pitanja, jbt morao sam laggat da necu ic na sudove itd..
Citat: Nik Delgad poslato Jul 27, 2010, 15:25:39 POSLE PODNE
DoÄ'u ti japanci obučeni u nindže i masakriraju te!
:P :P

Ja sam igrao na Redgie's RP, sjecam se davno je bilo, zapravo prvi put kad sam zaigrao SAMP, i uglavnom bio je pen1 mode i svi su imali jako puno novaca i osjecao sam se jako slabo i koristio sam cheat novca malo sebi dodavao i tako sam igrao jedno 15 dana i onda jednom adminu koji me naljutio posvadao se s njim i on me banao i opet nije skuzio da sam imao cheat.  :D

matejdz

E ovo je dobro... Posvadas se sa adminom, koristis cheat, a on ne skuzi da imas cheat...

thumbsup thumbsup thumbsup

r4z0r

Naravno da sam koristio xdd .. koristim ga i sad ovak kad mi se mrsko vozat a nemogu se port .. pa malkice SHIFT stisnem i nabrzaka dok nema admina xdd..   pare nikad nisam seto to mi je skroz bad :S

Na ch sam kaznjen minimum 15-ak puta odkako igram .. cak sam jednom i dobio ban 4 life al sam se lijepo izvinuo i jos igram ch xd  ;D :police:

matejdz

Samo se pazi, jer ti je pliva na ovom forumu, pa da kojim slucajem ne bi vidio :-* :-*

r4z0r

Ma davno sam rekao moze da gleda al me na serveru nikad nece uhvatit niko xd ..

Samo me jednom KING macka ufatio i to nije nista htio xd to je LJUDINA ! :)



koristio sam ga na svim mogucim serverima na kojem znam mozda me se neko i sjeca, Ming ili Mang ili sam bio jedan od tih ili smo bili ja i on skupa necu reci ko je to jer ce se on javiti xD ban sam dobio oko 30-ak puta rangeban samo 3 puta xD
Mape:

))-((

Filescripte:

Dexy's Speedo/Fuel

Gamemodes:

))-((




SampArena FOREVER <3


Citat: [SA]Deo poslato Jun 15, 2009, 10:35:36 PRE PODNE
koristio sam ga na svim mogucim serverima na kojem znam mozda me se neko i sjeca, Ming ili Mang ili sam bio jedan od tih ili smo bili ja i on skupa necu reci ko je to jer ce se on javiti xD ban sam dobio oko 30-ak puta rangeban samo 3 puta xD

Kako ja nisam nikad rangeban dobio xd


Odsutan dok ne doÄ'em.


jeb xD rangeban se lako pokupi od 1338 na druim serverima gledas nema admina i odjednom ono ban... XD i reko sam da ce se javiti moj suradnik =)
Mape:

))-((

Filescripte:

Dexy's Speedo/Fuel

Gamemodes:

))-((




SampArena FOREVER <3


refresh* :P.

Ja sam koristio s0beit na GF server da ih zaj...vam. Ima nesto na s0beit kao Fake kill. I to stisnem i biram nekog igraca. I adminima izadje kao da me ubio i njemu uvale areu 2-3 sata :D

hehe ja se portam do njegovog auta ono Warp to player's car i odmah stisnem alt da ne vide ko je ukrao sa cheatom xD
Citat: zerocoolosZatim su tu meni osobno dva najdraza
admina,a to su Funky i Kreso,decki hvala vam na
vasem trudu i zalaganju,sa vama mi je bilo puno lakse voditi samparenu.