"Trebam nešto" - tema

Započeo vlado_plavsic, Avgust 16, 2012, 20:15:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

Trazim jednu dobru dušu koja bi mi uradila neke TD-ove pošto nemam zive veze da ih ja radim, ukoliko je ta dobra duša iz Bosne moze plaćanje preko kredita. Ostale drzave mozemo se dogovorit već nekako. Poz!
--> JAVITE SE U PP!
Map Gallery
-House Interior- (click) - For Sale-

Treba mi backpack system

Facebook Stranica:Klik!

Citat: Jack1337 poslato Avgust 04, 2019, 00:09:55 PRE PODNE
Trazim jednu dobru dušu koja bi mi uradila neke TD-ove pošto nemam zive veze da ih ja radim, ukoliko je ta dobra duša iz Bosne moze plaćanje preko kredita. Ostale drzave mozemo se dogovorit već nekako. Poz!
--> JAVITE SE U PP!
@á´...ᴀʀᴋᴀɴɢᴇʟ evo mozes zaradit koju marku XD  ;)

[ мαтяүx ]
- Pusti našu pjesmu , tebi čuvam zadnji ples -

Citat: á´...ᴀʀᴋᴀɴɢᴇʟ poslato Avgust 05, 2019, 17:55:19 POSLE PODNE

Fala , vodim te na sishu kad dodemm  ;D ;D
Joj sta mi radite,ja taman konta prestat pusit,vi mene castim te HAHAHAHA jebem vam  :D

Potreban jedan mapper koji je raspolozen da nam pomogne u zajednici PP vise info

Citat: zlaja95 poslato Avgust 17, 2019, 00:52:26 PRE PODNE
Potreban jedan mapper koji je raspolozen da nam pomogne u zajednici PP vise info
To postavljas OVDE!

Trebam skriptu za label iznad glave


Treba mi objekat za igraca (Trimer za kosenje), da kosenje be bude klasicno kosilicom vec da igrac seta i kosi :)

My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.

Jel moze neko da mi da System za Hangar?
MOD JE: Athlone


Citat: Baki SA poslato Avgust 25, 2019, 17:45:37 POSLE PODNE
Kako da maknem hash sifri , sa UP moda edit.
PronaÄ'i ovo:
stock udb_hash(buf[])
IzbriÅ¡i taj stock, zatim naÄ'i pLozinka i to prebaci u pLozinka[VELICINA_STRINGA_ZAVISI_DA_LI_KORISTIS_DRUGI_HASH] ili ako recimo zelis da se vidi lozinka uvek samo pLozinka[MAX_DUZINA_LOZINKE], i umesto udb_hash provere stavis strcmp i editujes u INI-u iz int u string loading/saving

EDIT: ako toliko ne znas zasto uopste editas UP mod?
My tutorials: y_inline & y_dialog, Ternary Operator, y_flooding, y_bit, samp-logger, Pawn Plus I Deo ( Dynamic Strings ), Map Zones, TextDraw Buttons, y_iterate, easyDialog, samp-plugin-timerfix
My includes: TextDraw Buttons


Respect: Bunta, Vedran, Ivan Bagarić, Itz.Yansi, Rade Ćurić (ni ja ne verujem)
Biggest respect goes to: ADRFranklin


Citat: Vodka PlayObožavam te "skriptere" koji probleme rešavaju tako što menjaju mod svaka 2 dana, tako će sigurno naučiti.
Neko im nacrta u temi Å¡ta treba uraditi, al' ne vredi nisu svi za skriptanje.