"Trebam nešto" - tema

Započeo vlado_plavsic, Avgust 16, 2012, 20:15:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: KumaYT poslato Jul 15, 2019, 00:13:54 PRE PODNE
Treba mi komanda YCMD:prodajzlato i YCMD:kupizlato ,ali kad kucam /prodajzlato ili /kupizlato da se unese kolicina ako me kontate. Znaci /prodajzlato [Kolicina]
[pawn]YCMD:prodajzlato(playerid,params[],help)
{
   #pragma unused help
   new
      koliko;
   if(sscanf(params,"i",koliko)) return SendClientMessage(playerid,-1,"/prodajzlato [koliko]");
   if(koliko>TVOJEZLATO) return SendClientMessage(playerid,-1,"Nemas toliko!");
   TVOJNOVAC+=koliko*1.5; // ovo seb izmijeni bezveze sam nap
   TVOJEZLATO-=koliko;
   return 1;
}[/pawn]
69

Treba mi pomoc oko loopa koji respawna sva poslovna vozila npr vgrobar[10]; vgradjevinar[8]; itd itd moze neko help?

[pawn]new veh[ 10 ];
CMD:respawnsvavozila( playerid )
{
   for( new i = 0; i < 10; i++ )
   {
      SetVehicleToRespawn( veh[ i ] );
   }
   return 1;
}[/pawn]

Citat: Nure poslato Jul 15, 2019, 15:59:27 POSLE PODNE
Treba mi pomoc oko loopa koji respawna sva poslovna vozila npr vgrobar[10]; vgradjevinar[8]; itd itd moze neko help?
for(new i; i < sizeof(vgrobar); i++) SetVehicleToRespawn(vgrobar[ i ]);

Moze pomoc uzeo sam mod uspjeo sam zamjeniti par stvari pomocu youtuba ali textdraw nikako kad god udjem pise to ime pokusavo sam sve moze neko pomoc pls

Citat: Cuni942 poslato Jul 25, 2019, 09:48:39 PRE PODNE
Moze pomoc uzeo sam mod uspjeo sam zamjeniti par stvari pomocu youtuba ali textdraw nikako kad god udjem pise to ime pokusavo sam sve moze neko pomoc pls
U pawnu imas opciju za zamjenu slova, kliknes na tu opciju (nalazi se blizu vrha, pored compile opcije), tu upises ime tog servera i napises sa kojim imenom zelis da to zamjenis i tjt

Citat: Cuni942 poslato Jul 25, 2019, 09:48:39 PRE PODNE
Moze pomoc uzeo sam mod uspjeo sam zamjeniti par stvari pomocu youtuba ali textdraw nikako kad god udjem pise to ime pokusavo sam sve moze neko pomoc pls
Ukoliko u tdu ima razmak tacnije td je primer 'Balkan Samp' u skripti je napisan kao 'Balkan_Samp', ako je iz vise boja primer 'Balkan' onda u skripti trazis "alkan" - sa navodnicima.

Uradio sam to al i dalje se nije nista promjenilo

Citat: Cuni942 poslato Jul 25, 2019, 16:04:15 POSLE PODNE
Uradio sam to al i dalje se nije nista promjenilo
Pa moras napraviti nove textdrawove i uraditi sve u skripti ... Ako si pocetnik pogledaj malo forum i wiki , a ni yt tut nebi bio loÅ¡  ;D
[ мαтяүx ]
- Pusti našu pjesmu , tebi čuvam zadnji ples -

Hvala uradio sam, da li neko zna dobre youtubere da malo ucim o pawnu i to moze nasi il engelski

Treba mi neki attachment editor.. nigdje nmg nac neki dobar, sve falševi neki :D

TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU


Citat: 002 poslato Jul 25, 2019, 10:54:35 PRE PODNE
Ukoliko u tdu ima razmak tacnije td je primer 'Balkan Samp' u skripti je napisan kao 'Balkan_Samp', ako je iz vise boja primer 'Balkan' onda u skripti trazis "alkan" - sa navodnicima.
Ne mora biti napisan sa '_' :P, u tdeditoru imas 'Use Box', stavis to ides size i sredjena stvar, ja sam kao majmun pre kad sam radio duge tekstove neke uvek stavljao _ tipa Dobrodosli_na_kpadks_dafsda.. al dobro heh

Rijesio sam taj problem ali sad poslije tutorijala odma me izbaci sa srw i pise the server didnt respond neko help pls