"Trebam nešto" - tema

Započeo vlado_plavsic, Avgust 16, 2012, 20:15:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

Treba mi  X-Treme San Andreas Multiplayer Ultimate Visual Mapper ako neko ima dl link da radi neki.
Hvala.

Znal neko zasto mi stalno server kad ga ubacim na host izbacuje poslije 5 min i pise the server didnt respond pogledo sam verziju dobra je

Citat: Cuni942 poslato Jul 28, 2019, 18:48:17 POSLE PODNE
Znal neko zasto mi stalno server kad ga ubacim na host izbacuje poslije 5 min i pise the server didnt respond pogledo sam verziju dobra je
http://balkan-samp.com/forum/index.php?board=232.0
Mislim da to trebas postaviti ovdje po formularu predvidjenom za tu sekciju.

Neko da napravi cmd /changename ali da kad se on konektuje opet na srw da ga ne izbaci zbog spec nika ako kontate sta hocu ...

Citat: Hamza01 poslato Jul 29, 2019, 00:56:39 PRE PODNE
Neko da napravi cmd /changename ali da kad se on konektuje opet na srw da ga ne izbaci zbog spec nika ako kontate sta hocu ...
Nece ti niko napraviti cmd,probaj izvuci iz moda nekog i prilagoditi sebi

Citat: Galardo poslato Jul 29, 2019, 01:31:10 PRE PODNE
Nece ti niko napraviti cmd,probaj izvuci iz moda nekog i prilagoditi sebi
Tema se zove "Trebam nesto" zasto mu niko nebi napravio cmd?

Da znam da napravim ne bih trazio pomoc.... Nemoj pisati ako ne zelis i ne znas da mi pomognes,samo skuljas postove!Ako neko zna neka mi napraviTreba mi ako igrac ima acc da nema provjeru za ime a ako nije registrovan da ima provjera za njega.Hvala

Citat: M!chaeL poslato Jul 29, 2019, 19:01:56 POSLE PODNE
Tema se zove "Trebam nesto" zasto mu niko nebi napravio cmd?
Mozda zato sto taj "neko" ne zna kakv on mod koristi,kako je sta definisano,zato

Citat: #ek2k18 poslato Jul 29, 2019, 19:06:36 POSLE PODNE
Mozda zato sto taj "neko" ne zna kakv on mod koristi,kako je sta definisano,zato
On napravi po svom i ovaj ce lako definisati...

Citat: Hamza01 poslato Jul 29, 2019, 00:56:39 PRE PODNE
Neko da napravi cmd /changename ali da kad se on konektuje opet na srw da ga ne izbaci zbog spec nika ako kontate sta hocu ...

Prebaciš provjeru sa connecta u register tj. ako igrač nema registrovan acc onda da provjerava nick.. malo logike samo

Citat: #ek2k18 poslato Jul 29, 2019, 19:06:36 POSLE PODNE
Mozda zato sto taj "neko" ne zna kakv on mod koristi,kako je sta definisano,zato
Korisrim UP mod...

Citat: mumitza. poslato Jul 29, 2019, 19:35:46 POSLE PODNE
Prebaciš provjeru sa connecta u register tj. ako igrač nema registrovan acc onda da provjerava nick.. malo logike samo
UP mod koristim ,ako mozs objasni  :) ne znam kako gdje tacno da stavim,sklonio sam sa connecta al nez gdje da stavim


Pozdrav, zanima me gdje bi mogao postaviti oglas da trazim skriptera, a da ne pogrijesim pdf i pravila ne prekrsim

Citat: Halco111 poslato Avgust 02, 2019, 10:35:57 PRE PODNE
Pozdrav, zanima me gdje bi mogao postaviti oglas da trazim skriptera, a da ne pogrijesim pdf i pravila ne prekrsim
Ovdje,https://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=75342.0