"Trebam nešto" - tema

Započeo vlado_plavsic, Avgust 16, 2012, 20:15:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Filipovic Scripting poslato Januar 07, 2018, 15:03:24 POSLE PODNE
Trebam sistem kao naprimer kola /v buy /v sell i tako......
I sistem dok neki igrac bude banovan da njegova kola/kuca ide na buy
Editujem San Marino mod i tamo nema sistem pijace vec sistem Salona tako da ocu da izbacim sistem salona a da ubacim sistem da kola budu na pijaci i da se kupuju sa komandom /v buy /v sell...(slicno kao na Old School Balkan School Balkan Extreme..itd..)



                        --------->AKO KO IMA SISTEM PIJACE SA /V BUY /V SELL /VSELLTO ITD..... NEKA POSALJE ILI PM<----------
Za vozila možeš izvadit iz BExtremea moda ipak je objavljen.
Ali to za SM bolje nemoj radit, uzmi neki lakši mod pa njega edituj.

Citat: Filipovic Scripting poslato Januar 07, 2018, 15:03:24 POSLE PODNE
Trebam sistem kao naprimer kola /v buy /v sell i tako......
I sistem dok neki igrac bude banovan da njegova kola/kuca ide na buy
Editujem San Marino mod i tamo nema sistem pijace vec sistem Salona tako da ocu da izbacim sistem salona a da ubacim sistem da kola budu na pijaci i da se kupuju sa komandom /v buy /v sell...(slicno kao na Old School Balkan School Balkan Extreme..itd..)



                        --------->AKO KO IMA SISTEM PIJACE SA /V BUY /V SELL /VSELLTO ITD..... NEKA POSALJE ILI PM<----------
Imaš sistem pijaca u GM Srbija Gaming_Nelson.
Izvadi sebi,ili njega počni editovat,lagan,a nema puno bugova mod.

Treba mi cmd /changename ili /promeninick

Citat: Skendyy poslato Januar 08, 2018, 13:04:42 POSLE PODNE
Treba mi cmd /changename ili /promeninick
[pawn]CMD:specijalnoime(playerid, params[]) {

   if(PI[playerid][xAdmin] < 7) return GRESKA(playerid, "Niste u mogucnosti koristiti ovu komandu.");
   if(!AdminDuty[playerid]) return GRESKA(playerid, "Da bi koristili ovu komandu morate biti Admin na duznosti");

   new id, novoime[32], newname[40];
   new year, month, day;

   if(sscanf(params, "us[32]", id, novoime)) return SendUsageMessage(playerid, "/specijalnoime [ID] [Ime_Prezime]");
   format(newname, sizeof(newname), "Korisnici/%s.ini", novoime);
   if(id == IPI) return GRESKA(playerid, "Pogresan ID.");
   if(fexist(newname)) return GRESKA(playerid, "Novo ime vec postoji u bazi podataka!");

   getdate(year, month, day);
    format(globalstring, sizeof(globalstring), "RENAME | Admin %s je promenio ime igracu %s u %s (%d-%d-%d)", ImeIgraca(playerid), ImeIgraca(id), novoime, month, day, year);
    printf("%s",  globalstring);
    format(globalstring, sizeof(globalstring), "RENAME | Admin %s je promenio ime igracu %s u %s .", ImeIgraca(playerid), ImeIgraca(id), novoime);
   AdminPoruka(CRVENA, globalstring);

   SavePlayer(id);
   RenamePlayer(ImeIgraca(id), novoime, id);
   CountryTD(playerid);
   PlayerTextDrawShow(playerid, NickIgraca_TD[playerid]);

   SendInfoMessage(id, "Admin %s vam je promenio ime u %s.", ImeIgraca(playerid), ImeIgraca(id));
    format(globalstring, sizeof(globalstring), "Prijavite se ponovno sa imenom: %s", novoime);
   Kickovanje(id, globalstring);
   return 1;
}[/pawn]
Probaj ovako  ;)

Citat: Skendyy poslato Januar 08, 2018, 13:04:42 POSLE PODNE
Treba mi cmd /changename ili /promeninick
Vidi ovo http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=544718
EDIT: Tu ti piše više tih komanda pa probaj nać ili si prilagodit koja ti valja.
Poslednja Izmena: Januar 08, 2018, 13:11:39 POSLE PODNE od Uknownnn

Citat: TheVinny poslato Januar 08, 2018, 13:09:51 POSLE PODNE
[pawn]CMD:specijalnoime(playerid, params[]) {

   if(PI[playerid][xAdmin] < 7) return GRESKA(playerid, "Niste u mogucnosti koristiti ovu komandu.");
   if(!AdminDuty[playerid]) return GRESKA(playerid, "Da bi koristili ovu komandu morate biti Admin na duznosti");

   new id, novoime[32], newname[40];
   new year, month, day;

   if(sscanf(params, "us[32]", id, novoime)) return SendUsageMessage(playerid, "/specijalnoime [ID] [Ime_Prezime]");
   format(newname, sizeof(newname), "Korisnici/%s.ini", novoime);
   if(id == IPI) return GRESKA(playerid, "Pogresan ID.");
   if(fexist(newname)) return GRESKA(playerid, "Novo ime vec postoji u bazi podataka!");

   getdate(year, month, day);
    format(globalstring, sizeof(globalstring), "RENAME | Admin %s je promenio ime igracu %s u %s (%d-%d-%d)", ImeIgraca(playerid), ImeIgraca(id), novoime, month, day, year);
    printf("%s",  globalstring);
    format(globalstring, sizeof(globalstring), "RENAME | Admin %s je promenio ime igracu %s u %s .", ImeIgraca(playerid), ImeIgraca(id), novoime);
   AdminPoruka(CRVENA, globalstring);

   SavePlayer(id);
   RenamePlayer(ImeIgraca(id), novoime, id);
   CountryTD(playerid);
   PlayerTextDrawShow(playerid, NickIgraca_TD[playerid]);

   SendInfoMessage(id, "Admin %s vam je promenio ime u %s.", ImeIgraca(playerid), ImeIgraca(id));
    format(globalstring, sizeof(globalstring), "Prijavite se ponovno sa imenom: %s", novoime);
   Kickovanje(id, globalstring);
   return 1;
}[/pawn]
Probaj ovako  ;)
RenamePlayer ?
EDIT: Nisi mu dao funkciju RenamePlayer
Poslednja Izmena: Januar 08, 2018, 13:14:49 POSLE PODNE od Uknownnn

Citat: Uknownnn poslato Januar 08, 2018, 13:12:41 POSLE PODNE
RenamePlayer ?
Ma dao sam kao primer,to sam izvukao iz moda koji ja koristim :D

Citat: Skendyy poslato Januar 08, 2018, 13:04:42 POSLE PODNE
Treba mi cmd /changename ili /promeninick
samo ubaci tvoju proveru za admina
CMD:changename(playerid, params[])
{
new targetid,name[128];
if(PInfo[playerid][Level] < 2 || !IsPlayerAdmin(playerid)) return 0;
else if (sscanf(params,"us",targetid,name))SendClientMessage(playerid,RED,"Usage: /changename [Playerid] [New name]");
else if(!IsPlayerConnected(targetid))SendClientMessage(playerid,RED,"Error: Player is not connected!");
else {
    new string[128],n[MAX_PLAYER_NAME];
    GetPlayerName(targetid,n,sizeof(n));
    SetPlayerName(targetid,name);
    format(string,sizeof(string),"Admin %s [ID:%d] Has set %s [ID:%d] name to %s",Name(playerid),playerid,n,targetid,name);
    SendClientMessageToAll(YELLOW,string);
  format(string,sizeof(string),"Your Name has been set to %s by Admin %s[ID:%d]",Name(targetid),n,playerid);
    SendClientMessage(playerid,GREEN,string);
}
return 1;
}


credits: Xunder, Ino420, Muma

Citat: Pottus;3903994SetPlayerPos("dreni1998", 666.666, 666.666, 666.666, 666.666);    ///// GO IN HELL MOTHERFUCKER

https://i.imgur.com/XHLx9oj.gif
https://i.ibb.co/ZJqQKWT/NXRX.gif

Dreba mi netko tko je voljan pomoci mi pokazati osnove ksriptanja kako da iz para modova izvadim neke stvari i ubacim u jedan mod i tako to...

Citat: Filipovic Scripting poslato Januar 07, 2018, 15:03:24 POSLE PODNE
Trebam sistem kao naprimer kola /v buy /v sell i tako......
I sistem dok neki igrac bude banovan da njegova kola/kuca ide na buy
Editujem San Marino mod i tamo nema sistem pijace vec sistem Salona tako da ocu da izbacim sistem salona a da ubacim sistem da kola budu na pijaci i da se kupuju sa komandom /v buy /v sell...(slicno kao na Old School Balkan School Balkan Extreme..itd..)



                        --------->AKO KO IMA SISTEM PIJACE SA /V BUY /V SELL /VSELLTO ITD..... NEKA POSALJE ILI PM<----------
Esy. http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=449457
Oduvek sam se pitao:
"Zbog cega se ljudi toliko brinu jedni za druge?",
"Zasto ljudi daju sve od sebe da usrece neku osobu?"

Najjednostavnije receno brinu se jer vole tu osobu celim svojim srcem,
daju sve od sebe da je usrece zbog toga sto ne zele da je ikada vide tuznom ili rasplakanom.
#xsarnaaparatima..

treba mi neki dobar anti cheat,al da nije nex-ac


Pozdrav skripteri  ;D , imam problem probo sam da radim ovo (   https://imgur.com/a/iH4YV  ) - ako ne provaljujete ocemu se radi radi se o ovo dole OGLAS KONTAKT i to kako da to odradim ja probo nesto da radim ali ERRORI poceli ako neko pomogne , HVALA UNAPRED!                                     
Scripter - Ventura Project
Ventura Project IP: 91.134.193.97:7790

Citat: Panter_Ademi poslato Januar 10, 2018, 22:08:26 POSLE PODNE
Pozdrav skripteri  ;D , imam problem probo sam da radim ovo (   https://imgur.com/a/iH4YV  ) - ako ne provaljujete ocemu se radi radi se o ovo dole OGLAS KONTAKT i to kako da to odradim ja probo nesto da radim ali ERRORI poceli ako neko pomogne , HVALA UNAPRED!                                     

Posalji komandu

Citat: Sploxs poslato Januar 10, 2018, 21:58:42 POSLE PODNE
Sta fali nexovom ac?
ma nez kako da rijesim ovo "user error: Please download SA-MP 0.3.7 R2 server package!"