"Trebam nešto" - tema

Započeo vlado_plavsic, Avgust 16, 2012, 20:15:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Skendyy poslato Januar 17, 2018, 13:11:51 POSLE PODNE
Treba mi cmd /promeninick ali da je full sredjena da ja samo ubacim hahaha

[pawn]dcmd_changename(playerid, params[])
{
   new name[MAX_PLAYER_NAME], newname[16];
   GetPlayerName(playerid, name, sizeof(name));
    if(sscanf(params,"s", newname)) return SendClientMessage(playerid, 0xF60000AA, "USAGE: /changename [new name]");
    if(dini_Exists(newname)) return SendClientMessage(playerid, COLOUR_RED, "That name has already been taken!");
    if(strlen(params) >= 3)
    {
        format(file, sizeof(file), "users/%s.txt", name);
        dini_Set(file, "%s.txt", newname);
        SendClientMessage(playerid, COLOUR_GREEN, "Your name has been successfully been changed");
   }
   else
   {
        SendClientMessage(playerid, COLOUR_YELLOW, "That name is too short, pick something else!");
   }
   return 1;
}[/pawn]

credits: samp forum

Citat: andrijevic poslato Januar 17, 2018, 13:34:10 POSLE PODNE
[pawn]dcmd_changename(playerid, params[])
{
   new name[MAX_PLAYER_NAME], newname[16];
   GetPlayerName(playerid, name, sizeof(name));
    if(sscanf(params,"s", newname)) return SendClientMessage(playerid, 0xF60000AA, "USAGE: /changename [new name]");
    if(dini_Exists(newname)) return SendClientMessage(playerid, COLOUR_RED, "That name has already been taken!");
    if(strlen(params) >= 3)
    {
        format(file, sizeof(file), "users/%s.txt", name);
        dini_Set(file, "%s.txt", newname);
        SendClientMessage(playerid, COLOUR_GREEN, "Your name has been successfully been changed");
   }
   else
   {
        SendClientMessage(playerid, COLOUR_YELLOW, "That name is too short, pick something else!");
   }
   return 1;
}[/pawn]

credits: samp forum

Dini, lik vjerovatno koristi YINI, i nece mu radit.


Treba mi skripter za ozbiljnu zajednicu



MAJ SKVEL BOGOTAC JA SAM MAJ SKVEL MAKAVELI MAJSTOR OH NE JA SAM BOGOTAC JA ZNAM MAJ SKVEL TI KORISTIS .INI OH NE TI SI BOTARA I KANCER SI JER NE KORISTIS MAJ SKVEL MAKAVELI OH NE...

ili
Y_INI ne odredjuje tvoje sposobnosti :D
(Ono gore Joey)

Pozdrav skripteri,trebami Anti-Cheat da ubacim direktno u skriptu posto imam Alt_Chat pa da mi izbaci tu :D , I kako mogu da nadjem DAMAGE SISTEM kao na SkillAreni i ostecenje :) , hvala vam undapred :D
Scripter - Ventura Project
Ventura Project IP: 91.134.193.97:7790

Pozdrav, imam problem u vezi pawn errora, gledao sam da nadjem resenje ali nije mi poslo za rukom. Da li moze neko da mi pomogne oko ovog errora:
C:\Users\Vucko\Desktop\SAMP MOD\Vuckoooo\Vucko\gamemodes\KGRP.pwn(47745) : error 017: undefined symbol "cmdtext"
Pawn compiler 3.2.3664           Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.

Evo i linija:    if(!strcmp(cmdtext, "/pdotvori", true) == 0)
Ne razumem stvarno u cemu je problem i amater sam u skriptovanju, ali svakako hvala unapred :)
- Radim da uspe mi plan, ništa mafija posao klan, krvav je dinar krvav je dlan, hoću da kevi obezbedim stan.!

Probaj dve zagrade na kraju ))
Scripter - Ventura Project
Ventura Project IP: 91.134.193.97:7790

Citat: Vuckooo01 poslato Januar 29, 2018, 11:58:02 PRE PODNE
Pozdrav, imam problem u vezi pawn errora, gledao sam da nadjem resenje ali nije mi poslo za rukom. Da li moze neko da mi pomogne oko ovog errora:
C:\Users\Vucko\Desktop\SAMP MOD\Vuckoooo\Vucko\gamemodes\KGRP.pwn(47745) : error 017: undefined symbol "cmdtext"
Pawn compiler 3.2.3664           Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.

Evo i linija:    if(!strcmp(cmdtext, "/pdotvori", true) == 0)
Ne razumem stvarno u cemu je problem i amater sam u skriptovanju, ali svakako hvala unapred :)
Pogresan PDF. "Razgovor u vezi PAWN skriptanja"
MAJ SKVEL BOGOTAC JA SAM MAJ SKVEL MAKAVELI MAJSTOR OH NE JA SAM BOGOTAC JA ZNAM MAJ SKVEL TI KORISTIS .INI OH NE TI SI BOTARA I KANCER SI JER NE KORISTIS MAJ SKVEL MAKAVELI OH NE...

ili
Y_INI ne odredjuje tvoje sposobnosti :D
(Ono gore Joey)

Citat: Nacho poslato Januar 29, 2018, 12:24:13 POSLE PODNE
Probaj dve zagrade na kraju ))
Probao sam ali i dalje isto cak se pojavio jos jedan error i warning:
C:\Users\Vucko\Desktop\SAMP MOD\Vuckoooo\Vucko\gamemodes\KGRP.pwn(47745) : error 017: undefined symbol "cmdtext"
C:\Users\Vucko\Desktop\SAMP MOD\Vuckoooo\Vucko\gamemodes\KGRP.pwn(47745) : error 029: invalid expression, assumed zero
C:\Users\Vucko\Desktop\SAMP MOD\Vuckoooo\Vucko\gamemodes\KGRP.pwn(47752) : warning 225: unreachable code
Pawn compiler 3.2.3664           Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


2 Errors.
- Radim da uspe mi plan, ništa mafija posao klan, krvav je dinar krvav je dlan, hoću da kevi obezbedim stan.!

Treba mi kako da napravim da igrac dobija levelup kada  kuca komandu jasamsannper


“Without requirements or design, programming is the art of adding bugs to an empty text file.” - Louis Srygley

Izvinjavam se na spamu, ali hitno mi je. Pitam opet da li neko zna koje je resenje za ovaj error?

[pawn] error 017: undefined symbol "cmdtext"[/pawn]
- Radim da uspe mi plan, ništa mafija posao klan, krvav je dinar krvav je dlan, hoću da kevi obezbedim stan.!

Citat: Vuckooo01 poslato Januar 29, 2018, 19:48:53 POSLE PODNE
Izvinjavam se na spamu, ali hitno mi je. Pitam opet da li neko zna koje je resenje za ovaj error?

[pawn] error 017: undefined symbol "cmdtext"[/pawn]

new cmdtext [ 32 ];


bilo je lijepo dok je trajalo.