"Trebam nešto" - tema

Započeo vlado_plavsic, Avgust 16, 2012, 20:15:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Treba mi tutorijal neki kako da uradim Reg/Log TD-ove da se mogu koristiti na srw.
Kada ih napravim, kako da ih uredim da se mogu koristi na srw? tj da se mogu registrovati/login preko njih..

Ako netko ima scriptu da ima svaki igrac koji udje na server bozicnu kapu?
Ako netko ima neka da.
Hvala unapred! :)

Zeleo bih,ako je moguce da mi neki dobar Mapper napravi Text na VineWood,da pise MilphOne OGC, Da bude Ovim bojama!!
:   http://imgur.com/YkC0dE3

___________
~ On permanent vacation ~ /

Citat: Miki11 poslato Novembar 03, 2016, 13:36:21 POSLE PODNE
Ako netko ima scriptu da ima svaki igrac koji udje na server bozicnu kapu?
Ako netko ima neka da.
Hvala unapred! :)

@Miki11 stavi ovo ispod OnPlayerConnect
[pawn]
SetPlayerAttachedObject(playerid, 3, 19065, 2, 0.120000, 0.040000, -0.003500, 0, 100, 100, 1.4, 1.4, 1.4);
[/pawn]

Potreban mi je ID objekta za ciscenje snijega, ono sto ide i na Buldozer, ako ne znate o cemu pricam evo slika


Trebam tut kako wpojiti launcher sa modom :)



[pawn]La vita E bella [/pawn]

Trebao bih naci doslovno sve sto ide u skriptu a radi se o:
Kako ima GM na srw ja bi voleo napraviti kao YouTube poziciju al neznam bas tolko oko skripta...
da vlasnik moze postavit YouTube-ra da ima Youtuber i Vodja Youtubera

Treba mi komanda /veh, komanda koju ce vlasnik (lvl6) imati, i moci ce da stvori bilo koje vozilo za sebe, napomena: u YSI mi treba napravljeno, pocetnik sam pa ne znam tacno kkao se pravi, inace u UP modu zelim ubaciti. Hvala unapred.

Ovako braco Samp-eri  jedan problem,ne zelim smarat ali situacija je hitna!
Ovako kad se registrujem na ovaj mod,odem u Script Files>Korisnici>I nadjem svoj nick i u onaj Text Document nista nepise,dok u druge sve pise..Molim vas pomozite
P.S dok sam se registrovo sve sam pravilo ukucavao npr Godine email sifru Drzava itd?
Hvalla!
"Nije smrt ono što je užasno, već životi koje ljudi žive ili ne žive do svoje smrti. Oni ne poštuju svoje živote, oni pišaju po njima. Ružno izgledaju, ružno govore, ružno hodaju. Pusti im veliku muziku i oni je neće čuti. Većina ljudskih smrti je obična prevara. Ništa tu nije ostalo da umre"

Citat: TazManiaX poslato Decembar 08, 2016, 20:42:08 POSLE PODNE
Ovako braco Samp-eri  jedan problem,ne zelim smarat ali situacija je hitna!
Ovako kad se registrujem na ovaj mod,odem u Script Files>Korisnici>I nadjem svoj nick i u onaj Text Document nista nepise,dok u druge sve pise..Molim vas pomozite
P.S dok sam se registrovo sve sam pravilo ukucavao npr Godine email sifru Drzava itd?
Hvalla!
Uradi ovo, izbriÅ¡i svoj fajl tamo u scriptfiles, Å¡to se kreiro, pokreni samp server pod run as adminstrator, ty onaj samp-server pokreni pod run as administrator uÄ'i na server i izaÄ'i i radit će ti.
Poslednja Izmena: Decembar 09, 2016, 11:14:38 PRE PODNE od NapaćeniBošnjo
-propo-

Treba mi ime servera na VIneWood-u ako neko moze da napravi ja neznam treba da pise "Undertex Roleplay" i ispod da pise manjim slovima "Online Gaming Commnity"
Hvala unapred

Treba mi pomoc oko starih modova npr. (Balkan Extreme x8.5) kako se tu kreiraju vozila stanovi kuce kola i sve ostalo oko imovine? Ako moze neko da pomogne  ;D
samo rejv i debele zene


Citat: Frenk. poslato Decembar 11, 2016, 11:32:50 PRE PODNE


Potreban mi je ovaj gamemode BlackMoney kao sto mozete videti na slikama sa ovim TD-ovima ako neko ima molio bih link :)

http://imgur.com/BKkPGqc
Msm da je to i onaj Easy Money isto pa imas ga u GM pdf