"Trebam nešto" - tema

Započeo vlado_plavsic, Avgust 16, 2012, 20:15:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Treba mi mod koji sam prije skinuo sa ovog foruma ali sam mu zaboravio ime i sad ga nmg pronaći.... mod ima na ulicama kao male hrpe snijega postavljene po tome sam ga samo zapamtio...

Citat: Arkoo poslato Septembar 18, 2016, 22:34:33 POSLE PODNE
Treba mi mod koji sam prije skinuo sa ovog foruma ali sam mu zaboravio ime i sad ga nmg pronaći.... mod ima na ulicama kao male hrpe snijega postavljene po tome sam ga samo zapamtio...

Izvini,jesi primetio na forumu da postoji opcija "Pretraga" onda napises to sto trebas i onda istrazujes malo ?
#Zar  je to tesko ?#

i am king!

Citat: Arkoo poslato Septembar 18, 2016, 22:34:33 POSLE PODNE
Treba mi mod koji sam prije skinuo sa ovog foruma ali sam mu zaboravio ime i sad ga nmg pronaći.... mod ima na ulicama kao male hrpe snijega postavljene po tome sam ga samo zapamtio...
Hmmm Athlone ima Snijeg i Jelke kad je zimski mod upaljen

Citat: â˜... Pɪɴᴋɪ â˜... poslato Septembar 19, 2016, 01:36:24 PRE PODNE
Citat: Arkoo poslato Septembar 18, 2016, 22:34:33 POSLE PODNE
Treba mi mod koji sam prije skinuo sa ovog foruma ali sam mu zaboravio ime i sad ga nmg pronaći.... mod ima na ulicama kao male hrpe snijega postavljene po tome sam ga samo zapamtio...

Izvini,jesi primetio na forumu da postoji opcija "Pretraga" onda napises to sto trebas i onda istrazujes malo ?
#Zar  je to tesko ?#
Jaooo pa kako se nisam toga sjetio.....
...Pa čovječe da sam našao nebi pitao tu.....
...I onako ovo je tema za "Trebam nešto"...
...I nemoj više ovako besmislene stvari pisati...
...mislit će neko da si na nekim opasnim drogama.


Citat: Harexe seljak poslato Septembar 19, 2016, 12:41:54 POSLE PODNE
Citat: Arkoo poslato Septembar 18, 2016, 22:34:33 POSLE PODNE
Treba mi mod koji sam prije skinuo sa ovog foruma ali sam mu zaboravio ime i sad ga nmg pronaći.... mod ima na ulicama kao male hrpe snijega postavljene po tome sam ga samo zapamtio...
Hmmm Athlone ima Snijeg i Jelke kad je zimski mod upaljen
hmmm nije athlone... nije u pitanju da ima snijeg vec ima objekt jedan kao hrpa snijega i tako pored ulica stoji znam da nisam objasnio dobro mod al jbg. po tome ga sam ga samo zapamtio :D ....

Treba mi neki gmod sta ima sve na nego ,hocu da pocnem da ucim da skriptam ama srw da je srb/hrv/bos hlava unapred !

Citat: MladiSkripter poslato Septembar 29, 2016, 13:36:24 POSLE PODNE
Treba mi neki gmod sta ima sve na nego ,hocu da pocnem da ucim da skriptam ama srw da je srb/hrv/bos hlava unapred !
https://www.sendspace.com/file/tfarwt

HITNO mi treba mod od Balkan Eliteza ovaj malo noviji ,
pa ako neko ima bio bi mu zahvalan da mi posalje
Citat: eKs.aMx poslato Septembar 30, 2019, 16:15:09 POSLE PODNE
de ti je kultura - par rijeci kasnije - MAJKU TI JEBEM BULJAVU
svaka cast roditeljima na odgoju

Skripta koju koristim: UnderPoint
Detaljan opis problema: Moze li mi neki dobar skripter ubaciti ovaj mali textdraw molim vas pocetnik sam.  :)
Dio skripte://
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno)://
Moze neko da mi ubaci ovaj mali TextDraw u mod evo vam TextDraw http://pastebin.com/PaJxGgkD
Ubacite mi u ovaj mod https://www.sendspace.com/file/tfarwt Hvala unapred pocetnik sam :D
Izmeni poruku
#ROBY
#ONLINE !
----- NIKAD PORAZ SAMO LEKCIJA! -----

Mod koji editujem radi na YCMD: a sistem koji ocu da ubacim je CMD: od Unification Gaming
Stavio sam:
YCMD:pustiyt(playerid,params[],help)
{
       if(UlogovanProvera[playerid] == 0) return SCM(playerid, CRVENA,"[GRESKA] {FFFFFF}Moras biti prijavljen!");
       if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] < 1) return SCM(playerid, CRVENA,"[GRESKA] {FFFFFF}Nemate dovoljan admin/supporter level za ovu komandu!");
      {
          ShowPlayerDialog(playerid, DIALOG_YTMUZIKA, DIALOG_STYLE_INPUT, "{FFFFFF}Pustanje YouTube muzike", "{FFFFFF}Molimo unesite ime Youtube pjesme(NE LINK)","Pusti","Izadji");
      }
       return 1;
Opet mi izbacuje Eror  :/
SS: http://prnt.sc/ctfe59
Molim vas pomozite mi
Makedonac

Probaj ovako
[pawn]YCMD:pustiyt(playerid,params[],help)
{
       if(UlogovanProvera[playerid] == 0) return SCM(playerid, CRVENA,"[GRESKA] {FFFFFF}Moras biti prijavljen!");
       if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] < 1) return SCM(playerid, CRVENA,"[GRESKA] {FFFFFF}Nemate dovoljan admin/supporter level za ovu komandu!");
      {
          ShowPlayerDialog(playerid, 25565, DIALOG_STYLE_INPUT, "{FFFFFF}Pustanje YouTube muzike", "{FFFFFF}Molimo unesite ime Youtube pjesme(NE LINK)","Pusti","Izadji");
      }
       return 1;[/pawn]

Vidim, već su svi počeli da koriste ovaj sistem puštanja muzike ingame, i ja ga već koristim par mjeseci. :D

Citat: [F] Muma poslato Oktobar 13, 2016, 22:38:40 POSLE PODNE
Vidim, već su svi počeli da koriste ovaj sistem puštanja muzike ingame, i ja ga već koristim par mjeseci. :D
Ja ga znm jedino sa BElitea

Kad sam ubacio sistem izbacilo je 23 erora koji nemaju vezu sa sistemom izgleda sistem ne radi ako ima neko slicni sistem kao ovaj da moze ig da se pusta muzika sa yt bez kiwi6 jer je ovaj imao "/pustiyt (IME PESME)" i pusta se al ne radi ako ima neko nek mi posalje u pp ili u odg nek stavi
Makedonac

Citat: MartinCapone poslato Oktobar 14, 2016, 15:47:04 POSLE PODNE
Kad sam ubacio sistem izbacilo je 23 erora koji nemaju vezu sa sistemom izgleda sistem ne radi ako ima neko slicni sistem kao ovaj da moze ig da se pusta muzika sa yt bez kiwi6 jer je ovaj imao "/pustiyt (IME PESME)" i pusta se al ne radi ako ima neko nek mi posalje u pp ili u odg nek stavi
Imas skype da ti objasnim