"Trebam nešto" - tema

Započeo vlado_plavsic, Avgust 16, 2012, 20:15:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Dragoljub123 poslato Decembar 12, 2013, 21:12:59 POSLE PODNE
Kako da ubacim Dupli Exp..
Koristim NL mod!
napravis enum exp ili kako oces
onda postavis foreach i pod njega dodas
da igraci dobijaju exp koliko zelis
i onda jednostano
napravis protuodgovor na exp to jest da dobijaju exp kao i obicno.-...
69

Izvini ai ne razumem bas ako bi mogao malo bolje da mi pojasnis :D?

Citat: Dragoljub123 poslato Decembar 12, 2013, 21:17:29 POSLE PODNE
Izvini ai ne razumem bas ako bi mogao malo bolje da mi pojasnis :D?
Gledaj pod igraceve enume postavis enum za respekte
onda u komandi ili kako vec postavis foreach i pod njega dodas da igracu daje odredjeni broj respekata
onda napravis else i postavis da mu respekte daje kao i obicno a to mozes odradit i preko timera....
NL modom nisam nikad radio ali ovo ti je samo primer kako bi se to moglo odradit...
69

a nema neka FS za sve to pa da je samo ubacim?

Citat: Dragoljub123 poslato Decembar 12, 2013, 21:32:58 POSLE PODNE
a nema neka FS za sve to pa da je samo ubacim?

Ne mozes to raditi preko FS.
Pogledaj dio za davanje exp-a, vidjeces da povecava za +1 uradi varijablu lupam sada ne mora biti tako dupliexp i po defoultu je na 0 kada je iskljucena ti postavi proveru ako je 0 da ide +1 exp ako je 1 stavi da ide +2 exp. Mozda ti nisam dobro objasnio, mozda sam te samo zbunuio ako ne shvatis javi se ovde ili na pm.

Pozdraw svima treba mi mod od godfather da nije editovan

Trabao bih jedan gamemod koji ima samo ono glavno znaci:reg/log sistem,firema sistem,kuce , stanovi i vikendice sistem poslove i organizacije ne moraju biti posebne i da to nije edit!Ako to neko mi da daje mu se:ADMIN PARE LEVEL OWNER i ostalo znam da si to može i sam staviti ali ovaj cu mod uplatiti i moci ce igrati 50+ igraca ili vise!!!Molim vas i želim vam SRETNU NOVU GODINU i SRETAN BOŽIĆ SVIMA!!!!!!MOLIM VAS!!!


Ako imaš link odgovori nemoj bez veze sakupljat psotove!!!

Pozdrav svima! treba mi sistem biznisa da se kriraju na komadndu /bizz create ili bilo kako samo da radi da je u textlabelu i da moze beskonacno da se prave naravno sa picupom sledi nagrada velika
KONTAKT PM OBAVEZNO

Citat: Mato RP poslato Decembar 13, 2013, 20:34:39 POSLE PODNE
Trabao bih jedan gamemod koji ima samo ono glavno znaci:reg/log sistem,firema sistem,kuce , stanovi i vikendice sistem poslove i organizacije ne moraju biti posebne i da to nije edit!Ako to neko mi da daje mu se:ADMIN PARE LEVEL OWNER i ostalo znam da si to može i sam staviti ali ovaj cu mod uplatiti i moci ce igrati 50+ igraca ili vise!!!Molim vas i želim vam SRETNU NOVU GODINU i SRETAN BOŽIĆ SVIMA!!!!!!MOLIM VAS!!!

90% modova ima samo to.

A jel mi molim te mozes dati link od jednog takvog?PLS!??!?!?!?

Molim te PLS MOLIM VAS MOLIM VAS
Poslednja Izmena: Decembar 14, 2013, 13:19:11 POSLE PODNE od Mato RP


Treba mi komanda za stavljanje bozicne kape i za skidanje u ZCMD. /stavikapu  /skinikapu