"Trebam nešto" - tema

Započeo vlado_plavsic, Avgust 16, 2012, 20:15:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.


Citat: Nikola00 poslato Novembar 24, 2013, 21:30:41 POSLE PODNE
Sta mi treba : Happy Hours FS

Tu FS niko ne moze da napravi, mislim moze, ali bi dobio milione pitanja kako da prilagodi svome modu. Poenta je da napravis varijablu koja ce ti postojece davanje exp-a davati duplo i to je to... proverama 0 - 1 pravis da li je ukljuceno iskljuceno i to je to.

treba mi ako imate da ne bude komanda ,vec svima da bude sneg , ali ne da pada , vec da bude po putevima , svuda

Znaci ja imam jednu komandu da napišem /pepravi i da mi popravi vozilo to sto sam napisao svugdje pepravi zanemarite to!Znaci imam tu komandu dat cu je ali ja bih htio da ubaciti ako se moze da se stavi da samo igrac moze to upisati samo ako je u vozilu ako nije da mu npr. pise Nisi u vozilu!

Komanda:COMMAND:pepravi(playerid, params[])
{
if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] < 1) return SCM(playerid, -1, ""SPLAVA"[MatoAS] "BELA"Samo Admini!");
RepairVehicle(GetPlayerVehicleID(playerid));
    SendClientMessage(playerid, 0xFFFFFFFF, "PEPRAVLJENJE | "ZUTA"Uspjesno si pepravio auto!!!");
return 1;
}
i to je to samo zanemarite PEPRAVI! inace je gm EGRP 2013

Trebao bih sve za komandu /stats ne ono SCM nego da piše ispravno da mi date cijelu ako moze i mod radim od nule!Molim vas

Citat: Matorp poslato Novembar 26, 2013, 12:01:46 POSLE PODNE
Trebao bih sve za komandu /stats ne ono SCM nego da piše ispravno da mi date cijelu ako moze i mod radim od nule!Molim vas

Mi ti je ne mozem odati komandu jer ne znamo nista o tvome modu.

Pa sto mroate znati napisite mod je u ZCMD procesuru komandi!

Citat: Mato RP poslato Novembar 26, 2013, 21:05:30 POSLE PODNE
Pa sto mroate znati napisite mod je u ZCMD procesuru komandi!

Stvarno? Kako mislis da ti prikazem level u statsu? Sada cuti objasniti neke stvari.

Citat: Mato RP poslato Novembar 26, 2013, 12:01:46 POSLE PODNE
Trebao bih sve za komandu /stats ne ono SCM nego da piše ispravno da mi date cijelu ako moze i mod radim od nule!Molim vas

Da pise ispravno? Bas si mi objasnio, pored toga sto trebam da nagadjam tvoje varijable preko kojih bi ocitao statse, sada moram da i razmisljam o tome sta tebi znaci "ispravno" da li je to dijalog, da li je to neki textdraw.
I pored svega to ja stvarno ne znam sta ti sve brojis u modu, pa tako ne znam ni sta da ti stats prikazuje.

Treba mi nz primer iza imena da pise [Vlasnik] onda dosta toga molim vas ako  imate tu FS ili bilo sta moze t li dati

"Bolje posteno izgubiti nego varanjem pobediti"
Respect: Luka_Horvat,|>Cianan<|
Big Respect: Joy_Punisher Brat moj
Balkan Nation <3
XD

Citat: Mareâ,,¢ poslato Novembar 28, 2013, 15:51:27 POSLE PODNE
Treba mi nz primer iza imena da pise [Vlasnik] onda dosta toga molim vas ako  imate tu FS ili bilo sta moze t li dati
SetPlayerChatBubble

Trazim sistem imanja ako neko zna napraviti da mi posalje na pm hvala!

da li neko moze da mi komandu /warn i /skiniwarn u ZCMD hvala unapred

Citat: [BS] Boca A.k.A Bocilinjo poslato Novembar 30, 2013, 22:21:01 POSLE PODNE
da li neko moze da mi komandu /warn i /skiniwarn u ZCMD hvala unapred

Hocemo li sada na 50 mjesta traziti jedno te istu komandu? I koju god dobijes nece ti raditi jer je moras prilagodjavati svome modu.

trebam kako napraviti pokretnu ramu