"Trebam nešto" - tema

Započeo vlado_plavsic, Avgust 16, 2012, 20:15:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Trebam WC i glad sistem ali ne ona FS sto ima na forumu i onu sto je dao Zivko ta mi ne radi ako ima neko da mi da wc i glad spojeno ali da radi FS

Citat: Mark Scripter poslato Novembar 20, 2013, 20:09:03 POSLE PODNE
Trebam WC i glad sistem ali ne ona FS sto ima na forumu i onu sto je dao Zivko ta mi ne radi ako ima neko da mi da wc i glad spojeno ali da radi FS

Te sto su objavljene rade 100% tako da...potrudi se oko ubacivanja.

Ja bih trebao ono kada ja napisem npr/respawn da se auti isbrisu stvoreni sa /veh komandaom ako je moguce evo ja imam jednu veh komandu ali neznam ako je dobar usput koristim EGRP 2013

veh komanda:COMMAND:veh(playerid, params[])
{
    if(PlayerInfo[playerid][pGM] >= 1 || PlayerInfo[playerid][pAdmin] >= 1)
    {
        new carid, carcolor1, carcolor2;
        if(!sscanf(params, "iii", carid, carcolor1, carcolor2))
        {
            if(carid >= 400 && carid <= 611)
            {
                if(carcolor1 >= 0 && carcolor1 <= 252)
                {
                    if(carcolor2 >= 0 && carcolor2 <= 252)
                    {
                        new Float:X, Float:Y, Float:Z;
                        GetPlayerPos(playerid, X, Y, Z);
                        vozilokreirano = true;
                        new vvv = CreateVehicle(carid, X+4, Y, Z, 10, carcolor1, carcolor2, 3600);
                        for(new i=1;i<=MAX_VEHICLES;i++)
                        {
                        DestroyVehicle(vozilokreirano[i]);
                        }
                        SendClientMessage(playerid, 0xFFFFFFFF, "INFO | "ZUTA"Stvorili ste Admin & GM Vozilo.");
                        LinkVehicleToInterior(carid, GetPlayerInterior(playerid));
                        return 1;
                    }
                    else return SendClientMessage(playerid, 0xFF6E00FF, "[Boja] 0 - 252");
                }
                else return SendClientMessage(playerid, 0xFF6E00FF, "[Boja] 0 - 252");
            }
            else return SendClientMessage(playerid, 0xFF6E00FF, "ID vozila mora biti izmedju 400 i 611.");
        }
        else return SendClientMessage(playerid, 0xAFAFAFAA, "Koristite: /veh [VehId] [Boja 1][Boja 2]");
    }
    else return SendClientMessage(playerid, 0xFFFFFFFF, ""ZUTA"[MatoAS] "SIVA"Samo Admini & GameMasteri.");
}

Citat: Matorp poslato Novembar 21, 2013, 12:24:01 POSLE PODNE
Ja bih trebao ono kada ja napisem npr/respawn da se auti isbrisu stvoreni sa /veh komandaom ako je moguce evo ja imam jednu veh komandu ali neznam ako je dobar usput koristim EGRP 2013

veh komanda:COMMAND:veh(playerid, params[])
{
    if(PlayerInfo[playerid][pGM] >= 1 || PlayerInfo[playerid][pAdmin] >= 1)
    {
        new carid, carcolor1, carcolor2;
        if(!sscanf(params, "iii", carid, carcolor1, carcolor2))
        {
            if(carid >= 400 && carid <= 611)
            {
                if(carcolor1 >= 0 && carcolor1 <= 252)
                {
                    if(carcolor2 >= 0 && carcolor2 <= 252)
                    {
                        new Float:X, Float:Y, Float:Z;
                        GetPlayerPos(playerid, X, Y, Z);
                        vozilokreirano = true;
                        new vvv = CreateVehicle(carid, X+4, Y, Z, 10, carcolor1, carcolor2, 3600);
                        for(new i=1;i<=MAX_VEHICLES;i++)
                        {
                        DestroyVehicle(vozilokreirano[i]);
                        }
                        SendClientMessage(playerid, 0xFFFFFFFF, "INFO | "ZUTA"Stvorili ste Admin & GM Vozilo.");
                        LinkVehicleToInterior(carid, GetPlayerInterior(playerid));
                        return 1;
                    }
                    else return SendClientMessage(playerid, 0xFF6E00FF, "[Boja] 0 - 252");
                }
                else return SendClientMessage(playerid, 0xFF6E00FF, "[Boja] 0 - 252");
            }
            else return SendClientMessage(playerid, 0xFF6E00FF, "ID vozila mora biti izmedju 400 i 611.");
        }
        else return SendClientMessage(playerid, 0xAFAFAFAA, "Koristite: /veh [VehId] [Boja 1][Boja 2]");
    }
    else return SendClientMessage(playerid, 0xFFFFFFFF, ""ZUTA"[MatoAS] "SIVA"Samo Admini & GameMasteri.");
}

Imas tu u komandi vec, ovako stavi i u respawn samo ne znam da li ce bas ovako raditi ali eto imas osnovu kako bi trebao.

DestroyVehicle(vozilokreirano[i]);

Evo vam jos i onda koamndu /respawn!

CMD:respawn(playerid, params[])
{
    //#pragma unused help
//#pragma unused params
    if(UlogovanProvera[playerid] == 0) return SCM(playerid,-1,"MatoAS | "CRVENA"Moras se ulogovati da bi koristio ovu komandu!");
if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] < 2) return SCM(playerid, -1, ""CRVENA"[MatoAS] "SIVA"Samo Admini (AL 2+)!");
    if(AdminDuty[playerid] == 0) return SCM(playerid,-1,""CRVENA"[MatoAS] "SIVA"Morate biti na admin duznosti!");
if(RespawnVozila) return SCM(playerid, -1, ""CRVENA"[GRESKA] "ZELENA"Respawn je vec pokrenut!");
new string[512]; RespawnVozila = 1;
format(string,sizeof string, ""PLAVA"<<< "SIVA"Admin %s je pokrenuo respawn vozila za 10 sec! "PLAVA">>>", GetName(playerid));
SendClientMessageToAll(-1, string);
SendClientMessageToAll(-1, ""PLAVA"<<< "SIVA"Udjite u svoje vozilo ukoliko zelite da ga zadrzite! "PLAVA">>>");
SetTimer("Respawn", 10000, false);
return 1;
}

Citat: Matorp poslato Novembar 21, 2013, 18:11:48 POSLE PODNE
Evo vam jos i onda koamndu /respawn!

CMD:respawn(playerid, params[])
{
    //#pragma unused help
//#pragma unused params
    if(UlogovanProvera[playerid] == 0) return SCM(playerid,-1,"MatoAS | "CRVENA"Moras se ulogovati da bi koristio ovu komandu!");
if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] < 2) return SCM(playerid, -1, ""CRVENA"[MatoAS] "SIVA"Samo Admini (AL 2+)!");
    if(AdminDuty[playerid] == 0) return SCM(playerid,-1,""CRVENA"[MatoAS] "SIVA"Morate biti na admin duznosti!");
if(RespawnVozila) return SCM(playerid, -1, ""CRVENA"[GRESKA] "ZELENA"Respawn je vec pokrenut!");
new string[512]; RespawnVozila = 1;
format(string,sizeof string, ""PLAVA"<<< "SIVA"Admin %s je pokrenuo respawn vozila za 10 sec! "PLAVA">>>", GetName(playerid));
SendClientMessageToAll(-1, string);
SendClientMessageToAll(-1, ""PLAVA"<<< "SIVA"Udjite u svoje vozilo ukoliko zelite da ga zadrzite! "PLAVA">>>");
SetTimer("Respawn", 10000, false);
return 1;
}


Meni to ne treba, to tebi treba.

Trebao bi neki dobar gm ali da je strani jer bih ga htije prevest.Hvala unaprijed

Citat: newPacos poslato Novembar 22, 2013, 18:49:51 POSLE PODNE
Trebao bi neki dobar gm ali da je strani jer bih ga htije prevest.Hvala unaprijed

http://forum.sa-mp.com/

Pod "Dobar" ja ne znam sta zadovoljava tvoje uslove imas tu podforum Gamemodes pa pogledaj sta te zanima.

Treba mi neki gm rpg/dm da ima ono osnovno ne previse org oko pet ako ima ko ja i bez virusa :D

Respekt: Ivan_Ino.pwn

Imas EGRP 2013 od Farkiasa.Nalazi se u PDF Gamemode skripte ima 6 organizacija i unikatan spawn.


Ja sam napravio jednu komandu da se popravi auto u EGRP 2013 modu evo vam komande ali mi nece raditi neznam sto je krivo!!!

COMMAND:pepravi(playerid, params[])
{
new vehicleid;
if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] < 1) return SCM(playerid, -1, ""SPLAVA"[MatoAS] "BELA"Samo Admini!");
SetVehicleHealth(vehicleid, 100);
    SendClientMessage(playerid, 0xFFFFFFFF, "PEPRAVLJENJE | "ZUTA"Uspjesno si pepravio auto!!!");
return 1;
}
to sto sam napisao pepravi zanemarite!

Citat: Matorp poslato Novembar 23, 2013, 20:02:34 POSLE PODNE
Ja sam napravio jednu komandu da se popravi auto u EGRP 2013 modu evo vam komande ali mi nece raditi neznam sto je krivo!!!

COMMAND:pepravi(playerid, params[])
{
new vehicleid;
if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] < 1) return SCM(playerid, -1, ""SPLAVA"[MatoAS] "BELA"Samo Admini!");
SetVehicleHealth(vehicleid, 100);
    SendClientMessage(playerid, 0xFFFFFFFF, "PEPRAVLJENJE | "ZUTA"Uspjesno si pepravio auto!!!");
return 1;
}
to sto sam napisao pepravi zanemarite!

COMMAND:pepravi(playerid, params[])
{
new vehicleid;
if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] < 1) return SCM(playerid, -1, ""SPLAVA"[MatoAS] "BELA"Samo Admini!");
RepairVehicle(GetPlayerVehicleID(playerid));
    SendClientMessage(playerid, 0xFFFFFFFF, "PEPRAVLJENJE | "ZUTA"Uspjesno si pepravio auto!!!");
return 1;
}


Probaj tako.
Poslednja Izmena: Novembar 23, 2013, 21:20:28 POSLE PODNE od [X-3] Ralph

Molim vas treba mi Mod Faction Game malo starija verzija molim vas ili Balkan Undergrund Custom mod molim vas

Da li je neko od Skriptera koji je modovao Ravens LA:RP mod preveo user account save/laod system
znaci OnPlayerRegister,UpdateEx,Login iz dini to Y_INI?


forum.sa-mp.com info:
Over 1000 posts.
Over 50 reputation.