"Trebam nešto" - tema

Započeo vlado_plavsic, Avgust 16, 2012, 20:15:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [DIV:RP]| Kris poslato Septembar 24, 2013, 12:11:58 POSLE PODNE
Citat: TheDon poslato Septembar 23, 2013, 22:27:03 POSLE PODNE
Treba mi komanda /refresh
I da li neko moze da mi objasni sta tacno komanda radi nacuo sam malo o njoj

koristim ravens edit.
Komanda refresh sluzi za odmrzavanje igraca i pobojsanje slike ukolko dodje do problema sa int i vw moras imat provere za lisice i ostvare stvarcice ukoliko stavis i da ga odmrzava

Aha skontao,sad cu da napravim nesto. Hvala.


forum.sa-mp.com info:
Over 1000 posts.
Over 50 reputation.

Trebam dobar,pouzdan /aka system kompitabilan sa Ravensom...


forum.sa-mp.com info:
Over 1000 posts.
Over 50 reputation.

Treba mi, to jest zanima me dali postoji neka fs za snijeg. Da kad je upalim cijelom je serveru snijeg, laganini su kao zatrpani, i da pada snijeg.. Dali je dosla neka opcija za to il mozda objekti u mta za to??.. Dal mi neko moze dat fs ili objekte??.. Postoji li to uopce?
Nudim usluge pomocnog mappera/skriptera. PM[/center]

Pitanje: Kako mogu napraviti ja mislim da je to TextDraw ili mozda nije,pesacki prelaz na primer na putu... Video sam na jedom serveru i izgleda extra


forum.sa-mp.com info:
Over 1000 posts.
Over 50 reputation.

Treba mi neki TuT kako da ubacim Hitman Agency u mod, ako moze da mi neko sve kopira ili da mi objasni kako da to sam uradim... ZCMD je inace.
Jednostavno Tuxa'

Ovako novi sam u skriptanju skino sam gamemod od Ghetto Hard play koji me se jako svidja uspijo sam prepraviti neke bugove ali nemogu nikako namjestiti da kad je igrac mrtav ili ubijen porta me kod kuce ili ako nemas kucu onda na pocetnu poziciju ja bi da te stavi u bolnicu na 30 sec ali bolnica ima sve je napravljeno ali nikako da skontam kako ako netko ima taj game mod da je to popravijo neka mi posalje link hvala unaprijed

dali mi mozes to pokazati u pawno otprilike kako ide mucim se vec s time satima

ovako u biti ima skrilax hard roleplay koji isto sam skino sa neta ali on je pun bugova sad taj ghetto koji sam skinuo je edit skrilaxa
na skrilaxu radi bolnica i to spavnanje bicete izljeceni za 30 sekundi sad ja sam to pokusavao nacu u toj skripti ali nasao sam samo ovo
if(MedicBill[playerid] == 1 && PlayerInfo[playerid][pJailed] == 0)
   {
   if(FirstSpawn[playerid] != 1)
      {
    PlayerInfo[playerid][pDeaths] += 1;
    SetPlayerHealth(playerid, 50.0);
       SetPlayerInterior(playerid, 0);
          rand = random(sizeof(gMedicSpawns));
    JBC_SetPlayerPos(playerid, gMedicSpawns[rand][0], gMedicSpawns[rand][1], gMedicSpawns[rand][2]); // Warp the player
    SetPlayerFacingAngle(playerid, 0);
                ApplyAnimation(playerid,"BEACH", "bather", 4.0, 1, 0, 0, 0, 0);
    TogglePlayerControllable(playerid, 0);
          GameTextForPlayer(playerid, "~n~~w~Bicete izlijeceni za ~r~30 ~w~sekundi", 33000, 4);
                SetPlayerCameraPos(playerid, 1120.74, -1354.15, -10.22);
                SetPlayerCameraLookAt(playerid, 1117.86, -1350.06, -11.63);
                SetTimerEx("ReleaseFromHospital", 20000, 0, "i", playerid);
       return 1;
   }
e sad dali mi jos nesta fali izvadit iz te stare skripte da napravim novu fs dali bi to radilo

dali zna netko na ghetto hardplay kako se otvaraju carine kojom komandom

Treba mi firma/biznis sistem ako neko zna neki da radi

RESPECT: Blaeks, Yui_Sang, Gagi, Kapetan Husein, Luksa, Slay, Denis_Lapi, Zoran(Dude)

Programski jezici koje koristim: C, C#, Visual Basic, HTML, CSS, PHP (tek ucim).


Da li neko mozda ima popravljenu Ravensovu /spec komandu


forum.sa-mp.com info:
Over 1000 posts.
Over 50 reputation.

Zna li neko kako da kada se neko Uloguje izbaci onaj text gore npr. "Ulogovao se igrac "njegov_nick" | IP: "njegov IP" | Level : "njegov lvl" | Sati igre: "koliko je sati odigrao na srw"

Citat: Rax_King poslato Oktobar 24, 2013, 10:52:28 PRE PODNE
Zna li neko kako da kada se neko Uloguje izbaci onaj text gore npr. "Ulogovao se igrac "njegov_nick" | IP: "njegov IP" | Level : "njegov lvl" | Sati igre: "koliko je sati odigrao na srw"
Samo adminima ili svima?
copyright 2007 - 2013

Citat: Geraldihno poslato Oktobar 24, 2013, 10:58:07 PRE PODNE
Citat: Rax_King poslato Oktobar 24, 2013, 10:52:28 PRE PODNE
Zna li neko kako da kada se neko Uloguje izbaci onaj text gore npr. "Ulogovao se igrac "njegov_nick" | IP: "njegov IP" | Level : "njegov lvl" | Sati igre: "koliko je sati odigrao na srw"
Samo adminima ili svima?

Samo adminina