"Trebam nešto" - tema

Započeo vlado_plavsic, Avgust 16, 2012, 20:15:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.


TREBAM HITNO , Stari LB mod ili neki mod skorz slican LB molio bi vas ko ima da mi se javi PM stvarno mi hitno treba.

IP: 176.9.140.165:7655

Citat: Lenon poslato Septembar 02, 2013, 19:56:17 POSLE PODNE
Citat: Niko_Crawford poslato Septembar 01, 2013, 00:33:42 PRE PODNE
Treba mi komanda za lazno menjanje imena,to jest za FBI, da lider fbi moze promeniti nekom ime ali da ga u stvari ne menja u acc kad se relog da tvoje ime bude staro,za undercover misije :D

koristi ovu funkciju: http://wiki.sa-mp.com/wiki/SetPlayerName

Hvala puno,skontao sam sredio sam da kad FBI agent kuca /agent izabere undercover da izbaci dialog Izaberite vase ime i level,da ljudi ne mogu da MG stavio sam fake level i fake name. Sve se vracu u normalu sa jednostavnom komandom /offduty.



forum.sa-mp.com info:
Over 1000 posts.
Over 50 reputation.

Moze pomoc zna li neko kako se pravi ona stelica kao trougao kao textdraw ne ovo > nego pravi trougao ?
RESPECT: Blaeks, Yui_Sang, Gagi, Kapetan Husein, Luksa, Slay, Denis_Lapi, Zoran(Dude)

Programski jezici koje koristim: C, C#, Visual Basic, HTML, CSS, PHP (tek ucim).




Treba mi tut ili fs /kaciga i /pojas sistem.

Pozz svima i molim za pomoc,desava mi se na NL modu da kada kupim karticu u banci i odem relog i sve je ok a kada uradim gmx na serveru kartica mi nestane i moram kupiti novu,sta da radim ? konkretno se misli na /kartica na onom salteru
Ako je potrebo da posaljem komandu /kartica ili /gmx jer msm da je tu nesta problem pa da mi neko resio molio bih ga,ako nije to kazite sta me muci ako znate,hvala unapred
PRODAJEM ORIGINAL NL MOD S BAZOM,MOD JE EXTRA,NEMA BUGOVA! OZBILJAN SAM,KO JE ZAINTERESOVAN NEK SE JAVI NA SKYPE Slobodan 639 ILI FACEBOOK https://www.facebook.com/bobo.marinu ,NAJBOLJE BI BILO NA FB AL KAKO HOCETE.


Skripta koju koristim: FL:RP
Detaljan opis problema: Imam komandu /anapravi pa firma kuca, vikendica, stan bla bla i ne radi za firmu kucu pa ako mi neko moze da da komandu poput /akreiraj to je da se napravi kuca firma i tako te stvari Unaprijed hvala
Dio skripte: /

Da MySQL je,pa nzm dal spremi u bazu,a za to spremanje korisnika to ne mogu,to radi samo sve kad uradis gmx cini mi se,nema sistem spremanja kao obicni modovi
PRODAJEM ORIGINAL NL MOD S BAZOM,MOD JE EXTRA,NEMA BUGOVA! OZBILJAN SAM,KO JE ZAINTERESOVAN NEK SE JAVI NA SKYPE Slobodan 639 ILI FACEBOOK https://www.facebook.com/bobo.marinu ,NAJBOLJE BI BILO NA FB AL KAKO HOCETE.

Novi sam u pawnu hocu da krenem pravit GM od 0 i treba mi tut za reg log sistem. Samo ne zelim ovakve komentare: "Daj nekom da ti radi GM", "Uzmi neki mod pa ga edit", itd...

Imas u mom potpisu reg/log system, i imas na youtubeu na mom kanalu (link u potpisu) tutoriale, svaki dan snimam nove tako da mozes nauciti :))

Trebam da mi neko pomogne oko skriptanja neka mi se javi na fb Dulence Marcelinho

Jel ima mozda nako Ravens mod da je malo sredjen i odnosno noviju verziju da /stats nije u textu nego u dijalogu..

Treba mi komanda /refresh
I da li neko moze da mi objasni sta tacno komanda radi nacuo sam malo o njoj

koristim ravens edit.
Poslednja Izmena: Septembar 23, 2013, 22:27:53 POSLE PODNE od Niko_Crawford


forum.sa-mp.com info:
Over 1000 posts.
Over 50 reputation.